alkooutlet.pl

Opinie (528) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (992)

Ważny od: 3 paź 2022
alkooutlet.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybko, sprawnie, produkty doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniem. Promocyjna cena zachęciła mnie do kupna.

15 paź 2023
Zamówiłem whisky w alkooutlet i zapłaciłem, ale musiałem zrezygnować z zakupu. Zgłosiłem to telefonicznie i zostałem zapewniony o rychłym zwrocie wpłaconej kwoty, ale minął już prawie tydzień od rozmowy i zwrot nie nastąpił. Ponagliłem mailem, ale też nie odniósł skutku. To skłania mnie do opinii, że ALKOOUTLET JEST FIRMĄ NIERZETELNĄ - ostrzegam !
GB

Opinie nt. sklepu alkooutlet.pl

6 kwi 2024

Dobra cena, super zabezpieczona i szybka wysyłka. Jedną gwiazdkę zabrałem bo uważam, że przy zakupie na kwotę grubo 400 zł wysyłka powinna być darmowa. Ale i tak tu wrócę :)
9 sty 2024
Wszystko ok , odrobinę czas realizacji jest wydłużony
27 sty 2024
Wszystko raczej ok,
26 lis 2023
Czas realizacji 2-7 dni jest do zaakceptowania, ale po złożeniu zamówienia przydałaby się już bardziej precyzyjna informacja, bo inaczej trzeba czekać tydzień na kuriera w domu
Ogólnie dobrze, wszystko w terminie i co trzeba. Tylko pakowanie przesyłek się kłania.. Towar nie dostatecznie zabezpieczony. Po prostu szczęście, że się nic nie potłukło.
Zamówienie OK. Mam zastrzeżenie do dostawy. Kurier zostawił mi przesyłkę pod drzwiami nie raczył nawet zapukać. Sugeruje zmiany w umowie z dostawcą
7 gru 2023

Dobry produkt, niespieszna dostawa

Dobry produkt, dobra cena. Za czas realizacji odejmuję jedną gwiazdkę: tydzień od momentu złożenia zamówienia.
23 gru 2023
Trochę szybciej działać a nie po interwencji zamawiającego wysyłając zapytania kiedy będzie paczka
30 wrz 2023
Zapakowanie butelek jest profesjonalne. Nie podoba mi się czas oczekiwania realizacji zamówienia.
MW
marek W.
Kobyłka

ok

towar ok, kontakt ok, cena ok, ale czas dostawy taki sobie (żeby jeszcze było za darmo)
8 maj 2023
Niezłe ceny, szybka dostawa. Niestety, oferta promocyjna nie jest satysfakcjonująca.
23 gru 2023

Ceny wyśmienite, ale...

Ceny wyśmienite, kontakt ok, niemniej termin od zamówienia do realizacji - tydzień
10 gru 2023
Bardzo długi czas wysyłki, reszta okej.
29 cze 2023
zabezpieczenie przed uszkodzeniem