Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5756) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 571)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

Bardzo niespodobał mi sie fakt ze na paczkę musiałam czekać 4 dni. Na stronie tez zero informacji,żadnego przedziału czasowego kiedy mogą być realizowane zamówienia,ile trzeba czekać itd Jest info „najszybciej jak to możliwe”…Przez 3 dni,paczka wisiała cały czas w statusie „w trakcie pakowania” , dopiero musiałam sie upomnieć mailowo żeby w koncu ja wysłali bo potrzebowałam jej szybciutko,bo akurat wyjeżdżałam,a pieski zostały by bez jedzonka. Myślałam ze producentom zależy aby zamówienia realizowane były sprawnie i szybciutko ale najwidoczniej na wszystko maja czas ;) zdecydowanie popracowałabym nad realizacja zamówień,poza tym okej.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Witam.Jestem zaskoczona ( na plus) jakoscia suchej karmy i puszki dla psow. Moj piesek wcina wszystko z ogromna przyjemnoscia. To dopiero trzeci dzien. Mam nadzieje ze tak pozostanie. Szczegolnie ciekawa jest forma suchej karmy. Zwykle byly to niemal kamyczki, ktore moj Toto lykal , z uwagi na ubytki w uzebieniu. Te chrupki nawet troche zuje i chyba mu bardzo smakuja bo moge je nawet uzywac jako przyslowiowe "smaczki". Gratuluje panstwu i zycze sukcesow. Zakup i dostawa bardzo latwe i blyskawiczne.Pozdrawiam Elzbieta Ledwosinska z Lodzi

Same plusy

Moja Norka uwielbia mokrą karmę Doliny Noteci od szczeniaczka,kiedy dostanie,,puszkę "wiem, że jest dobrze nakarmiona tzn ma dostarczone w jedzonku wszystko co niezbędne dla niej.Dostawa oraz powiadomienia na najwyższym poziomie.Jestem bardzo zadowolona ż zakupów
IG
Iwona G.
Warszawa
28 kwi 2024

Ekspresowa dostawa i smaczna, pożywna karma

Ekspresowa dostawa i staranne opakowanie przesyłki - jesteście jedyną firmą, która zapewnia tak wygodny uchwyt paczki! Zamówione chrupki, karma suszona ciepłym powietrzem bardzo smakuje moim kotom a jej skład jest imponująco pożywny :))
15 maj 2024
Szybka i profesjonalna dostawa, sposób pakowania-traktowanie każdego psiego klienta :) bardzo indywidualnie, szeroki wybór asortymentu, dla mnie super firma - wszystko na wysokim poziomie-nic bym nie zmieniała.
Bardzo ładne opakowanie, a najważniejsze, że zawartość spałaszowana przez grymaśnego pieska z wielkim smakiem ! Jestem bardzo zadowolona. Gratulacje dla grafika👍

Zadowolone kociambry

Cieszy mnie możliwość zamawiania karmy na sztuki, dzięki czemu mogę bez ryzyka wypróbować czy dany smak zasmakuje kotom. Dostawy są na czas, ładnie zapakowane.
15 maj 2024
Produkty "Dolina Noteci" są dobrej jakości w przystępnej cenie. Nasz pupil je uwielbia, a my jako właściciele jesteśmy pewni, że dostaje zdrowe jedzenie.
14 maj 2024
Zamówienie po raz kolejny spełniło moje oczekiwania. Wysyłka bardzo szybka, towar dotarł w nienaruszonym stanie. Jednak najważniejsze, że kotu smakuje :)
Mój szczeniak jest zachwycony. Karmy,które do tej pory kupowałam nie bardzo chciała jeść. Waszą karmę pokochała od pierwszego kęsa. Je...aż za dużo 😄
Najbardziej jestem zadowolona z tego, że udało mi się dostać smak karmy, który moje koty lubią, a który jest niedostępny w sklepach stacjonarnych.
29 kwi 2024
Dla mnie liczy się skład karmy jej jakość i cena no i to czy smakuje naszej małej gwieździe. Cena dobra skład doskonały i smak który Omega lubi.
KK
Piękne pudła, dobrze zabezpieczone na czas podróży; bardzo szybka realizacja zamówienia. Jak zwykle pełen profesjonalizm . Gorąco polecam!
11 maj 2024
Pies jest na diecie weterynaryjnej i puszki z Doliny Noteci zawierają najbardziej lubianą przez niego karmę. Zjada z wielkim apetytem.
7 maj 2024

Porządnie zapakowane, wszystko super

Zamówienie było bardzo dokładnie zapakowane, karton podpisany imieniem pieska, wszystko się zgadzało, bez zbędnego plastiku w środku :)
11 maj 2024
karma pasuje pieskowi chętnie je swoje posiłki, do zamówienia zawsze dołączony jest miły gratis, przesyłka zawsze wzorowo zapakowana
Wspaniały sklep,zamówienia w ciągu dwóch dni roboczysz,uroczy karton z napisem do łap własnych waszego pupila i dodatek gratis,lubie
4 maj 2024
Szybka i bezproblemowa dostawa, bezpiecznie spakowane produkty, wysoka jakość produktów. Udoskonalić wyszukiwarkę na stronie.
MW
8 maj 2024
Świetna karma, moje pieski i kot zawsze chętnie jedzą. Miki po operacji trzustki bardzo dobrze toleruje karmę dedykowaną.
Szybko, profesjonalnie, bardzo dobrej jakości. Nieco drożej niż w innych sklepach internetowych, ale bardzo duży wybór.
1 maj 2024
Mój piesek i kotek uwielbiają tą karmę dopasowaną do ich potrzeb: bez zboża i dla zwierząt po sterylizacji. Polecam