dla-ciala.pl

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (580)

Ważny od: 21 lip 2022
dla-ciala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 cze 2023
Otrzymałam plastry bez jakiejkolwiek informacji, instrukcji jak stosować, z jaką częstotliwością itp.

12 lis 2023
Na reklamie pokazujecie plastry z ziołową kuleczką na środku, te co dostałam są z jakimś metalem i pachną vikiem. Poza tym zero jakiejkolwiek instrukcji, nic, zero czegokolwiek.

Opinie nt. sklepu dla-ciala.pl

12 lis 2023
25 maj 2023
Brak kontaktu ze sprzedawcą . Brak jakiejkolwiek ulotki informacyjnej do produktu, na stronie sklepu produkt już nie występuje. Nie polecam
20 wrz 2023
Niestety nie jestem zadowolona z kuracji pezedewszystkim zapłaciłam za dwa zestawy po 30 sztuk a dostałam jeden więc czuje się oszukana
18 maj 2023
Nie jestem zadowolona żadnego kontaktu wysłałam e-maila ale nie został dostarczony
16 lis 2023
Dostałam paczkę bez żadnej instrukcji i na co działają te plastry
27 paź 2023
Jakoś skarpet fatalna pieniądze wyrzucone w błoto
17 paź 2023
Skarpetki wogóle nie grzeją..pic na wode!!!
24 cze 2023
Do dziś moje zamówienie nie dotarło