teaverso.pl- Logo - Opinie

teaverso.pl

Opinie (49) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (79)

Ważny od: 25 mar 2022
teaverso.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

nie piłam nigdy lepszych herbat - aromatyczne, pyszne <3 w końcu takie, które nie pachną sztucznie - właśnie zostaję wierną fanką :) dzbanek również genialny - bardzo dobra jakość bez poczucia, które czasami się zdarza, że zaraz rozpadnie nam się w rękach. naprawdę polecam i pozdrawiam :)

7 sie 2023
Dostawa bardzo szybko i sprawnie, ale herbata sancha kogoshima i gun power są jakby ''wywietrzałe''. Bardzo słaby smak glonowy morski sanchy. Może polecicie mi jakąś lepszą sanche o wyrazistym glonowym smaku i dzianiu. ? Proszę o informację.

Opinie nt. sklepu teaverso.pl

Wspaniale!

Pięknie zapakowana paczuszka, świetny wybór herbat, 10/10 polecam serdecznie!
Dobrze zapakowane, dobre opakowania herbaty, jakoś bardzo szybko dostawa
Ładnie zapakowane szybka realizacja
17 mar 2024
JŁ
Jerzy Ł.
GDAŃSK

dziurawa torba/opakowanie

Następny, razem proszę sprawdzić, że torba/opakowanie, w którym znajduje się kawa, nie jest dziurawe jak to było tym razem.
7 lut 2024
Rewelacyjny sklep, ekspresowa obsluga, swietne ceny! Polecam!!!!
3 lut 2024
Polecam herbaty i sa mega :)

nie piłam nigdy lepszych herbat <3

20 sty 2024

Rewelacyjna obsługa

Mieliśmy kłopot z jednym zamówionym produktem, ale od razu została nam zaproponowana wymiana lub inne możliwości. Pan który nas obsługiwał był bardzo rzetelny i pomocny. Jesteśmy mega zadowoleni!
20 sty 2024

Profesjonalnie

Ładne pakowanie, zarówno estetyczne jak i zabezpieczające produkty. Do tego jak zawsze szybka wysyłka. Przy okazji poprzedniej transakcji - dobry kontakt ze sprzedającym.
27 sty 2024

Zawsze profesjonalnie

Zawsze ładnie zapakowane. Zawsze na czas. Zawsze jakiś miły prezenciki. Podejście do klienta zasługuje na wyróżnienie. Pozdrawiam
10 sty 2024
Szybka wysyłka, dobrze zapakowana. Yerba pyszna. Polecam