dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.plOpinie

ważny od: 5.11.2020
Sklep dolina-noteci.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dolina-noteci.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5.11.2020

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Hej mój piesek ma ponad 14 lat. Od 1.5 roku choruje na cukrzycę przez którą stracił wzrok. Początki były bardzo trudne zarówno jeśli chodzi o naukę poruszania jak i o jedzenie. Na początku dostawał suchą karmę dla cukrzyków z różnych firm tak dla zmiany smaku (oczywiście wcześniej moczoną) i jadł ją tak sobie. Teraz kupuję mu już jakiś czas mokrą karmę w puszce dla cukrzyków z doliny noteci i muszę przyznać że nie wierzyłam czy on będzie chciał ją jeść. Moje zaskoczenie jest tym większe że on powinien jeść jedną puszkę dziennie a czasami zjada półtorej bo tak mu smakuje. Karma ma mięsny zapach i naprawdę polecam ją każdemu kto ma pieska z cukrzycą. Sklep dolina noteci zasługuje na 10 gwiazdek zarówno za profesjonalne zapakowanie towaru , za super produkt oraz za miłą obsługę która zawsze dołącza do paczki miłe liściki kto akurat pakował daną paczkę. Serdecznie polecam.

Niestety, zawiodłem się. Karmę Rafi kupuję już bardzo długo, jest ona ulubionym przysmakiem mojego psa. Zawsze kupowałem w osiedlowym sklepie, i jak zawsze większą ilość( całe pudło). Niestety kiedyś nie dojechała dostawa i zmuszony byłem kupić bezpośrednio u Państwa. Przesyłka dotarła, od razu podałem jeden baton psu, ale poczułem dziwny zapach. Pies jej nie zjadł , ale myślałem że nie jest głodny. Na wieczór dostał 2 batony a karma tak samo źle pachniała. Czuć z niej jakby ferment kaszy bądź podpsute mięso (wprost jakby zdechlizna leśna) , niestety karma raczej nadaje się albo do zwrotu albo do śmieci. Dziwię się, że taka firma może zrobić taaką wpadkę.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Obserwując z jakim apetytem wcina moja sunia waszą karmę jestem przekonana o jej bardzo dużych walorach smakowych. Opinia dotyczy zarówno karmy mokrej jak i suchej a szczególnie tej suszonej. Jedynym mankamentem jaki wyłapałam to niezgodność wagi karmy mokrej opisanej na puszce ( ja dostrzegłam to w puszkach 400 g) z wagą wskazaną na puszce.Warto byłoby przyjrzeć się tej sprawie. pewnie automat za szybko przesuwa puszki (: (:. Poza tym pozdrawiam serdeczne wszystkich "podwładnych" Psa Prezesa i samego Prezesa.
Już w drugim zamówieniu otrzymuję pokarm 800g. w puszkach, które są mocno pogięte. Nie było by nic nienormalnego, gdyby nie to, że opakowanie przesyłki nie jest uszkodzone, ani też porwane, a puszki są pogięte.
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Staramy się jak najlepiej zabezpieczać produkty, aby do klienta dotarły nieuszkodzone. Niemniej jednak do takich sytuacji dochodzi podczas transportu, powodem jest niewłaściwa obsługa paczki przez kuriera. Kiedy paczka jest rzucana - puszki, które są dość delikatne, wewnątrz kartonu obijają się o siebie na co nieustannie zwracamy uwagę naszym przewoźnikom. W przypadku podobnych sytuacji prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, wymienimy puszki na wolne od jakichkolwiek wad. Pozdrawiamy.
Dzięki za domki dla kotów w sprzedaży- Wasze kartony skradły serce mojego sierciucha! Czekam na więcej propozycji z Waszej strony co do niskobudżetowych, kartonowych atrakcji! Są naprawdę super! Pawełek O. - super chlopak, który zamowienie dostarczył mi do rąk własnych "po godzinach". Oby więcej takich pracowników!
Szukałem długo karmy która odpowiadałaby moim Devonkom Zawsze było coś że podchodziły polizały, powąchały i... koniec Teraz dopasowane najbardziej smakuje karma w saszetkach Piper Szczególnie trzy: kurczak, łosoś, tuńczyk od czasu do czasu królik Wołowina trochę chyba za twarda na te małe pyszczki.
Wczoraj
Od kilku lat karmię swoje zwierzaki Doliną Noteci psy, koty. Psom smakije a koty są kapryśne raz zjedzą a raz nie. Zdażyło mi się raz kupić w Zooplus i wyrzuciłam bo saszetki cuchnęły! Reklamacja była uwzględniona. Generalnie polecam Dolinę Noteci.
Karma Luger's ktora dostalam gratis przy moim pierwszym zamowieniu okazala sie bardzo smaczna dla mojej 14 letniej Rebeki-shitzu. Zawdzieczam to zapewne Waszemu szefowi,bo kto jak nie pies zna sie najlepiej na gustach swoich pobratyncow.
Karma najwyższej jakości, zarówno mokra, jak i suszona. Poza tym możliwość kupowania różnych smaków w zestawach. Miłe, że paczki trafiają spersonalizowane, w pięknym opakowaniu i przede wszystkim szybko.
Kupujemy super food mokrą i lugers suszoną. Bardzo dużo mięsa,bez zbóż. Psy jedzą nie marudzą. Nie wymiotują jak to miało miejsce po innych karmach. Dobra cena i szybka dostawa. Fajne gratisy.
Produkty dla psa seniora bardzo dobre , problem jedynie z jakością dostarczonej przesyłki . Pierwszy raz zdarzyło się że sześć puszek było zgniecionych , widocznie była rzucana . pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Wczoraj
Paczki zawsze przyjeżdżają szybko, starannie zapakowane - nie ma mowy o jakichkolwiek uszkodzeniach. Wszystko na najwyższym poziomie. Z takiego sklepu naprawdę chce się zamawiać. Polecam !
Różnorodność zamówionej przeze mnie mokrej karmy dla mojego 12 letniego psa jest duża i jak na razie wszystko mu smakuje z czego bardzo się cieszę, bo jest to wybredne stworzenie.
bardzo profesjonalna obsługa, jesteśmy wraz z podopiecznym bardzo zadowoleni, super przygotowane posiłki, IMBIROWI smakują - to najważniejsze POLECAM !!!!!!
Jak zawsze szybko i zgodnie z zamówieniem. Jedyny feler, to brak możliwości odbioru paczki z paczkomatu, choć do tej pory taka korzystałem zawsze z tej opcji.
Podoba mi się stanie firmy po stronie prawdziwego klienta - psa lub kota. To fajne i przekonywujące podejście do sprzedaży produktów dla tej grupy odbiorców.
Bardzo dobra jakos karmy. Dobre akcie promocyjne. Ekspresowa wysylka I dbałość o wysoki standard obslugi klienta poprzez relacyjnosc i szacunek. Polecam😊
Bardzo szybka dostawa. Solidnie i estetycznie pakowanie paczki. Karma dobrej jakości. Moje pieski bardzo chętnie ją jedzą i tolerują. Polecam.👍👌
Wszystko jest na wysokim poziomie, zarówno oferowane produkty jak i strona sklepu. Zamówienie dotarło bardzo szybko. Tak trzymać :-)
Podobają się saszetki z jedzeniem,są lżejsze w przesyłce gdy kupuje się większą ilość.Szkoda że wracacie do puszek.
Super sklep Super jedzonko! Etna zadowolona z jedzenia i z prezentów ,które dostajemy .Pozdrawiamy cała załogę 😊
Sprawnie, szybko, zgodnie z zamówieniem ,dobrze zabezpieczone i zapakowane no i to wszystko w rozsądnej cenie.