Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (6048) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 952)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

19 maj 2024
Bardzo niespodobał mi sie fakt ze na paczkę musiałam czekać 4 dni. Na stronie tez zero informacji,żadnego przedziału czasowego kiedy mogą być realizowane zamówienia,ile trzeba czekać itd Jest info „najszybciej jak to możliwe”…Przez 3 dni,paczka wisiała cały czas w statusie „w trakcie pakowania” , dopiero musiałam sie upomnieć mailowo żeby w koncu ja wysłali bo potrzebowałam jej szybciutko,bo akurat wyjeżdżałam,a pieski zostały by bez jedzonka. Myślałam ze producentom zależy aby zamówienia realizowane były sprawnie i szybciutko ale najwidoczniej na wszystko maja czas ;) zdecydowanie popracowałabym nad realizacja zamówień,poza tym okej.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

23 maj 2024
Witam.Jestem zaskoczona ( na plus) jakoscia suchej karmy i puszki dla psow. Moj piesek wcina wszystko z ogromna przyjemnoscia. To dopiero trzeci dzien. Mam nadzieje ze tak pozostanie. Szczegolnie ciekawa jest forma suchej karmy. Zwykle byly to niemal kamyczki, ktore moj Toto lykal , z uwagi na ubytki w uzebieniu. Te chrupki nawet troche zuje i chyba mu bardzo smakuja bo moge je nawet uzywac jako przyslowiowe "smaczki". Gratuluje panstwu i zycze sukcesow. Zakup i dostawa bardzo latwe i blyskawiczne.Pozdrawiam Elzbieta Ledwosinska z Lodzi
Dbałość o szczegóły np. "przesyłka do łap własnych ..." Nie podoba mi się to, że kurier nie rrespektuje prośby o wkładanie paczki do niżej położonej skrytki - każdorazowo muszę czekać pod paczkomatem na kogoś wyższego, a nie jestem bardzo mała bbo mam164 cm wzrostu
30 maj 2024

Loki ma 2 miesiące i jest rasy Border Collie

Mój szczeniak chętnie je Wasz pokarm, skorzystałam również z Waszej informacji dotyczącej wielkości porcji i częstości karmienia, Loki prawidłowo przybiera na wadze . Dodatkowo podaje mu bulion warzywny ,gdy karma jest gęsta Dzięki.
Przysmaki dla mojego ulubieńca dotarły w doskonałym stanie i zdecydowanie przypadły Dianie do gustu. Jestem bardzo zadowolony z możliwości internetowego zakupu produktów Doliny Noteci - polska firma i doskonała jakość.
1 cze 2024
Dolina Noteci to solidna marka. Wszystko jest dobrze dograne. Karma pyszna /pytałam o opinię mojego przyjaciela/,opakowanie estetyczne,wszystko na czas. Mój pupil się uśmiecha ,a jak on to ja też. Dziękuję.
Szybka realizacja zamówienia. Bardzo dobrze zabezpieczone produkty. Przy dużym zamówieniu można dobrać produkt za grosz i to jest super. Szkoda natomiast, że nie ma nic dla kota dla którego kupuję karmę.
Opinia? Nie może być inaczej: całokształt na piątkę. PS. W ostatniej dostawie (24 puszki) przy otwieraniu puszek urwalo się kilka zaczepów. Wcześniej to się nie zdarzało, więc podtrzymuję piatkę.
1 cze 2024
Super zapakowane zamówienie, spersonalizowane dla pieska - rewelacyjny pomysł 👍😊. Szybka realizacja, no i najważniejsze - jedzonko piesowi smakuje (a jest wybredny). Tak trzymać 👏.
Moje dwa pieski chętnie jedzą suchą i mokrą karmę. Widać,że im smakuje. Wcześniej dostawały inne karmy,ale żadnej tak dobrze nie jadły. Zamawiam różne smaki i wszystkie smakują.
24 maj 2024
Bardzo ładne opakowanie, a najważniejsze, że zawartość spałaszowana przez grymaśnego pieska z wielkim smakiem ! Jestem bardzo zadowolona. Gratulacje dla grafika👍

Super suszona karma mój psiak bardzo lubi …

Super karma mój psiak bardzo lubi wybrane rodzaje. Bardzo smakują mu karmy suszone. Duży wybór karmy każdy wybierze coś dla siebie dla swojego psiaka Polecam

Polecamy suszoną karmę

Suszona karma jest rewelacyjna. Moja 5 letnia wybredna sunia zachwycona. Opiekunka również, bo skończyły się kłopoty. Miłą niespodzianką był dodatkowy bonus.
Kupuję już od bardzo dawna. Psiak zajada ze smakiem, a to chyba najważniejsze:) paczka jak zawsze dobrze zabezpieczona i po zesłana na czas. Polecam.
Karma mokra superfood i premium rewelacja. Pieskom bardzo smakują. Długo szukałam najlepszej karmy dla moich psów. Dolina Noteci najlepsza . Polecam
24 maj 2024
Mój szczeniak jest zachwycony. Karmy,które do tej pory kupowałam nie bardzo chciała jeść. Waszą karmę pokochała od pierwszego kęsa. Je...aż za dużo 😄
27 maj 2024
Najbardziej jestem zadowolona z tego, że udało mi się dostać smak karmy, który moje koty lubią, a który jest niedostępny w sklepach stacjonarnych.
Przesyłka bardzo szybka, świetnie zapakowana. Na stronie bardzo duży wybór produktów, nawet dla tych wybrednych piesków. Polecam serdecznie
KK
27 maj 2024
Piękne pudła, dobrze zabezpieczone na czas podróży; bardzo szybka realizacja zamówienia. Jak zwykle pełen profesjonalizm . Gorąco polecam!
Polecam! Dużo mięsa w składzie. Moje psy wylizują miski do czysta. Szybka i sprawna dostawa. Często z małym prezencikiem dla pupili.
21 maj 2024
Wspaniały sklep,zamówienia w ciągu dwóch dni roboczysz,uroczy karton z napisem do łap własnych waszego pupila i dodatek gratis,lubie