cewe.pl- Logo - Opinie

cewe.pl

Opinie (1162) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8340)

Najistotniejsza pozytywna opinia

27 gru 2023
Witam. Zdjęcia zrobione telefonem- na zewnątrz (łono natury) w bardzo dobrym wykonaniu. Światło i kolory ok. Natomiast zdjęcia wykonane przez fotografa (z imprezy w lokalu) przyszły ciemniejsze niż oryginalnie widoczne na monitorze. Już kiedyś to się wydarzyło więc reklamowalam i poprawili Państwo zdjęcia. Dziękuję i pozdrawiam

Najistotniejsza negatywna opinia

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

27 gru 2023

Opinia

20 paź 2023

Jakość wydruku w porządku ale słaby kreator oraz logo i kod kreskowy cewe na okładce?!

Jakość wydruku w porządku. Do poprawy 1) kreator fotoksiążek toporny w obsłudze, brak podstawowych narzędzi jak wysrodkowanie/wyrównanie obrazu 2) logo cewe oraz kod kreskowy w kilku miejscach na okładce psują efekt. Następnym razem zamówię u innej firmy gdzie można wydrukować bez logo i kodu
26 lis 2023

Reklama która obrzydza fotoksiążkę

Planowanie książki online, wykonanie - bez zarzutu tylko.... przy planowaniu on-line cały czas widok zasłaniają okienka, jednego nie dało się ukryć. Po odebraniu fotoksiążki cały czas atakuję mnie reklamy cewe fotoksiążki, nawalają ze wszystkich mediów.
17 lip 2023
Piękny wydruk, żywe kolory i papier naprawdę dobrej jakości. Polecam na przyszłość dodatkowo zabezpieczyć rogi albumu, ponieważ podczas przesyłki paczka została delikatnie zgnieciona i niestety dodatkowe tekturowe zabezpieczenie nie podołało. Album ma delikatne wgniecenia na rogach i grzbiecie. Mimo to, na pewno jeszcze skorzystam z Państwa usług, bo wierzę, że następnym razem przesyłka będzie lepiej zabezpieczona.
26 gru 2023

Marta

Zamówiłam kalendarz-terminarz A3, 16 mininaklejek 4cm x 3cm oraz odbitki zdjęć. Od ponad 5 lat projektowałam i zamawiałam kalendarze u innej firmy fotograficznej i nie ukrywam, że dla mnie są pewne elementy wykonania, które bardziej mnie satysfakcjonowaly tam niż u Państwa. Zależy mi na: wielkości A3, zdjęciach poziomych, wyraźnych dużych liczbach, dobrym mocnym papierze i dobrym mocnym wieszaczku. Wybrałam u Państwa projekt najbardziej podobny do zamawianych przeze mnie wcześniej u konkurencji (tam już nie ma oferty kalendarza). Najbardziej martwi mnie wieszanie ciężkiego kalendarza na zwykłym otworku w kartkach - musiałam wzmocnić kartonem. Jest to spowodowane tym, że kalendarz składa się na pół. Gdyby spirala była na samej górze, można by włożyć w nią druciany wieszaczek. ALE! Podsumowujac: jestem zadowolona z Państwa usług, projekty oraz w ogóle fotoprezenty mają Państwo piękne, byłam w absolutnym szoku, że zamówienie zostało tak szybko zrealizowane i wysłane! Wszystko profesjonalnie i bezpiecznie zapakowane. Zdecydowanie skorzystam jeszcze z Państwa usług. Polecam CEWE!
20 lis 2023
To nie pierwsza moja przygoda z foto książką ale pierwsza z kalendarzem. Program bardzo intuicyjny, duży wybór wariantów, z wielką frajdą robiłam kalendarz dla moich najbliższych i z wielką niecierpliwością czekałam kiedy go zobaczę a teraz nie mogę się doczekać kiedy będą Święta :-) Polecam każdemu, bo to wielka przyjemność i zabawa, dodatkowo program przeprowadza nas sam. Robiłam kalendarz przez stronę i jedynie brakowało mi tego że nie zapisałam wysłanej wersji, bo nie znalazłam takiej możliwości.
10 gru 2023
Usługa wykonana szybko i w dobrej cenie. Jestem zadowolona z jakości zdjęć i przebiegu całego procesu od złożenia zamówienia do odbioru. Jedyna rzecz niezrozumiała dla mnie to wprowadzenie jakiś czas temu opłaty za odbiór osobisty w sklepie. Jest dodatkowa opłata za dostarczenie pocztą i koszt przesyłki kurierskiej. Za co doliczana jest opłata za odbiór w sklepie? Zamawiam od dawna i wcześniej odbiór był (co jest logiczne) bezpłatny.
23 gru 2023

Dobra realizacja zamówienia

Zamówienie przyszło dzień po zakładanym terminie dostawy, ale kładę to na barki czasu przedświątecznego. W związku z tym jestem bardzo zadowolona, że zamówienie zostało zrealizowane sprawnie i personalizowane kartki świąteczne trafiły do naszych najbliższych.
28 lis 2023
W programie brakuje możliwości zapisu na dysku w komputerze projektu fotoksiążki w formacie, który pozwoli odtworzyć fotoksiążkę, np. na telewizorze, czy też przenieść ns komórkę (bez udziału programu Cewe).
22 sty 2024
Kubki na dzień babci i dziadka zamówione na ostatnią chwilę mimo że termin realizacji był późniejszy kubki wykonane i wysłane wcześniej to jest na czas, zdjęcia nadrukowane na kubka wyglądają świetnie
JB
Joanna B.
Kraków
24 sty 2024
Dobra jakość wydruku na magnesach. Magnesy są teraz inne niż 3 lata temu, jak reklamówki z Lidla, takie cienkie, ale co kto lubi...
19 gru 2023

Znakomicie

W stosunku do zeszłego roku przybyło kilka ciekawych szablonów, zniknął problem z dniami świątecznymi (wcześniej ich zaznaczanie nie zawsze było dostępne), pojawiła się też opcja duplikacji w koszyku zamówień, bardzo przydatna, kiedy tworzę kilka kalendarzy z tego samego szablonu, różniących się zdjęciami. Przy odbiorze zupełnie niespodziewanie dostałem 15% rabatu. Dziękuję!
26 lis 2023
Niestety jeszcze zamówienie nie zostało odebrane bo Pocztex nie dosc że w ogóle nie spróbował dostarczyć przesyłki (trzymając moja Mamę cały dzień w domu), to oddał ja na pocztę do odbioru 2 dni później - co działo się z albumem w tym czasie nikt nie wie(!). Szczerze mówiąc powinnam dostać zwrot pieniędzy za przesyłkę bo moja 70letnia Mama sama musi ja odebrać.
7 sie 2023
Jestem zachwycona podejściem działu Obsługi Klienta do osób mało obytych z elektroniką, internetem i programami. Dzięki wyrozumiałości tych osób udało mi się złożyć zamówienie. Wykonanie i terminowość również były bez zarzutu. Na każdym etapie realizacji otrzymywałam pełną informację o stanie zamówienia. Dodatkowo prezent okazał się strzałem w 10-tkę.
16 gru 2023

Ładne wykonanie i kompatybilność projektu z Cewe Rossmana.

Możliwość przesłania projektu z portalu Cewe Rossmana do cewe.pl co uratowało mi kilka godzin pracy :) Jakość fotoksiążki bardzo dobra. Jedyne co bym poprawiła to dodanie pełnych szablony (bez ramek) na stronach, manualne dopasowanie jest czasochłonne, można oczywiście zrobić i powielić szablon ale tak by było prościej.
6 gru 2023

Mało intuicyjny sposób płatności

Świetnej jakości wyrób. Szybka dostawa. Jednak składanie zamówienia, a szczególnie dokonanie opłaty mogłoby być łatwiejsze. Szkoda, że w przypadku nieprzejścia płatności (na przykład wskutek pomyłki) podczas zamówienia nie można dokonać opłaty za to samo zamówienie tylko trzeba składać kolejne zamówienie od początku.
27 sty 2024

Foto książka wykonana bardzo ładnie

Piękne , nasycone zdjęcia . Jestem bardzo zadowolona. wcześniej korzystałam z empik foto i mam porównanie. Te z cewe są wyraziste , cena jest dość wysoka przy większej ilości zdjęć , no ale za jakość się płaci . Zamówiłam album XL na 101 stron. Na pewno jeszcze skorzystam z oferty Cewe.
7 wrz 2023

Produkt (brelok) ok, komunikacja średnia

Jestem zadowolony z produktu (brelok z nadrukowanym zdjęciem). Komunikacja w związku z zamówieniem mogłaby być lepsza. W mailu jest informacja, że produkt będzie do odbioru w ciągu 2-3 dni. Przyjechałem pod koniec 3 dnia i jeszcze go nie było i żadnej informacji o opóźnieniu.
12 sie 2023

Wszystko pięknie😊

Fotoksiążka zrealizowana w 100 % wedle oczekiwań, w dodatku w bardzo szybkim czasie, licząc z wysyłką. Zamówiłam na prezent w ostatniej możliwej chwili, a przesyłka dotarła szybciej, niż oczekiwałam. A sam produkt... Mistrzostwo wykonania, precyzji i piękna😍
27 sie 2023
Zdjęcia w szybkim czasie, strona internetowa super, szybko się załadowało 500 zdjęć, jednak nie wiem czemu zamawiałam matowe a dostałam błyszczące, nie mogę w zamówieniu znaleźć informacji o tym jakie były zamawiane( czy to mój błąd czy może jednak nie)