dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (6691) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 837)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

SG
Stefan G.
Stargard
wszystko ok
Wszystko zgodnie z zamówieniem
17 lis 2023
Szybko, sprawnie i na czas. Prośba tylko o lepsze pakowanie, bo czasem opakowanie pęka.
17 lis 2023
Wszystkie psie puszki były poobijane
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Staramy się jak najlepiej zabezpieczać produkty, aby do klienta dotarły nieuszkodzone. Niemniej jednak do takich sytuacji dochodzi podczas transportu, powodem jest niewłaściwa obsługa paczki przez kuriera. Kiedy paczka jest rzucana puszki, które są dość delikatne, wewnątrz kartonu obijają się o siebie na co nieustannie zwracamy uwagę naszym przewoźnikom. Pozdrawiamy
17 lis 2023
Dobrze zapakowana paczka oraz jej zawartość szybki czas doręczenia
17 lis 2023
Swietnej jakosci produkty i szybka dostawa!
17 lis 2023
zbyt długi czas oczekiwania zamawiałam w niedziele a paczka przyszła w czwartek, wcześniejsze zamówienia były realizowane dużo szybciej.
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
17 lis 2023
Najmocniej przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na przesyłkę. Był on spowodowany dużą liczbą zamówień. Wierzymy, że pomimo tej sytuacji nasza dalsza współpraca będzie układała się pomyślnie. Pozdrawiamy
17 lis 2023
Nie podoba mi się odbiór przesyłki. Oczekiwałabym dostarczenia pod wskazany adres- w tym wypadku ZDIUM we Wrocławiu, a musiałam organizować transport do miejsca docelowego. Niedaleko ale jednak
17 lis 2023
Od wielu lat zamawiam jedzenie dla zwierząt i jestem zadowolona nawet jak robiłam zwrot karmy dla psa też nie było problemu wysyłałam za darmo zwrot pieniędzy po tygodniu super Bardzo Polecam.
17 lis 2023
To przede wszystkim moja sunia uwielbia karmę Premium. Dobra jakość w dobrej cenie.
17 lis 2023
Mój pies bardzo lubi tę karmę- nie ma żadnych reakcji alergicznych. Polecam.
Szybka dostawa.