Clavier.pl - Rzęsy i Manicure- Logo - Opinie

Clavier.pl - Rzęsy i Manicure

Opinie (426) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (827)

Ważny od: 9 cze 2022
Clavier.pl - Rzęsy i Manicure spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka dostawa, a jakośc produktów bardzo mnie zaskoczyła :) na plus oczywiście! Polecam bardzo

10 lip 2023
Od jakiegoś czasu zauważam spore problemy w organizacji firmy. Wieczne braki na magazynie, biuro obsługi klienta niedoinformowane, nigdy nie wiedzą, kiedy będzie dostawa produktów, mówią, że zadzwonią, a nie dzwonią… notoryczny brak odbierania telefonów i oddzwaniania. Pomyłki przy zamówieniach i co gorsze - brak podstawowej wiedzy na temat produktów, które sprzedają. Panie wysyłają rzęsy do przedłużania, które są źle oznakowane i próbują przekonać, że to jest to, co się zamówiło. Długo się z tym zbierałam, ale tym razem definitywnie kończę z zamawianiem produktów tej firmy.

Opinie nt. sklepu Clavier.pl - Rzęsy i Manicure

Może i wysyłka szybka ale nie zgadzało się zamówienie brakowało trzech rzeczy napisałam wiadomość zamieściłam zdjęcie co jest czego brakuje dostałam kolejna przesyłkę w miarę szybko ale znów brakowało w paczce jednej pozycji ...
Napisałam do firmy jak została dostarczona moja paczka i co się stało z jej zawartością .. i nikt nie raczył nawet odpisać , jestem zniesmaczona.
Nie polecam, olewczy stosunek do klienta. Pomylone zamówienie, dostałam nie to co zamawiałam. Zero odpowiedzi na reklamacje. Do zamówienia brak faktury. Moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie. Szkoda czasu i nerwów. Lakiery bardzo słabej jakości nadają się do śmieci ( seria z confetti ).
Brak formularza odstąpienia od umowy co utrudnia zwrot towaru

Cleaner

Płyn jaki zamówiłam Był rozlany w foli bąbelkowej,
Otrzymałam przeterminowany produkt
Niestety zamawiałam sterylizator i dostałam uszkodzony. Nie mogłam otworzyć szuflady . Mam nadzieję że zwrot pójdzie sprawnie.
AB
Alina B.
Brzesko
3 sty 2024
długi czas oczekiwania na przesyłkę
10 lip 2023

Totalne zawiedzenie

27 paź 2023
Brak odbierania telefonów, ciężko porozumieć się i dojść do rozwiązania problemu drogą mailową a zwrot towaru (zwrot towaru uszkodzonego) spoczywał na moich barkach bo nie potrafiono zamówić kuriera.
23 maj 2023
Nie dostałam pełnego zamówienia, jak dodzwoniłam się na infolinie musiałam się prosić o wysłanie opłaconych elementów których brakowało w zamówieniu, pani powiedziała ze dla nich to są koszty
5 lip 2023

Metoda płatności.

Brak możliwości wyboru metody płatności. Z góry ustalone, że płatność musi być dokonana przelewem. Niemiła i niezdecydowana obsługa klienta.
19 wrz 2023
Poprawcie ceny dostaw na niższe i zwiększycie asortyment gadżetów dla salonów
28 maj 2023
Rzęski super jak zawsze,niestety tym razem większość opakowań połamana.