cewe.pl- Logo - Opinie

cewe.pl

Opinie (1165) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8348)

Najistotniejsza pozytywna opinia

27 gru 2023
Witam. Zdjęcia zrobione telefonem- na zewnątrz (łono natury) w bardzo dobrym wykonaniu. Światło i kolory ok. Natomiast zdjęcia wykonane przez fotografa (z imprezy w lokalu) przyszły ciemniejsze niż oryginalnie widoczne na monitorze. Już kiedyś to się wydarzyło więc reklamowalam i poprawili Państwo zdjęcia. Dziękuję i pozdrawiam

Najistotniejsza negatywna opinia

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

Program nie zawsze zachowuje pracę już wykonaną pomimo że po każdej zaprojektowanej stronie wsiąkałam zapisz jak i w ustawieniach miałam ustawione zachowaj automatycznie . 2 razy zdarzyło mi się że projekt nie zachował się gdy wróciłam do niego na drugi dzień. Poza tym wszystko super. Wybór duży i możliwości projektowania obszerne . Bardzo lubię program
5 lip 2024
Intuicyjna strona projektowania książki. Solidne wykonanie.Dobra cena.Miła i kompetenta teleinformacja.Zadowolenie i satysfakcja w 100 %
Ładne zdjęcia. Szybka wysyłka
Łatwość i szybkość operacji
21 cze 2024

Dobra robota!!

Wszystko idealnie i szybko.
Jakość wykonanych zdjęć.
AM