alkooutlet.pl

Opinie (528) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (990)

Ważny od: 3 paź 2022
alkooutlet.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybko, sprawnie, produkty doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniem. Promocyjna cena zachęciła mnie do kupna.

15 paź 2023
Zamówiłem whisky w alkooutlet i zapłaciłem, ale musiałem zrezygnować z zakupu. Zgłosiłem to telefonicznie i zostałem zapewniony o rychłym zwrocie wpłaconej kwoty, ale minął już prawie tydzień od rozmowy i zwrot nie nastąpił. Ponagliłem mailem, ale też nie odniósł skutku. To skłania mnie do opinii, że ALKOOUTLET JEST FIRMĄ NIERZETELNĄ - ostrzegam !
GB

Opinie nt. sklepu alkooutlet.pl

Zrobić? Niewiele, po prostu dotrzymywać słowa przy zamówieniu. Zamówiłem alkohol z odbiorem w hurtowni. Pani potwierdziła że jutro będzie. Rano zadzwoniłem czy jest do odbioru? Oczywiści tak, proszę przyjechać. I co, zawiodłem się bo alkoholu nie było / z pięciu 1 butelka / Podejrzewam, że alkohol był i się zmył, bo ktoś inny był szybszy./ ostanie sztuki / Cieszę się 1 butelką i myślę że jak wypiję to będzie następna dostawa za tą samą cenę. Zaopatruję się u Was często bo są ceny konkurencyjne. Pozdrawiam.
2 lip 2023

Brak komunikacji

Ceny dobre. Wysyłka w 3 dni. I tu mam problem, bo prosiłem o wysyłkę w kolejnym tygodniu, może nie przeczytali komentarza do zamówienia. Na późniejszy mail też brak odpowiedzi. Paczka czekała 2 dni na klatce schodowej pod drzwiami.
10 maj 2023
Brak wysyłki towaru i brak informowania klienta o tym, że powstało jakieś "zacięcie". Jedynie bezproblemowe anulowanie zamówienia.
Kiepska obsługa Pomimo wielokrotnych prób kontaktu, z których dwie były skuteczne i padło zapewnienie, że towar dotrze w ustalonym terminie, sprzedawca chciał dokonać wysyłki w dniu, w którym miała dotrzeć. Jedyny plus za szybki zwrot pieniędzy po telefonicznym anulowaniu zamówienia.
3 paź 2023