sklep-chichi.pl- Logo - Opinie

sklep-chichi.pl

Opinie (9) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9)

Ważny od: 26 kwi 2023
sklep-chichi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

To moje kolejne zamówienie! Świetna jakość, idealnie produkty na prezent. Obsługa na wysokim poziomie!

9 sty 2024
Błędne opisy produktów wprowadzające w błąd kupującego. Talerzyk s przyssawka nie ma przyssawki.

Opinie nt. sklepu sklep-chichi.pl

Świetne produkty! Super obsługa
Super!
Super produkty na prezent, na infolinii Panie, które potrafią świetnie doradzić. Polecam
6 lut 2024
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Produktów! Wszystko jest w jak najlepszym porządku!
Szybka realizacja, produkty świetnej jakości, super obsługa. Polecam
Świetna jakość produktów, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!
9 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep-chichi.pl
Faktycznie, opis wprowadzał w błąd, przez przypadek została umieszczona w nim informacja o przyssawce natomiast po zgłoszeniu problemu przez klienta od razu opis został poprawiony oraz niezwłocznie zaproponowaliśmy Kupującemu rozwiązania, wymiana talerzyka na inny - bardzo podobny z przyssawką lub zwrot produktu oraz kod rabatowy na następne zakupy. Niestety kupujący nie był zainteresowany podjęciem z nami rozmowy. Zadowolenie Klienta jest dla nas zawsze priorytetem, dlatego chętnie rozwiążemy każdy problem. Pozdrawiamy serdecznie, Sklep-ChiCh