teaverso.pl- Logo - Opinie

teaverso.pl

Opinie (50) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (81)

Ważny od: 25 mar 2022
teaverso.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

nie piłam nigdy lepszych herbat - aromatyczne, pyszne <3 w końcu takie, które nie pachną sztucznie - właśnie zostaję wierną fanką :) dzbanek również genialny - bardzo dobra jakość bez poczucia, które czasami się zdarza, że zaraz rozpadnie nam się w rękach. naprawdę polecam i pozdrawiam :)

7 sie 2023
Dostawa bardzo szybko i sprawnie, ale herbata sancha kogoshima i gun power są jakby ''wywietrzałe''. Bardzo słaby smak glonowy morski sanchy. Może polecicie mi jakąś lepszą sanche o wyrazistym glonowym smaku i dzianiu. ? Proszę o informację.

Opinie nt. sklepu teaverso.pl

dziurawa torba/opakowanie

Następny, razem proszę sprawdzić, że torba/opakowanie, w którym znajduje się kawa, nie jest dziurawe jak to było tym razem.
7 sie 2023

Dostawa bardzo szybko i sprawnie !