hartmann24.plOpinie

: 3 651Bardzo dobryCertyfikowany sklep

Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.
Stefana Żeromskiego 17

< 1 %
< 1 %

Doświadczenia innych klientów sklepu hartmann24.pl

1 tydzień temu
Kolejny raz szybko i sprawnie otrzymałem opatrunki dla pacjenta. Również pomoc telefoniczna zawsze na najwyższym poziomie kompetencji i życzliwości. Szczerze polecam !!!
Błyskawiczna dostawa (już na drugi dzień od złożenia zamówienia), bardzo dobra i wyczerpująca informacja o stanie zamówienia, świetnej jakości towar. Gorąco polecam!
2 tygodni(e) temu
Jestem bardzo zadowolona Dostawa bardzo szybka Nie ma żadnych problemów przy zamawianiu Bardzo dziękuję Na pewno jeszcze będę robić zakupy i Was
Jestem bardzo zadowolona nie spodziewałam się tak szybkiej przesyłki .Informacja maeilowa również super. Dziękuje bardzo i pozdrawiam.
Jakość zamówionych przeze mnie produktów, jak też obsługa - realizacja zamówienia, dostawa - na najwyższym poziomie. Polecam.
2 tygodni(e) temu
Szybka, terminowa dostawa, otrzymany towar zgodny z zamówieniem, bardzo dobrej jakości. Polecam sklep, jest godny zaufania.
2 tygodni(e) temu
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie, towar porządnie opakowany. Produkty dobrej jakości. Jestem bardzo zadowolona
3 tygodni(e) temu
Serdecznie dziękujemy za szybkie przysłanie zamówionego artykułu zresztą jedynego tak wspaniale działającego.
Szybka wysyłka zamówionych produktów,bardzo dobry kontakt mailowy,doskonała jakość materiałów opatrunkowych.
1 tydzień temu
Super, aczkolwiek powinna być bardziej szczegółowa informacja na temat ciśnieniomierza. Generalnie super.
2 tygodni(e) temu
Jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia A zwłaszcza szybkości dostawy,brawo, dziękuję. Renata.
1 tydzień temu
Bardzo szybka realizacja zamówienia, towar mam wypróbowany, bo jest najlepszej jakości.
1 tydzień temu
Ekspresowa wysyłka i dostawa. Super zapakowane, wszystko bez najmniejszych zastrzeżeń!
Tak szybkiej dostawy towaru jeszcze ze sklepu internetowego nie miałam. Podziwiam.
3 tygodni(e) temu
Szybko, sprawnie otrzymałem zamówiony towar, który spełnił moje oczekiwanie.
1 tydzień temu
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Cena zakupionego produktu atrakcyjna.
3 tygodni(e) temu
Polecam.Sprawnie i szybko zrealizowane zamówienie. Bardzo dobry kontakt.
2 tygodni(e) temu
Jak zawsze zakupy szybko i sorawnie. Zamówiony towar bardzo dobry.
1 tydzień temu
Jak zawsze pełne zadowolenie, obsługa szybka i profesjonalna.
jestem zadowolona z zakupów i szybkiej realizacji zamówienia