alkooutlet.pl

Opinie (528) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (990)

Ważny od: 3 paź 2022
alkooutlet.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybko, sprawnie, produkty doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniem. Promocyjna cena zachęciła mnie do kupna.

15 paź 2023
Zamówiłem whisky w alkooutlet i zapłaciłem, ale musiałem zrezygnować z zakupu. Zgłosiłem to telefonicznie i zostałem zapewniony o rychłym zwrocie wpłaconej kwoty, ale minął już prawie tydzień od rozmowy i zwrot nie nastąpił. Ponagliłem mailem, ale też nie odniósł skutku. To skłania mnie do opinii, że ALKOOUTLET JEST FIRMĄ NIERZETELNĄ - ostrzegam !
GB

Opinie nt. sklepu alkooutlet.pl

ostatnie zamówienia

Robiłem ostatnio dwa zamówienia w Alkooutlet. Jedno w grudniu na które czekałem bardzo, bardzo długo, drugie w styczniu które przyszło znacznie szybciej. W obu przypadkach próba kontaktu mailowo, lub przez stronę ze sklepem pozostała niezauważona i nie dostałem żadnej odpowiedzi. trochę szkoda, że firma "olewa" w ten sposób kupujących. Co do cen to warto jednak sprawdzać ceny u konkurencji, bo chyba się trochę pogorszyły. Na deser wisienka - nigdzie na stronie sklepu nie mogłem znaleźć jak usunąć swoje konto, a to już chyba spore niedopatrzenie.
31 paź 2023
Ceny ok, ale zabezpieczenie butelek żadne. Tylko w kartonie oryginalnym + opakowanie, jak butelka byla luzem to tektura wokół. Jeśli "upadloby" na magazynie albo gdzieś to rzeka bylaby. Rok temu zamówiłem to wszystko bylo w folii babelkowej, teraz zero zabezpieczenia. Cud, ze wszystko zyje.

Średnie to wszystko...

Tydzień czasu czekania na wysłanie paczki bez jakiejkolwiek informacji o statusie. Telefon ktoś odebrał dopiero na trzeci dzień wydzwaniania.
Odpowiedź ze sklepu alkooutlet.pl
W okresie Black Friday wysyłka mogła być opóźniona ze względu na ogrom zamówień. Nasze super promocje i wyjątkowo niskie ceny spełniły oczekiwania klientów.
30 cze 2023
30 gru 2023
Tym razem zbyt długi czas dostawy oraz brak zachęty na kolejne zakupy...brak voucher