hartmann24.plOpinie

: 3 721Bardzo dobryCertyfikowany sklep

hartmann24.pl- Logo - Opinie
hartmann24.pl- Logo - Opinie

Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.
Stefana Żeromskiego 17
95-200 Pabianice
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000151009
Grażyna Żeromska Tiszler

Opinie nt. sklepu hartmann24.pl

4.92/5.00

< 1 %

Ponieważ jestem osobą starszą mało wychodzę z domu a po artykuły przemysłowe musiałabym pojechać najbliżej do Gorlic 45 km.,wię korzystam ze sklepów internetowych. Jestem zadowolona z zakupów w internecie ale z firmy Hartmann 24pl jestem szczególnie zadowolona artykuły takie jak potrzebuję dostawa na drugi dzień roboczy pięknie zapakowana i dostarczona do samych drzwi.jestem stałą klientką .
Czytaj dalej

Kurier dostawy 57340 pierwszej części - dostawa została podzielona ze względu na brak towaru - nie zadzwonił telefonem i tak szybko odszedł, że nie zdążyłem otworzyć drzwi. Serwis odpowiedział że dostawa została zrealizowana - jestem 200 złotych do tyłu. Zostałem nauczony że nie można płacić za wcześnie Pozdrawiam

Doświadczenia innych klientów sklepu hartmann24.pl

Wczoraj
jaz zawsze super
Polacam
Jestem bardzo zadowolona i z dostawcy i z towaru i z serwisu klientów. Towar który zamawiam znajduje się tylko u Państwa który bardzo mi odpowiada na moje dolegliwości. zamawiam co miesiąc. Zamówienie i przesyłka trwa dwa dni jestem bardzo !!!!! zadowolona -Janina
Jeszcze nie spotkałam tak wspaniałego e-sklepu! Wczoraj zamówienie o 13, a dziś rano o 8.00 odbiór. Pani z administracji sklepu konkretna, rzetelna i arcyuprzejma. Zadowolona klientka z Kalisza
Szybka realizacja zamówienia, niestety firma kurierska przed skierowaniem paczki do punktu odbioru nie skontaktowała się ze mną w związku z tym odbiór przesyłki został opóźniony.
Korzystam z usług sklepu już drugi rok. Dowiedziałem się o nim od znajomej pielęgniarki i od tamtej pory często zamawiam paczki dla pacjentów naszej przychodni. Polecam.
Super, szybko, sprawnie, to co chciałem, świetny kontakt, bardzo zadowolony jestem, gdyby jeszcze były większe rabaty to by było super ekstra. Włodzimierz
witam ,jestescie solidna firma szybko otrzymujemy zamowienia ,jestesmy bardzo zadowoleni z panstwa uslug....bardzo dziekujemy..pozdrawiam mazur
Profesjonalnie, bardzo szybka dostawa praktycznie na drugi dzien po złozeniu zamówienia, super komunikacja z serwisem
Bardzo dobry towar w atrakcyjnej cenie. Profesjonalna, szybka i bardzo pomocna obsługa telefoniczna Klienta.
Szybko, sprawnie i fachowo. Dostałam to czego poszukiwałam. Polecam serdecznie Wszystkim!