cewe.pl

Opinie (1199) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8281)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

Jestem zawiedziona

Zamówiłam kartki świąteczne w szablonie premium że złotym napisem w ilości 20 sztuk. 6 sztuk miało jakieś złote bohomazy rozrzucone na calym zdjęciu jak i na ostatniej stronie. Dwie kartki nie miały w ogóle napisu. Poza tym na zamówienie czekałam ponad tydzień. Kartki były wyliczone do wysłania znajomym a przez to jak wyszły nie mogłam wysłać wszystkim tych kartek na święta.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania. Jeśli jednak pojawią się przesłanki do niezadowolenia, nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszelkie kwestie. Zarówno dotyczące jakości wykonanego produktu jak i jego terminu realizacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
24 gru 2023
Mimo gwarancji na stronie dostawa nie została zrealizowana na czas. Skandaliczny jest też brak informacji, że paczka została dostarczona do punktu, 1-2 dni robocze kazało mi dwa razy bez skutku podejmować próbę odbioru paczki, która finalnie i tak nie dotarła. Kontakt na infolinii był niemożliwy, godzinę byłam pierwsza w kolejce. Dramat
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
W trosce o zadowolenie naszych Klientów wraz z współpracującymi firmami kurierskimi, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia składane w naszym serwisie były dostarczane w terminie. Niemniej okres świąteczny związany jest z dużą aktywnością firm przewozowych. Pracujemy nad tym, aby opóźnienia się nie pojawiały, a nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie wyjaśni każdy problem. Kontakt jest możliwy codziennie przez czat, e-mail i telefon.

Drogo i beznadziejnie

Na zamówienie czekam już ponad 6 dni roboczych (z wyłączeniem weekendów i swiąt;p z weekendami i swietami 10). Miała być gwarancja dostawy przed świętami, za chwilę sylwester, a kalendarzy nadal nie ma. Może uda się je dostać chociaż na połowę nowego roku;D
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Uprzejmie informujemy, że zależy nam, aby każde zamówienie zostało zrealizowane w zadeklarowanym terminie, a każdy klient miał dostęp do informacji dotyczących zamawianego produktu. Wszelkie informacje udostępniamy na naszej stronie internetowej. Pomocą służą również nasi specjaliści w Biurze Obsługi Klienta.
8 cze 2023
Przy około 30 odbitkach tego samego zdjęcia, nie otrzymałem 30'u, identycznych kopii... czasami są widoczne mocne przebarwienia na górze, co niestety psuje efekt po włożeniu zdjęć do antyramy. Książki wychodzą Państwu zdecydowanie lepiej niż "taśmowa praca".
9 cze 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią. W celu wyjaśnienia opisanej przez Panią sytuacji prosimy o złożenie reklamacji. Konsultanci w Biurze Obsługi Klienta chętnie zweryfikują Pani zgłoszenie. Serdecznie zapraszamy.
12 lis 2023
Kalendarz został POMYLONY. Zamówiłem kalendarz "rodzinny"....a przy próbie odbioru w Galerii Bałtyckiej w HGdańsku..okazało sie, że podesłano jakiś kalendarz niemiecki z kotkami. Telefonicznie sprawę zgłosiłem w piątek 10 listopada około godziny 16.00
29 lis 2023
Dziękujemy za przekazaną opinię. W imieniu całego zespołu pragniemy najmocniej przeprosić Pana za wszelkie niedogodności. Dzięki wszelkim przekazanym uwagom jesteśmy w stanie naprawiać popełnione błędy oraz unikać ich w przyszłości. Rozumiemy, że sytuacja w której się Pan znalazł była niekomfortowa i z pewnością wyciągniemy z niej odpowiednie wnioski.
26 gru 2023
Zamówiłam świąteczne fotokartki dla całej rodziny, ktore miały dojść do adresatów między 21 a 22 grudnia. Jest 26 grudnia, a kartki do tej pory nie zostaly doręczone. Szkoda, że termin nie został dotrzymany i świąteczne życzenia dojdą po świętach.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Uprzejmie informujemy, że codziennie pracujemy nad zachowaniem wszelkich terminów realizacji. Jeśli pojawiają się przesłanki do niezadowolenia zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Konsultanci są do Pani dyspozycji.
Zdjęcia wyszły BARDZO ciemne, właściwie muszę je albo wydrukować raz jeszcze. Przed zamówieniem większej ilości wydruków polecam sprawdzenie jakości na mniejszym formacie, najlepiej to samo zdjęcie w różnych wariantach.
23 gru 2023

Dezinformacja

Dostałam wiadomość z cewe, że moje zdjęcia są do odebrania. W punkcie powiedziano mi że moje zamówienie nie jest jeszcze gotowe, nie uzyskałam też informacji kiedy będzie gotowe. Jechałam tam na darmo.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby warunki realizacji i dostawy naszych usług były jasne i zrozumiałe. W przypadku jakichkolwiek niejasności konsultanci w Biurze Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Serdecznie zachęcamy zatem do kontaktu.
Podczas zamawiania kalendarza nie dość jasno jest wskazane, że rozmiar A4 to nie rozmiar pojedynczej kartki, ale rozmiar już rozłożonego kalendarza. Uważam, że wprowadza to w błąd kupującego.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Pragniemy podkreślić, że dokładne informacje dotyczące rozmiarów wykonywanych terminarzy są podane na naszej stronie internetowej w szczegółach produktu. W przypadku niejasności nasze Biuro Obsługi Klienta służy codziennie pomocą. Serdecznie zapraszamy.

Napisz zakryty zdjęciem

Napis na okładce został zakryty zdjęciem. Jeśli to ja tam zaznaczyłam to przecież jest jakaś kontrola jakości i chyba robią ją ludzie więc taki absurd był do omówienia z klientem.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Uprzejmie informujemy, że z uwagi na bardzo często niekonwencjonalne pomysły na projekty kontrola jakości dotyczy przede wszystkim wad technicznych. Niemniej zależy nam, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania w 100%. Jeśli wykonany produkt nie jest dla Pani satysfakcjonujący, może Pani skorzystać z Gwarancji 100% Satysfakcji. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Długi czas oczekiwania na zrealizowanie… słaba komunikacja

Długi czas oczekiwania na zrealizowanie zlecenia. Nie informujecie kiedy dokładnie można odebrać przedmiot zamówienia. Należy zgadywać czy dziś czy jutro czy może jeszcze inaczej
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałych niedogodności. Wiadomość e-mail informująca o zakończeniu realizacji zlecenia oraz możliwości jego odbioru w ciągu 1-2 dni roboczych wysyłana jest z naszego systemu automatycznie. Z przyczyn od nas niezależnych bywa, że systemy pocztowe kwalifikują nasze wiadomości jako Spam. Uprzejmie prosimy zatem o weryfikację folderu spam w przypadku braku informacji.
17 lis 2023
Oczywiście, że możecie poprawić jakoś usług. Wypadałoby w tej cenie dodać najzwyklejsze pudełko, w którym trzymałoby się puzzle. Ogromny minus za to. Gdzie te części przechowywać?

Minus za dostawę

Przesyłka dotarła w dwóch kopertach w różnym czasie. Jedna została w punkcie odbioru otworzona i tak mi doręczona... Produkt ok- ale jakość dostawy pozostawia wiele do życzenia
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Każda uwaga jest dla nas cenna, ponieważ pozwala podnieść jakość świadczonych przez nas usług. Nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać każdy powierzony problem. Mamy nadzieję, że następne zamówienie oraz jego odbiór sprawi Pani samą radość.
Jedyna możliwość dostawy to przesyłka Pocztexem, który jest tragedią. Kurierzy w ogóle się nie pojawiają. Przesyłki trzeba odbierać na poczcie.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Uprzejmie informujemy, że w naszej ofercie udostępniamy różne rodzaje dostaw, m.in. przez DPD, DHL, Pocztę Polską i Inpost. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej. Informacji chętnie udziela również nasze Biuro Obsługi Klienta. Kontakt jest możliwy codziennie. Zapraszamy.
Jakość druku pozostawia wiele do życzenia. Transfer gubi szczegóły. Nie nadaje się do drukowania drobnych elementów i wzorzystych motywów.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Każda uwaga jest dla nas cenna, ponieważ pozwala podnieść jakość świadczonych przez nas usług. Nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać każdy powierzony problem. Konsultanci służą pomocą. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą satysfakcjonujące.
Złożyłam zamówienie w terminie, który miał gwarantować dostawę przed świętami, a niestety nie zostało zrealizowane.
24 gru 2023
Marna jakoś kolorów i wydruku w porównaniu do odbitek papierowych wykonanych na dobrym Labie w innej firmie.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Zależy nam, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania w 100%. Jeśli wykonany produkt nie jest satysfakcjonujący, może Pan skorzystać z Gwarancji 100% Satysfakcji. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Słaba jakość wydruku, jak ze zwykłej drukarki, a nie fotograficznej. Produkt niewarty tych pieniędzy.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za sugestię dotyczącą zamówienia. W przypadku wątpliwości dotyczących jakości wykonanej usługi zapraszamy do złożenia reklamacji. Zapewniamy, że zadowolenie Klienta jest dla nas bardzo ważne, dlatego dołożymy starań, aby sposób rozwiązania okazał się dogodny.
11 maj 2023
Jak mam ocenic cos czego nadal nie otrzymalam :(
Listwa za 40pln do kalendarza to żart i bubel w jednym. Więcej tego nie kupię i odradzam innym