Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie- Logo - Opinie

Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie

Opinie (259) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (540)

Ważny od: 15 kwi 2021
Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 cze 2023
Włóknina z której uszyty jest pokrowiec wygląda na trwałą i mocną, jest dosyć gruba. Pokrowiec przez to jest dosyć ciężki i zajmuje sporo miejsca. Raczej na pewno nie podrapie ani nie zniszczy powłoki lakierniczej. Gumy na dole i ciężar własny plandeki dobrze trzymają w czasie wiatru U mnie chroni samochód przed sokami, żywicą z drzewa i ptasimi odchodami.
PT
Pan T.
Gdańsk

13 lip 2023
zamawiałem pokrowiec na przyczepę o wymiarach 530-560.Moja przyczepa ma wymiar 555 a pokrowiec przyszedł co najmniej metr za wielki.

Opinie nt. sklepu Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie

Dzień dobry! dostarczone bardzo szybko. materiał naprawdę „oddycha”. Nie ma jeszcze jak tego sprawdzić, ale mam nadzieję, że Twój produkt Cię nie zawiedzie. To tylko moja opinia. Myślę, że łatwiej byłoby złożyć pokrowiec, gdyby zamiast gumki trzymającej na dole znalazł się kanał na linkę ściągającą.

Bardzo dobra jakość za przystępną cenę.

Prosty sposób zamawiania. Szybka dostawa. Dobre opakowanie. Wszystko w porządku. Bardzo dobra jakość za przystępną cenę.
Ekspresowa wysyłka, kupiłem pokrowiec za 140 zł jest bardzo dobrej jakości. Kontakt ze sprzedawcą top !!! Polecam

Zamówienie przyszło na czas - pokrowiec lekki. Odpowida cenie.

Zamówienie przyszło na czas. Produkt odpowiada Cenie. Pokrowiec jest zadziwiająco lekki. Polecam firmę.
PM
Paweł M.
Poznań
Jakos wykonania oraz jakos materialu pokrowca "garazowego" typu Royal jest sa na bardzo wysokim poziomie.
Polecam firmę oraz pokrowiec na auto, super wykonanie. Szybka dostawa, zgodna z opisem.
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Plandeka na auto solidna zgodna z opisem Polecam
Dobry kontakt, szybka wysyłka produkt dobrej jakości. Będzie służył.
7 kwi 2024
Pokrowiec jest solidnie wykonany. Spełnia moje oczekiwania. Polecam.
Pokrowiec bardzo dobrej jakosci, pasuje do Mustanga Cabrio
Jeszcze nie było przymiarki, ale pokrowiec wygląda dobrze.
Zgrabny, szczelny, a poza tym po prostu ładny
Szybka realizacja. Produkt godny polecenia.
Szybki montaż. Pasuje idealnie. Polecam.
Dobrze wykonany, pasuje bezproblemowo
Pełen profesjonalizm