Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie- Logo - Opinie

Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie

Opinie (290) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (573)

Ważny od: 15 kwi 2021
Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lut 2024
Tu gdzie mieszkam często wieją bardzo silne wichury. Po zastosowaniu pasów pod zderzaki oraz dodatkowych pasów poprzecznych, przymocowanych do kół, pokrowiec trzyma sie i nie nadyma się tak bardzo. Mam nadzieję, że wytrzyma dłuższy czas. Bez pasów pokrowiec odleciał ale udało mi się go znaleźć na polu 150 m dalej, na szczęście nie podarł się, może dlatego, że jest 3 warstwowy.

13 lip 2023
zamawiałem pokrowiec na przyczepę o wymiarach 530-560.Moja przyczepa ma wymiar 555 a pokrowiec przyszedł co najmniej metr za wielki.

Opinie nt. sklepu Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie

Zamówienie zrealizowane błyskawicznie, pokrowiec pasuje idealnie. Mimo że stosunkowo tani (a wręcz najtańszy z oferty w tym rozmiarze), wykonany starannie, z dołączoną torbą do przechowywania. Co do trwałości - czas pokaże. Na razie jestem bardzo zadowolony.
21 kwi 2024

Bardzo dobra jakość za przystępną cenę.

Prosty sposób zamawiania. Szybka dostawa. Dobre opakowanie. Wszystko w porządku. Bardzo dobra jakość za przystępną cenę.
29 kwi 2024
Super zakupy ,robię już kolejny raz i jestem bardzo zadowolona z produktów które zakupiłam u Państwa,DZIĘKUJĘ
23 kwi 2024

Zamówienie przyszło na czas - pokrowiec lekki. Odpowida cenie.

Zamówienie przyszło na czas. Produkt odpowiada Cenie. Pokrowiec jest zadziwiająco lekki. Polecam firmę.

Polecam, szybko, sprawnie i w temacie

Polecam. Sprawnie zamówienie, szybka a nawet ekspresowa wysyłka, i na prawde godny produkt.
Dobry kontakt, szybka wysyłka produkt dobrej jakości. Będzie służył.
6 maj 2024
Rozmiar L idealnie pasuje do Kawasaki Versys 2009 z kufrem.
24 kwi 2024
Pokrowiec bardzo dobrej jakosci, pasuje do Mustanga Cabrio
Bardzo dobrze zrobiony materiały dobrej jakości polecam
24 kwi 2024
Zgrabny, szczelny, a poza tym po prostu ładny
Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
3 maj 2024
Szybka przesyłka i dobra jakość
26 kwi 2024
Szybko i konkretnie