Clavier.pl - Rzęsy i Manicure- Logo - Opinie

Clavier.pl - Rzęsy i Manicure

Opinie (382) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (762)

Ważny od: 9 cze 2022
Clavier.pl - Rzęsy i Manicure spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka dostawa, a jakośc produktów bardzo mnie zaskoczyła :) na plus oczywiście! Polecam bardzo

10 lip 2023
Od jakiegoś czasu zauważam spore problemy w organizacji firmy. Wieczne braki na magazynie, biuro obsługi klienta niedoinformowane, nigdy nie wiedzą, kiedy będzie dostawa produktów, mówią, że zadzwonią, a nie dzwonią… notoryczny brak odbierania telefonów i oddzwaniania. Pomyłki przy zamówieniach i co gorsze - brak podstawowej wiedzy na temat produktów, które sprzedają. Panie wysyłają rzęsy do przedłużania, które są źle oznakowane i próbują przekonać, że to jest to, co się zamówiło. Długo się z tym zbierałam, ale tym razem definitywnie kończę z zamawianiem produktów tej firmy.

Opinie nt. sklepu Clavier.pl - Rzęsy i Manicure

Pierwszy raz zakupiłam Wasze płatki pod oczy i już wiem ,że będę chciała wypróbować jeszcze inne z tej serii Po pierwsze są w bardzo dostępnej cenie i po drugie są rewelacyjne jeżeli chodzi o nawilżenie o niwelowanie opuchlizny ja jestem zachwycona Wasze Kępki rzęs są już kultowe i bardzo łatwe w aplikacji wystarczy mieć pęsętę odpowiednią ja mam tę z waszej sklepu i bardzo polecam
Kępki są boskie. Aplikacja bajecznie prosta a ich zdejmowanie nie przysparza problemów. Na pewno zrobię zakupy nie jeden raz.
Bardzo dobre produkty w niskich cenach. Przesyłka starannie zapakowana i wysłana w ekspresowym tempie <3

Wszystko zgodnie z zamówieniem. Paczka przyszła na czas. Atrakcyjne ceny za dobre jakościowo produkty.

Gratis

Przy większym zamówieniu dostałam gratis, antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk
Jakość pędzi średnia lepiej dołożyć i kupić droższe konkurencyjne marki.
Szybki czas wysyłki, produkty są bardzo dobrej jakości.
Szybka dostawa i dobrze zapakowane produkty
Rzęski mega lekkie wygodne polecam w 100%
Bardzo szybka dostawa. Wszystko OK.
Czasami dodać mała próbkę czegoś
Jestem zadowolona, polecam
Kosmicznie szybka dostawa