dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (6504) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 578)

Najistotniejsza pozytywna opinia

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

Najistotniejsza negatywna opinia

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Solidnie opakowane wszystko na czas i w terminie. W środku nawet informacja kto pakował. Może trochę za duże kartony w stosunku do ilości tego co w środku co trochę było problematyczne bo środek transportu był przewidziany na wielkość kartonu proporcjonalną do jego zawartości. Ale ogólnie wszystko OK
MS
20 cze 2024
szybko i profesjonalnie. pies chętnie zajada się produktami z Doliny Noteci...szczególnie, że jedzonko skierowane jest do jego " łap własnych" właściciel zadowolony ze sposobu zapakowania-dobrze zabezpieczony towar i do tego estetycznie.
27 cze 2024

Opinia Rożka i Pańci

Szybka realizacja zamówienia;) bardzo ładnie spakowane i miło jest dostać gratis;) produkty przyszły w idealnym stanie i koszulka również bardzo mi się podoba;) karma suszona jest rewelacyjna, bo Rożek się nią zajada, a on jest wybredny
15 cze 2024
Cieszy mnie dobry kontakt, komunikacja z Obsługa Sklepu; w sytuacjach dyskusyjnych otrzymalem szybka odpowiedz, ktora pozwolila zażegnac "kryzys" na lini ja / moje trzy koty ;)
21 cze 2024
Wszystko jest OK czas zamówienia krótki, ewentualnie zmienić formy dostawy, jest tylko jedna darmowa czyli przez kuriera a oni popołudniami nie chcą dostarczać zamówień

wszystko wspaniale

Fajnie zapakowane, podobała mi się karteczka od kogo została wykonana (pozdrawiam pana Olafa). I dodatkowo dostałam mala puszeczkę którą mogłam atestować dla pieska
17 cze 2024

Polecam!!!

Bardzo szybka dostawa, zamówienie świetnie opakowane i ten dodatkowy napis do łap własnych Lucy:), zamawiałam tym razem konserwy, które moja Lucy uwielbia
26 cze 2024

Super jakość, dobra cena, szybka dostawa

Jak zawsze moja psina jest bardzo zadowolona z paczki. Aż jej się uszy trzęsą ☺️ Duży wybór karm, przystępne ceny i szybka wysyłka. serdecznie polecam

Jesteście naprawdę dobrzy.

Zamówienie zrealizowane i dostarczone szybko i bez żadnych problemów. Jeżeli utrzymacie taki poziom to będzie pełne zadowolenie klientów i ich pupili.
20 cze 2024
Ładne pudełko, szybkość, smakuje moim zwierzakom. Jeszcze więcej mixów w małych opakowaniach aby zwierzaki mogły degustować wszystkie maszkiety

Super sklep!

Jak zwykle jesteśmy zadowoleni! Wspaniały sklep, obsługa i produkty ! Jesteśmy stałymi klientami ! Do zobaczenia przy kolejnym zamówieniu ! :)
13 cze 2024
Przesyłka bardzo szybka, świetnie zapakowana. Na stronie bardzo duży wybór produktów, nawet dla tych wybrednych piesków. Polecam serdecznie
21 cze 2024

Lugers smakuje.

Próbowaliśmy jagnięcinę i zjada się, w niewielkich ilościach, bez dosmaczania wątróbką.Teraz będziemy testować wołowinę, a później jelenia.
Organizacja zamówienia, duży wybór produktów, profesjonalne podejście do klienta, wyspecjalizowani sprzedawcy, szybka bezstresowa dostawa
Wszystko. Szybkość wysyłki, bardzo porządne zapakowanie paczki, zero uszkodzonego towaru, miła obsługa ( telefoniczna)
26 cze 2024

Jagnięciu z krewetkami

W przypadku mojego pieska karma się sprawdzą, chociaż nie przepada za suchym jedzonkiem Realizacja zamówienia bez zarzutu
Wszystkie produkty zawsze smakują naszemu pieskowi i na pewno mu szkodzą, przeciwnie , dostarczają bogactwa składników.
13 cze 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem i w terminie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Dziękuję i pozdrawiam Sebastian.
Jak zawsze na czas, fajnie zapakowana przesyłka z wizytówką dla Knopersa. Jedzonko chętnie zjadane przez odbiorcę.
15 cze 2024
Towar zgodny z zamówieniem ,szybka realizacja,solidnie zapakowane jestem bardzo zadowolona szczerze polecam zakupy