dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.plOpinie

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep dolina-noteci.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dolina-noteci.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

4 lut 2022
Hej mój piesek ma ponad 14 lat. Od 1.5 roku choruje na cukrzycę przez którą stracił wzrok. Początki były bardzo trudne zarówno jeśli chodzi o naukę poruszania jak i o jedzenie. Na początku dostawał suchą karmę dla cukrzyków z różnych firm tak dla zmiany smaku (oczywiście wcześniej moczoną) i jadł ją tak sobie. Teraz kupuję mu już jakiś czas mokrą karmę w puszce dla cukrzyków z doliny noteci i muszę przyznać że nie wierzyłam czy on będzie chciał ją jeść. Moje zaskoczenie jest tym większe że on powinien jeść jedną puszkę dziennie a czasami zjada półtorej bo tak mu smakuje. Karma ma mięsny zapach i naprawdę polecam ją każdemu kto ma pieska z cukrzycą. Sklep dolina noteci zasługuje na 10 gwiazdek zarówno za profesjonalne zapakowanie towaru , za super produkt oraz za miłą obsługę która zawsze dołącza do paczki miłe liściki kto akurat pakował daną paczkę. Serdecznie polecam.

13 paź 2021
Niestety, zawiodłem się. Karmę Rafi kupuję już bardzo długo, jest ona ulubionym przysmakiem mojego psa. Zawsze kupowałem w osiedlowym sklepie, i jak zawsze większą ilość( całe pudło). Niestety kiedyś nie dojechała dostawa i zmuszony byłem kupić bezpośrednio u Państwa. Przesyłka dotarła, od razu podałem jeden baton psu, ale poczułem dziwny zapach. Pies jej nie zjadł , ale myślałem że nie jest głodny. Na wieczór dostał 2 batony a karma tak samo źle pachniała. Czuć z niej jakby ferment kaszy bądź podpsute mięso (wprost jakby zdechlizna leśna) , niestety karma raczej nadaje się albo do zwrotu albo do śmieci. Dziwię się, że taka firma może zrobić taaką wpadkę.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Super szybko dotarła do mnie paczka. Do tego zero uszkodzeń zawartości. No i pudło-domek od razu zawędrował do kotów. Jest moc. Co udoskonalić? Fajnie by było, gdyby pojawiła sie wegetariańska, a może nawet wegańska, oferta dla psów w cenie karmy mięsnej. I moze jeszcze małe saszetki dla kotów pelne galaretki. Mój kot najchętniej jadłby tylko galaretkę. To by była fajna opcja dla kotów z nadwagą lub problemami urologicznymi.
7 wrz 2022
Wspaniale przemyślana ścieżka Klienta, konsekwentna, estetyczna i nastawiona na potrzeby Odbiorcy (i tego zwierzęcego i właściciela). A najważniejsze jest to, że nasz kot polubił suchą karmę bardzo :) Świetny pomysł z dodatkiem innej karmy do przetestowania! Chciałabym, aby na suchy pokarm promocje pojawiały się w wysokości 10% tak jak na mokry. pozdrawiam
jesteście Państwo bardzo dobrze zorganizowaną firmą.Produkty są dobrej jakości co potwierdza apetyt mojej pupilki.Dostawy są błyskawiczne. Co możecie zrobić lepiej?? proszę sprawdzić wagę karmy tak zarówno w puszkach jak i w saszetkach. Bardzo często nie zgadza się z opisem na opakowaniu. Pozdrawiam Psa prezesa i cały zespół.
6 wrz 2022
wszystko jest w jak najlepszym porządku, jedyna (nie wiem, czy możliwa do spełnienia) sugestia dotyczy objętości opakowań suchej karmy: jest szereg smaków dostępnych wyłącznie w opakowaniach od 10 kg, a bardzo "poręczną" objętością są opakowania 5 kg. Można byłoby więc urozmaicić dostępność tej części oferty o mniejsze porcje.
12 wrz 2022
Nowa karma Air Dry wprawia nasze koty w ekstazę, choć inne rodzaje nie zachwycały. Kupiłam zestaw Mix (4 sztuki), dołożyli jeszcze jedną torebkę w prezencie - to na plus. Minus - nie można sobie skomponować zawartości smakowej pakietu, zdecydowanie zabrakło w nim indyka!
13 wrz 2022
Karma dobrej jakości w przyzwoitych cenach. Pakowana w fajne tekturowe pudełka, nadające się do dalszego użytkowania w domu - np. jako pudełko na zabawki dla dziecka bo są na nim narysowane różne sympatyczne zwierzątka. Dostawa bezproblemowa.
11 wrz 2022
Więcej promocji i rabatów dla klientów zamawiających systematycznie. Do każdego zamówienia darmowy mały dodatek np. saszetka, przekąski - próbki innych smaków. Konkursy z nagrodami dla pupili i ich właścicieli. :)
Nie było liściku, nie wiemy kto pakował, bo pewnie Pies Prezes nie nadzorował, a ludzie jak zwykle zawodni . Nie było też „ do łapek własnych Zuzi” . Ludzie poprawcie się, bo dam wam jedynkę!!! Jamnica Zuzia
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Jeżeli chodzi o liścik to bardzo przepraszamy za przeoczenie - następnym razem dopilnujemy, aby się znalazł w paczce. W zamówieniu nie zostało podane imię pupila, dlatego też osoby kompletujące zamówienie na zamieściły go na kartonie. Pozdrawiamy.
29 sie 2022
Dostawa, kontakt jest ok. Kupiłam na próbę dwie saszetki, moja kotka jadła jak szalona. Kupiłam dużo więcej to kręci nosem. A szczególnie nie chce z kaczki. Zamieniłabym to na inną, ale nie wiem czy mogę.
Fajnie że firma wykorzystuje produkty do recyklingu jako wypchanie do kartonów. Miłym akcentem jest też do ponownego wykorzystania w obiegu, kartka z Imieniem osoby która pakowała paczkę :)
9 wrz 2022
Super szybka wysyłka, profesjonalna obsługa, ekologiczne podejście do zakupów, a najważniejsze, że kotu smakuje, co wcale nie jest takie proste i oczywiste. Dlatego wciąż wracam 😊
od paru lat dokonuję zakupy u Psa Prezesa i zawsze jestem zadowolona, a najbardziej mój podopieczny - pies Leon, wszystko mu smakuje! Obsługa profesjonalna i błyskawiczna
12 wrz 2022
Na pewno możecie a nawet powinniście przyspieszyć wysyłkę. Jeszcze niedawno dziś składałam zamówienie- jutro odbierałam przesyłkę. Teraz czekam 3-4 dni :(
11 wrz 2022
Moja " babuleńka" odzyskała dawny wigor. Zero problemów z wypróżnianiem się, widzę znaczną poprawę w poruszaniu się. W ogóle jest bardziej pogodna.
11 wrz 2022
Szybko i fachowo. Do tego bardzo sympatyczne kartki w środku i podpis na kartonie. Bardzo mi się podobało. No i nie za miliony, a to też ważne.
Szybka wysyłka. Pięknie zapakowana i z dedykacją ❤️. Moja Yoko uwielbia mokra karmę z Doliny Noteci, 4 smaki urozmaicają jej dietę. Polecam.
8 wrz 2022
Jak zawsze wszystko perfekcyjnie. Szybka wysyłka, zamówienie starannie zapakowane i zgodne. Zawsze zamawiam z tego sklepu i polecam go innym.
30 sie 2022
Karmy są chętnie spożywane przez moje zwierzaczki (piesek i trzy kotki). Szybka realizacja zamówień, gratisy. Bardzo dobry kontakt mailowy.
12 wrz 2022
Szybka realizacja zamówienia. I przede wszystkim mój psiak uwielbia Wasze saszety 😊 od razu wie, że paczka z Doliny należy tylko do niej 🤫
Bardzo ładne opakowanie, zabawne, skierowane do pieska. " Do łap własnych". Jedna puszka więcej jako dodatek. Pozdrawiam serdecznie.