cewe.pl

Opinie (1194) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8287)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

Książka z grafiką i zdjęciami

Zamawiałem książkę z grafiką i zdjęciami. Bardzo fajne szablony pomogły ją ładnie zbudować. Zdjęcia wydrukowane w świetnej jakości i doskonałych kolorach. Całość prezentuje się wspaniale i jest to świetny prezent.
24 gru 2023

Przepiękne zdjęcia w ramce pod Choinkę !

Zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie w gorącym przedświątecznym czasie, dotarło przed Wigilią, więc bardzo się cieszę, że Moi Bliscy dostaną zdjęciowe prezenty ode mnie pod Choinkę. Samo wykonanie przepiękne 😍
24 lis 2023

Opinia

Polecam firmę Cewe. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć jakie otrzymałam. Jakość bardzo zadowalająca w stosunku do innej firmy na której bardzo się zawiodłam, a zamawiałam tam zdjęcia od lat. Dziękuję za wszystko.
6 sty 2024
Na dużych kalendarzach ściennych, rozmiar A4, mogłyby być mocniej zaznaczone dni miesiąca. Grubszą trzcionką i większe. Moja mama której ofiarowuję taki kalendarz mówi, że źle widzimy daty. Taka moja sugestia.
16 gru 2023
Świetna jakość zdjęć, wyglądają rewelacyjnie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, że zdjęcia poziome są nieco dłuższe od pionowych i nie mieszczą się w ramkę (mimo wybrania standardowego rozmiaru)
AJ
ANNA J.
POZNAŃ
28 lis 2023
Wykonałam chyba już 12-15 takich książek z różnych okazji,wszyscy obdarowani mają lzy w oczach ,to jest największe podziekowanie . Lubię sama wklejać zdjęcia i dodać to co przyjdzie do głowy
14 lis 2023
Zdjęcie wyszło pięknie. Dokładnie tak jak oczekiwałam. Kolory dobrze odwzorowane. Porządnie zapakowane - dotarło bezpiecznie. Jeśli będę znów potrzebować dużego formatu, z pewnością znów wybiorę CEWE.
30 maj 2023

Moge tylko chwalic!

Swietna jakosc produktow. Bardzo latwy w obsludze program do uzytku offline, daje duzo fajnych mozliwosci. Banalnie proste ponowne zamowienie tego samego produktu. Terminowa realizacja zamowienia.
IP
IWONA P.
WROCŁAW
12 gru 2023
Kupiłam 3 fotokoce, trochę się obawiałam jak będą wyglądały zdjęcia, ale to co otrzymałam przekroczyło moje oczekiwania. Są cudowne, zdjęcia wyraziste, przepiękne kolory. Bardzo dziękuję.

Super realizacja i wykonanie

Wybraliśmy z Żoną podstawowy szablon i skomponowaliśmy album, efekt realizacji bardzo zadowalający. Poza tym podstawowym jest jeszcze mnóstwo innych więc i wariacji i kombinacji także.
10 lip 2023

Świetne wykonanie.

Jak poprzednio - świetne wykonanie i szybka dostawa. Wiemy już na podstawie wcześniejszych zamówień, że obrazki są trwałe i nie zmieniają kolorów z czasem. Jesteśmy bardzo zadowoleni
4 lis 2023
Pięknie wykonany kalendarz, w najdrobniejszych detalach. Jestem mega zadowolony z tego kalendarza. Jest taki jaki sobie wyobrażałem. 100% satysfakcji. Gorąco polecam!
19 sie 2023

Tylko w CEWE wykonuję fotoksiążki .

Tylko w CEWE wykonuję fotoksiążki , zdjęcia , pamiątki z obrazami , chwilami uwiecznionymi przeze mnie. Moje autorskie zdjęcia są należycie utrwalone i zabezpieczone.
16 gru 2023
System nawet dla laika. Końcowy efekt kalendarza fantastyczny. Nie mogę się doczekać na wyraz twarzy obdarowanych! Żałuję że nie zrobilam kalendarza wczesniej! Polecam
27 paź 2023
Fotoplakat wysokiej jakości, wyglądał świetnie. Zrobiłam go na koncert i zespół, który podpisał się na nim, sam był pod ogromnym wrażeniem dobrze zrobionego plakatu :D
22 gru 2023
Świetna jakość zdjęć, chociaż podczas projektowania miałam wątpliwości co do tego, jak to wyjdzie. Dodatkowo przyjemny papier. Wyszło lepiej, niż się spodziewałam. :)
23 maj 2023

Fotoobraz na szkle

Szybka realizacja (szybciej niż termin deklarowany na stronie) , bardzo dobra jakość wykonania. Możliwość odbioru i zapłaty w punkcie - zero ryzyka przy szkle
11 cze 2023
Dobra jakość wydruku zdjęć. Poprawić stronę,aby zapisywała się ilość zdjęć do wydruku,rozmiar,gdy się powróci do poprzedniego kroku,bo wówczas się kasuje
24 gru 2023

Szybko i solidnie

Moje zamówienie breloczka zostało bardzo szybko zrealizowane a jakość jest fantastyczna. Polecam gorąco i sam na pewno jeszcze skorzystam z oferty CEWE
5 sty 2024

Świetnie

Proste zamówienie, widoczny status, informacja o tym, że zlecenie gotowe, A potem wiadomość że gotowe w punkcie do odbioru. Pełny profesjonalizm.