cewe.pl

Opinie (1202) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8280)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

12 lis 2023
Kalendarz został POMYLONY. Zamówiłem kalendarz "rodzinny"....a przy próbie odbioru w Galerii Bałtyckiej w HGdańsku..okazało sie, że podesłano jakiś kalendarz niemiecki z kotkami. Telefonicznie sprawę zgłosiłem w piątek 10 listopada około godziny 16.00
29 lis 2023
Dziękujemy za przekazaną opinię. W imieniu całego zespołu pragniemy najmocniej przeprosić Pana za wszelkie niedogodności. Dzięki wszelkim przekazanym uwagom jesteśmy w stanie naprawiać popełnione błędy oraz unikać ich w przyszłości. Rozumiemy, że sytuacja w której się Pan znalazł była niekomfortowa i z pewnością wyciągniemy z niej odpowiednie wnioski.
23 gru 2023

Dezinformacja

Dostałam wiadomość z cewe, że moje zdjęcia są do odebrania. W punkcie powiedziano mi że moje zamówienie nie jest jeszcze gotowe, nie uzyskałam też informacji kiedy będzie gotowe. Jechałam tam na darmo.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby warunki realizacji i dostawy naszych usług były jasne i zrozumiałe. W przypadku jakichkolwiek niejasności konsultanci w Biurze Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Serdecznie zachęcamy zatem do kontaktu.
Podczas zamawiania kalendarza nie dość jasno jest wskazane, że rozmiar A4 to nie rozmiar pojedynczej kartki, ale rozmiar już rozłożonego kalendarza. Uważam, że wprowadza to w błąd kupującego.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Pragniemy podkreślić, że dokładne informacje dotyczące rozmiarów wykonywanych terminarzy są podane na naszej stronie internetowej w szczegółach produktu. W przypadku niejasności nasze Biuro Obsługi Klienta służy codziennie pomocą. Serdecznie zapraszamy.

Napisz zakryty zdjęciem

Napis na okładce został zakryty zdjęciem. Jeśli to ja tam zaznaczyłam to przecież jest jakaś kontrola jakości i chyba robią ją ludzie więc taki absurd był do omówienia z klientem.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Uprzejmie informujemy, że z uwagi na bardzo często niekonwencjonalne pomysły na projekty kontrola jakości dotyczy przede wszystkim wad technicznych. Niemniej zależy nam, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania w 100%. Jeśli wykonany produkt nie jest dla Pani satysfakcjonujący, może Pani skorzystać z Gwarancji 100% Satysfakcji. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Długi czas oczekiwania na zrealizowanie… słaba komunikacja

Długi czas oczekiwania na zrealizowanie zlecenia. Nie informujecie kiedy dokładnie można odebrać przedmiot zamówienia. Należy zgadywać czy dziś czy jutro czy może jeszcze inaczej
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałych niedogodności. Wiadomość e-mail informująca o zakończeniu realizacji zlecenia oraz możliwości jego odbioru w ciągu 1-2 dni roboczych wysyłana jest z naszego systemu automatycznie. Z przyczyn od nas niezależnych bywa, że systemy pocztowe kwalifikują nasze wiadomości jako Spam. Uprzejmie prosimy zatem o weryfikację folderu spam w przypadku braku informacji.
17 lis 2023
Oczywiście, że możecie poprawić jakoś usług. Wypadałoby w tej cenie dodać najzwyklejsze pudełko, w którym trzymałoby się puzzle. Ogromny minus za to. Gdzie te części przechowywać?
24 gru 2023
Marna jakoś kolorów i wydruku w porównaniu do odbitek papierowych wykonanych na dobrym Labie w innej firmie.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Zależy nam, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania w 100%. Jeśli wykonany produkt nie jest satysfakcjonujący, może Pan skorzystać z Gwarancji 100% Satysfakcji. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
11 maj 2023
Jak mam ocenic cos czego nadal nie otrzymalam :(
24 gru 2023
Mimo deklarowanego w newsletterze terminu realizacji został on wydłużony o ponad tydzień.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Niemniej zamówienie zostało zrealizowane i wysłane zgodnie z zadeklarowanym dla wybranego produktu terminem. Szczegółowe terminy dostępne są na naszej stronie internetowej, w zakładce "Ceny i terminy realizacji". Mamy nadzieję, że w przyszłości te informacje okażą się pomocne.
21 lis 2023
Usługa, nieprofesjonalna. Otrzymałam zdjecia różnych formatów. Nie takiego jak zamawiałam.
29 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące jakości wykonywanych zdjęć oraz sposobu ich kadrowania znajdują się na naszej stronie internetowej. Laboranci nie ingerują w wybrane parametry zamówienia, realizują je zgodnie z dyspozycją.
23 gru 2023

Opóźnienie

Byla obiecana dostawa przed świętami, a nie zostal album dostarczony. I po prezencie
15 lis 2023
Jeszcze nic nie dostałam, więc nie mogę rzetelnie ocenić.
29 lis 2023
Uprzejmie informujemy, że laboranci dokładają wszelkich starań, aby czas oczekiwania na zamówiony produkt był jak najkrótszy. Ze względów logistycznych, zredukowanie czasu dostawy poniżej gwarantowanego na stronie internetowej nie zawsze jest możliwe.
9 gru 2023
Nie ostre zdjęcie na wydruku, nikt nie zauważył.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Uprzejmie informujemy, że kontrola jakości dotyczy głównie wad mogących powstać podczas cyklu produkcyjnego. Podyktowane jest bardzo dużą różnorodnością przesyłanych do nas projektów, celowo zawierających nieostre i poruszone zdjęcia. Jeśli chciałaby Pani zweryfikować sytuację prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@cewe.pl wraz z krótkim opisem problemu. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie.
22 gru 2023
Pocztex do tej pory nie dostarczył przesyłki
27 cze 2023
Nie otrzymałam jeszcze swoje zamówienie
12 lip 2023
Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Każdego dnia pracujemy nad tym, żeby czas oczekiwania na nasze produkty był jak najkrótszy. W kwestii terminu dostawy zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci codziennie służą pomocą.
16 gru 2023
Nie wysyłajcie paczek Pocztą Polską
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy różne rodzaje dostaw, m.in. dostawy przez DPD, DHL i Pocztę Polską. Decyzję dotyczącą wyboru firmy przewozowej należy podjąć podczas składania zamówienia.
26 gru 2023
Słaba jakość odbitek
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za opinie dotyczącą zamówienia. Uprzejme informujemy, że wdrażamy nowoczesne rozwiązania, aby jakość wykonywanych przez nas produktów była na najwyższym poziomie. Dbamy, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania. Jeśli jednak pojawią się wątpliwości dotyczące jakości wykonanej usługi, nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszelkie kwestie. Serdecznie zapraszamy.
Opóźnienie:(
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za opinię. Ze swojej strony przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Zapewniamy, że była to sytuacja incydentalna i dołożymy starań, aby się nie powtórzyła. Prosimy o wyrozumiałość.
AM
Adam M.