Sekrecik.pl- Logo - Opinie

Sekrecik.pl

Opinie (549) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5962)

Ważny od: 21 lis 2018
Sekrecik.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 lis 2023
Dzień dobry przyznam się że bardzo sceptycznie podchodziłem do zakupu tych tabletek i powstrzymałem się z oceną parę dni. Dziś mogę powiedzieć że naprawdę działają Może dlatego że nie miałem jakichś bardzo dużych problemów ale jestem już sporo po czterdziestce i sam czułem że to już nie to. Jeżeli chodzi o wzwód to jest on taki jakiego Nie pamiętam bardzo mocny i utrzymujący się nawet po stosunku bardzo Gorąco polecam każdemu kto ma z tym problem Choć przyznaję jeszcze raz że sam w to nie wierzyłem I choć produkt nie jest tani to dla mnie na dzień dzisiejszy wart jest swojej ceny polecam

15 sie 2023
Nie wiem, czy spowodowane jest to tym, że zamówiłam te rzecz w sobotę i dlatego dalej (we wtorek) nie została wysłana, czy to może wina tego że wtorek to święto. Póki co nie jestem za bardzo zadowolona. Samej rzeczy ocenić nie mogę bo jej jeszcze nie ma ://

Opinie nt. sklepu Sekrecik.pl

29 wrz 2023
2 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją miłą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia w Sekrecik.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał bezkonkurencyjne doświadczenie zakupowe, a to fantastyczne, gdy przekłada się to na zadowolonych klientów, takich jak Ty! Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.
28 wrz 2023
28 wrz 2023
2 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją ocenę 5/5! Jesteśmy bardzo podekscytowani słysząc, że miałeś tak niesamowite doświadczenie z Sekrecik.pl! Naszą misją jest ułatwienie każdemu znalezienia świetnych produktów online i cieszymy się, że udało nam się to zrobić dla Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - naprawdę to doceniamy!
26 wrz 2023
2 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Sekrecik.pl - jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zapewnianie najwyższej jakości obsługi klienta i tworzenie wspaniałych doświadczeń dla wszystkich naszych klientów. Zawsze staramy się oferować to, co najlepsze i mamy nadzieję, że nadal będziesz mieć z nami pozytywne doświadczenia!
25 wrz 2023
24 wrz 2023
29 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Jesteśmy bardzo podekscytowani słysząc, że miałeś wspaniałe doświadczenie i dałeś nam 5 na 5 gwiazdek. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i zawsze cieszymy się, gdy słyszymy, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii - naprawdę to doceniamy!
21 wrz 2023
21 wrz 2023
16 wrz 2023
19 wrz 2023
Wielkie dzięki za twoją recenzję! Doceniamy 5 gwiazdek i cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Sekrecik.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Dziękujemy za wybranie nas - nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Cię ponownie wkrótce!
12 wrz 2023
8 wrz 2023
19 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się nasza szybka dostawa, świetne produkty i niesamowita obsługa klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, a słysząc, że trafiliśmy w dziesiątkę, uśmiechamy się.
8 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że miałeś świetne doświadczenia z Sekrecik.pl - naszą misją jest dostarczanie tylko tego, co najlepsze, i czujemy się dumni wiedząc, że udało nam się to z Tobą osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
7 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że podobał Ci się nasz serwis. Staramy się zapewnić jak najlepsze wrażenia z zakupów i cieszymy się, że udało nam się zapewnić Ci doskonałe wrażenia. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!