alkooutlet.pl

Opinie (528) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (990)

Ważny od: 3 paź 2022
alkooutlet.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybko, sprawnie, produkty doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniem. Promocyjna cena zachęciła mnie do kupna.

15 paź 2023
Zamówiłem whisky w alkooutlet i zapłaciłem, ale musiałem zrezygnować z zakupu. Zgłosiłem to telefonicznie i zostałem zapewniony o rychłym zwrocie wpłaconej kwoty, ale minął już prawie tydzień od rozmowy i zwrot nie nastąpił. Ponagliłem mailem, ale też nie odniósł skutku. To skłania mnie do opinii, że ALKOOUTLET JEST FIRMĄ NIERZETELNĄ - ostrzegam !
GB

Opinie nt. sklepu alkooutlet.pl

pisać prawdę w mailach
Korek butelki Belvedere był delikatnie odkręcony dzięki czemu nieznaczna część zawartości wylała się. Niestety prezent był kupiony na ostatnią chwilę więc nie miałem czasu na robienie zdjęć i zgłaszanie reklamacji. Sam pracuję w firmie która wysyła "płyny" i taka wysyłka nie powinna mieć miejsca.
GB
15 paź 2023
26 lis 2023

Service

Usługa ostatnio znacznie się pogorszyła. Dla Twojej wiadomości, zamówiłem już ponad 100 butelek. Whisky. Wreszcie drogie butelki umieszczono luzem w pudełku, zupełnie niezabezpieczone. Reklamacje przesłane e-mailem z reguły nie będą rozpatrywane! Na próżno czekam na rachunki. Na początku byłem zadowolonym klientem, ale stało się odwrotnie.
24 lis 2023
Jak mogę coś dobrze ocenić skoro od 5 dni nie dostałem informacji czy przesyłka jest do odbioru . Towar widnieje na stronie jako dostępny. Nie wiem dla czego czekam i chyba się nie dowiem . Żałuję że opłacilem towar z góry
Jeszcze nie otrzymałam zamówienia, chociaż zamówiłam 8 dni temu, a status w trakcie kompletowania jednej pozycji zajmuje wyjątkowo dużo czasu.
Odpowiedź ze sklepu alkooutlet.pl
W okresie Black Friday wysyłka mogła być opóźniona ze względu na ogrom zamówień. Nasze super promocje i wyjątkowo niskie ceny spełniły oczekiwania klientów.
12 gru 2023
Minęło 8 dni i zamówienie ma status w trakcie kompletowania. Wczoraj zapewniano mnie że dziś zostanie wysłane. Nic się nie zmieniło.
28 lis 2023
Od tygodnia brak jakiejkolwiek informacji kiedy zostanie wysłana paczka . Zero odpowiedzi na mejla. Nie polecam

Służba pod ziemią

Zaczynam mieć wrażenie, że pracownik obsługi klienta nie traktuje mnie poważnie. Obsługa jest żałosna.
11 paź 2023
Pomimo kilku maili brak odpowiedzi i brak zwrotu za niedostarczony towar
proszę dostarczyć moje zamówienie
Niestety od 12.12 zamówienie posiada status „złożone”. Przy składaniu zamówienia widnieje informacja, że zamówienie jest realizowane ekspresowo, po czym po wykonaniu telefonu Pani informuje, że wysyłają w ciągu 7 dni roboczych. Zatem cierpliwie czekam.
23 gru 2023

ODRADZAM TEN SKLEP - OFERUJĄ TO CZEGO NIE MAJĄ

ODRADZAM TEN SKLEP. Tydzień po zamówieniu w rozmowie telefonicznej zapewniano mnie o wysyłce. W efekcie do wysyłki nie doszło. ANULOWALI przed samymi Świętami - A TO MIAŁ BYĆ PREZENT PIERWSZY I OSTATNI RAZ TAM KUPOWAŁEM Oferują towar którego NIE MAJĄ
7 gru 2023
Poprawić kontakt. Po trzykrotnym telefonie nie potrafiono powiedzieć mi jaki jest status zlecenia po tygodniowym terminie od wpłaty. Mam mieć libację alkoholową a tu nie wiadomo czy "Substancja " zostanie dostarczona. Jak żyć?
29 lis 2023
Zmienić profesję, proponuję zająć się machaniem kur.
Odpowiedź ze sklepu alkooutlet.pl
Wyjątkowo nieobiektywna opinia. Przykro nam, że nie spełniliśmy Pana oczekiwać.
Jakość obsługi od 100 do 0. Niewiarygodne
proszę dostarczyć zamówienie
28 lis 2023
30 gru 2023

Nie polecam!

Zamówiłem produkt na tej stronie, opłaciłem i czekałem 2/3 tygodnie, zamówienie ciągle było kompletowane. Napisałem e-mail z zapytaniem co się dzieje i nie dostałem żadnej odpowiedzi, po tygodniu odesłali mi pieniądze ale bez żadnej wiadomości i wyjaśnienia. Bardzo słabe podejście do klienta! Ja osobiście odradzam zakupy na tej stronie.