hartmann24.plOpinie

: 3 834Bardzo dobryCertyfikowany sklep

hartmann24.pl- Logo - Opinie
hartmann24.pl- Logo - Opinie

Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.
Stefana Żeromskiego 17
95-200 Pabianice
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000151009
Grażyna Żeromska Tiszler

Opinie nt. sklepu hartmann24.pl

4.91/5.00

< 1 %

Ponieważ jestem osobą starszą mało wychodzę z domu a po artykuły przemysłowe musiałabym pojechać najbliżej do Gorlic 45 km.,wię korzystam ze sklepów internetowych. Jestem zadowolona z zakupów w internecie ale z firmy Hartmann 24pl jestem szczególnie zadowolona artykuły takie jak potrzebuję dostawa na drugi dzień roboczy pięknie zapakowana i dostarczona do samych drzwi.jestem stałą klientką .
Czytaj dalej

Zwykle nie wystawiam tak niskich ocen jednak w tym przypadku muszę. Kilka dni temu otrzymałam wiadomość o braku produktu na stanie, choć dokonując zamówienia wyraźnie pokazał się jako dostępny (oczywiście, inaczej zamówienie by nie przeszło). Po dwóch dniach od tej wiadomości nagle zadzwoniłrier,że pojawi się z paczką... Mam mieszane uczucia co do całej tej sytuacji....

Doświadczenia innych klientów sklepu hartmann24.pl

Bardzo miła i sprawna obsługa klienta przez telefon! Nigdzie tak przyjemnie nie załatwia się zamówienia. Szybka dostawa. Niepotrzebne tylko nocne smsy od firmy kurierskiej z zawiadomieniem o dostawie następnego dnia. Szeroka oferta sklepu Hartmann i sposób obsługi zachęca do dalszych zakupów. POLECAM!
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Produkty znakomitej jakości. Szkoda, że w tej chwili, do dyspozycji Klientów jest niepełna oferta. Mimo to na pewno pozostanę klientem firmy Hartmann. Magdalena D.
Bardzo szybka dostawa, wczoraj o 13-tej zamówione, dziś 9:30 przesyłka na miejscu. Paczka spakowana starannie. POLECAM
Sklep internetowy doskonale zaopatrzony w dobrych cenach oferowanego towaru. Szybko i sprawnie realizuje zamówienia.
Wszystko w porządku, szybka wysyłka, wszystko należycie spakowane, bardzo dobre produkty.
dostawa zamówionego asortymentu nastąpiła bardzo szybko. Sprzęt spełnia moje oczekiwania
Najszybsza wysyłka i dostawa w internecie, świetne ceny od producenta, polecam!!
Super szybka wysyłka. Produkty bardzo dobrej jakości, zgodne z opisem. Polecam
wszystko jest okej polecam bez zastrzeżeń pełny profesjonalizm pozdrawiam.
jestem zadowolona z towaru i bardzo uprzejmej obsługi i sprawnej dostawy
Expresowy kurier, przesyłka zamowiona rano dociera juz na drug dzien.
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Polecam ten super sklep.
Bardzo profesjolnalna obsluga. Mily i uprzejmy dostawca.
Od lat zamaiwam w tej fimie i zawsze jestem zadowolona
Towar zgodny z zamówieniem, dostarczony bardzo szybko.
Wszystko szybko, sprawnie, zgodnie z opisem. Polecam !
Polecam. Szybka realizacja. Skorzystam jeszcze napewno
bardzo miła obsługa , profesjonalne doradztwo .
Dziękuję bardzo, jak zawsze same superlatywy!
niesamowita obsługa, szybko i profesjonalnie