dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7557) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 773)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

7 paź 2024

Podziękowanie

Dzień dobry dziękujemy za szybkie wysłanie oraz miłą niespodziankę w postaci pysznej przekąski spajkowi nawet zabezpieczające przesyłkę paski kartonu (najlepsza zabawka) dały dużo radości do zabawy oraz leżenia Pozdrawiamy

Polecam!

Bardzo dobrze i bezpiecznie spakowana karma, że nie ma prawa nic nawet się przesunąć. Pakowania ekologiczne w stare kartony ma ten plus że przez kilka dni koty mają legowisko. Polecamy. Nasze koty i pies uwielbiają. Super gdybyście pomyśleli o jakiś pasztetach dla kotów które nie mają ząbków i czymś dla kotów z alergia pokarmową.
Jak zawsze super szybka dostawa. Duży wybór karm, i mokrych i suchych, bardzo dobra jakość produktów, plus możliwość wybrania dodatkowego prezentu przy większych zakupach. Można też często trafić na obniżki, szczególnie zostając stałym klientem i zapisując się na newsletter. Polecam sklep :-) .
JP
Joanna P.
Katowice
1 paź 2024
Jedzonko smakuje Pieskowi. Świetna, szybka obsługa. Możliwość skorzystania z bezpłatnej dostawy. Gratisy przy większych zamówieniach (i to nie coś zbędnego, czy słabo zbywalnego, ale produkty - często nowości - które warto wypróbować). Zastrzeżeń nie mam :-)
1 paź 2024
profesjonalne podejście do klienta,bezzwłoczna dostawa i zwolniona od opłat. Natomiast gdy chodzi o karmę mokrą,to mój pies niejadek,nie bardzo się do niej zabiera,możliwe iż jest konsystencji zbyt zbitej,a może ja dobrałam niewłaściwy rodzaj. Pozdrawiam
Sposób przygotowania paczki i mała kartka z imieniem osoby, która przygotowała paczkę to jest mega fantastyczne, plus imiona zwierzaków na kartonie, takie spersonalizowanie przesyłki dla zwierzaczka, bardzo trafia do mnie.
6 paź 2024

Sugestia ograniczenia zużycia papieru

Informacja, kto pakował przesyłkę jest bardzo miła, ale uważam że podpis mógłby być umieszczany na opakowaniu i nie trzeba umieszczać dodatkowej kartki wewnątrz kartonu, bo i tak kończy swój żywot w koszu na makulaturę😉
Dolina Noteci wprowadziła zestawy mix karmy w puszkach o różnych smakach. Nie wiem czy dla mojego psa ma to znaczenie, czy mógłby jeść stale to samo, ale dla mnie ma i uważam to za dobre posunięcie i plus w ofercie.
27 wrz 2024
Moja kicia jest niejadkiem, trudno ją zadowolić, ale Wasze fileciki z łososia i tuńczyka bardzo jej przypasowały. Aż miło patrzeć jak zajada. Sunia też lubi smaki Doliny Noteci, bardzo więc dziękuję, że jesteście :)
8 paź 2024

Zadowolona klienka

Przesyłki są zawsze porządnie zabezpieczone, nigdy jeszcze nie było przypadku żeby zawartość była uszkodzona, ciekawe i mocne pudła wykorzystuję w domu, duży wybór produktów, promocje, miła obsługa. Polecam
22 wrz 2024

MAŁE PUSZKI DLA MOJEGO WATSONKA

dobra karma,fajnie przygotowana, różnorodność, łatwe i przejrzyste pokazanie artykułów na stronie, bardzo czytelne opisy, wygodne do dokonania wyboru, mój pies, jamnik, bardzo lubi" dolinę noteci",
Dostawa szybka, mimo dużej ilości ładnie spakowana, ściśle. Poza tym informacje odnośnie czasu, miejsca oraz odbioru są na bieżąco i bez problemu można w dogodnym czasie odebrać. Pozdrawiam 🤗
Paczka świetnie zapakowana, nie mam nigdy trudności doniesienia jej do domu, ponieważ folia jest tak założona, że mogę stworzyć rączkę do niesienia, brawo. Jedzonko Knopersowi smakuje😊👍🏻
2 paź 2024
Łatwe zamówienia, dostawa w bardzo krótkim czasie i zawsze super zapakowana przesyłka z napisanym imieniem pieska ( pupila) dla którego karma jest przeznaczona. Suuuuuper 👍
MC
Marek C.
Orzesze
27 wrz 2024
Kotu smakuje to plus A minus to zastrzeżenie do przesyłki. Po co taka duża paczka na takie małe smakołyki. Wystarczyło to zapakować do większej koperty bąbelkowej i wysłać.
30 wrz 2024

Dobrze i oryginalnie

Dobrej jakość i karmy ż pomysłowa promocją: pies, personalizacja panujących, charakterystyczne opakowania, gratisy. Szybka realizacja.. A może udałoby się trochę taniej ?😊
Szybka realizacja, wygodnie i profesjonalnie. Wybór szeroki. Nasz Piorun zachwycony skórą z dorsza ;) a kurteczka rewelacyjna, wszystko idealnie 😍 Do łap własnych 🙃
25 wrz 2024

Serdecznie polecam

Super szybka wysyłka, konkretne i rzeczowe informacje na temat paczki. Wygląd paczki bardzo fajny szczególnie dedykacją: Do łap własnych... Jestem bardzo zadowolona.
Niestety była pomylka w zamówieniu zamiast 3sztuk kilku saszetek dostałam po 2sztuki. Natomiast cała reszta dostawy szybko i profesjonalnie. Dziekuje
2 paź 2024
Gabi poleca Dolinę Noteci! Bardzo szybka dostawa, zgodna z zamówieniem. Zawartość puszek pies zjada że smakiem i nie grymas przy jedzeniu. Polecam