k4showroom.pl- Logo - Opinie

k4showroom.pl

Opinie (23) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23)

Ważny od: 21 gru 2023
k4showroom.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
zakupione przeze mnie produkty w sklepie są doskonałej jakości i odpowiadają 100% opisowi w sklepie ,obsługa zamówienia doskonała i kontakt ze sklepem również,a Pan Kamil doradca przemiły i profesjonalny,serdecznie polecam zakupy w K4SHOWROOM

Zamówienie nadal nie dotarło. Zero odpowiedzi na zapytanie kiedy zamówienie będzie zrealizowane. Żadnej komunikacji. Dawno nie spotkałam się z tak nie kompetentnym sprzedającym..

Opinie nt. sklepu k4showroom.pl

Pasek, przepiękny, elegancki. Polecam
6 kwi 2024
Polecam 👍🏻
10 mar 2024
18 lut 2024

Małgorzata

8 lut 2024
Towar bardzo dobrej jakości, zgodny z opisem. Rewelacyjny kontakt ze sprzedającym podczas zakupów online. Ekspresowa dostawa, bardzo ładnie i estetycznie zapakowany produkt, idealnie może się nadać na prezent. Dziękuję i szczerze polecam!

Polecam paski do iWatch

Małżonka jest bardzo zadowolona z pasków zwłaszcza z paska grawerowanego z zawieszkami. Bransoleta Bella bardzo też jest piękna i bardzo ładnie komponuje się ze złotą biżuterią.
Bardzo profesjonalna firma, obsługa super, szybka wysyłka i produkty rewelacja. Gorąco polecam
11 lut 2024
Pasek wykonany super. Zawieszki wyglądają ładnie. Polecam produkt . Jestem bardzo zadowolona
Pasek do zegarka świetny Polecam
Polecam, pasek jest przepiękny.
Pasek jest bardzo ładny i dobrze wykonany. Dodatkowo bardzo miła obsługa. Pan który do mnie zadzwonił zapewniał że pasek będzie dobry, bo miałam wątpliwości. Ciesze się że to ja nie miałam racji.
18 sty 2024

Wszystko….

Wszystko….. szybki kontakt, wyczerpujące informacje a przede wszystkim towar który zamówiłam. Polecam z całego serca na pewno nie będzie rozczarowania. Pozdrawiam Ewa Borowczak
14 sty 2024
Pasek do zegarka z zawieszkami śliczny. Serdecznie polecam.
8 sty 2024

Dobra informacja o ststusie transakcji

Dobra informacja o statusie transakcji, szybka wysyłka.
9 sty 2024
Piękna bransoleta i obudowa . Polecam w 100% .
Pasek super Dostawa szybka
7 sty 2024