Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1559) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4750)

23 paź 2023
Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

29 cze 2024
2 lip 2024
Dzień dobry, jeśli napotkał Pan jakiś problem podczas realizacji zamówienia prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl
28 cze 2024
Zgodnie z opisem, łatwy w montażu, pytanie jak będzie z trwałością i skutecznością.

NIE POLECAM

Złożyłam zamówienie w ABRA tylko ze względu na to, że dostawa była 24H. Bardzo mi zależało, aby towar dotarł jak najszybciej, bo zakupiłam jacuzzi ogrodowe na domek letniskowy dla gości. Zamówienie złożone 27.05, towar dostarczony 20.06 - MASAKRA. Zaznaczam, była gwarancja dostawy 24H. Sklep nie był w stanie nawet podać konkretnej daty realizacji zamówienia jak dopytywałam..... Za przesyłkę skasowali ponad 140 zł więc z uwagi na opóźnienie poprosiłam o rekompensatę tej kwoty. Zaproponowali 50zł :/ NIE POLECAM I NIGDY WIĘCEJ TAM NIC NIE KUPIĘ.
2 lip 2024
Nie mamy dostawy 24h - prosimy o przeczytanie ze zrozumieniem wyświetlanych komunikatów. Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli warunki nie były dla Państwa odpowiednie w każdej chwili można było zrezygnować. Przepraszamy za powstałe opóźnienie.
Bardzo długo trwała dostawa
26 cze 2024
Zamówienie anulowane, z powodu długiego czasu realizacji Przy składania zamówienia termin realizacji był do 5 dni roboczych, minęło 14 i dalej nie mogłam uzyskać kiedy zamówienie będzie mogło do mnie wyjechac
27 cze 2024
Bardzo przepraszamy za termin, który uległ wydłużeniu. Dokonywaliśmy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło jak najszybciej to możliwe. Nie mogła Pani czekać, w związku z czym zrezygnowała Pani z zamówienia.
terminowe dostawy
27 cze 2024
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dziękujemy za cierpliwość.
Dotrzymywać terminów realizacji zamówień
25 cze 2024
Dziękujemy za wyrażoną opinię. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji Państwa zamówienia. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikami salonu realizującego zamówienie.
22 cze 2024

Brak monitoringu zamówienia

Zła informacja co do zamówienia, ponad 7 dni i bez wysyłki.
24 cze 2024
Monitoring jest możliwy dla zamówień dostarczanych za pośrednictwem firm kurierskich. Wybrali Państwo bezpłatny odbiór osobisty z salonu, gdzie śledzenie przesyłki nie jest możliwe. Informacje o możliwości odbioru towaru przy tej formie dostawy przekazują pracownicy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail gdy towar dojedzie do sklepu. Zamówienie zostało złożone 21.05.2024 23:45:21 z terminem realizacji 7 dni roboczych, a anulowane przez Państwa w dniu 29-05-2024, czyli w 6. dniu roboczym.
21 cze 2024
Zamówiłam produkt miesiąc temu, miał być w ciągu dwóch tygodni i nadal nie dotarł. Sklep nie skontaktował się ze mną jako pierwszy, że mają opóźnienia. To ja musiałam się dopytywać o moje zamówienie.
24 cze 2024
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji Pani zamówienia. Prosimy oczekiwać na informację ze sklepu w sprawie odbioru towaru.
21 cze 2024
czas realizacji zamówienia znacznie dłuższy niż podany, zero kontaktu ze strony firmy
24 cze 2024
W dniu składania zamówienia przy produkcie widniał czas realizacji 11-20 dni roboczych. Dni robocze są to dni liczone od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt. W przypadku pytań polecamy kontakt z salonem realizującym zamówienie.
21 cze 2024
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli ma Pan jakieś pytania/uwagi zachęcamy do kontaktu :)
19 cze 2024

30 dni zamiast obiecanych 3 na realizację

Jestem absolutnie wściekła na ten sklep! Obiecali realizację zamówienia w ciągu 3 dni roboczych, a czekałam aż 30 dni! To jest kompletny brak szacunku dla klienta. Kontakt był tragiczny – próby uzyskania jakichkolwiek informacji na temat mojego zamówienia kończyły się fiaskiem. Totalny brak profesjonalizmu i odpowiedzialności. Trzymajcie się z daleka od tego miejsca!
20 cze 2024
Dzień dobry, termin 3 dni roboczych obowiązuje w przypadku wysyłki kurierskiej, a Pani wybrała odbiór osobisty. Prosimy dokładnie czytać informacje na stronie, jak i w e-mailu potwierdzającym zamówienie. To, że mamy opcję bezpłatnego odbioru towarów przeczyta każdy Klient, natomiast niewiele osób patrzy, że czas wtedy jest dłuższy. Czas realizacji napisany jest nawet większą czcionką niż hasło "bezpłatny odbiór towaru w sklepie ABRA". W sprawie kontaktu - każdorazowo otrzymywała Pani odpowiedź zwrotną. Na to, że nie była ona zgodna z Pani oczekiwaniami nic nie możemy poradzić. Dziękujemy za odbiór towaru, mamy nadzieję, że będzie Pani z niego zadowolona.
19 cze 2024

Brak na stanie towaru

Wystawiają Państwo towar, którego nie było na stanie. Później musiałem oczekiwać na zwrot wpłaconych środków kilka co opóźniło moje plany.
20 cze 2024
Państwa zamówienie złożone 19.05.2024 zostało anulowane w dniu 20.05.2024, czyli na dzień następny. Zgodnie z regulaminem potwierdzenie realizacji zamówienia ma nastąpić w przeciągu 1 dnia roboczego i tak się stało. Zamówienia zawsze są realizowane wg kolejności wpłynięcia. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tym asortymentem i brakiem informacji o dostępnych sztukach na stronie zamówienie zostało złożone, lecz nie potwierdzone, a w konsekwencji anulowane. Produkt nie jest już dostępny. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą sklepu. Płatność odbyła się za pośrednictwem PayU (tak Państwo wybrali), zwrot środków został zlecony do Operatora w dniu 20.05.2024, jeśli mają Państwo uwagi do czasu realizacji zwrotów prosimy kierować je do firmy przez Państwa wybranej, czyli PayU.
18 cze 2024

BRAK TOWARU I KONTAKTU ze sklepem, stracone pieniądze

16.05 złożyłam i OPŁACIŁAM zamowienie w sklepie, 3.06 napisałam maila co się dzieje z zamieniłem, zobaczyłam tylko że wiadomość z prośbą o wyjaśnienie została przekazana do kierownika, który jednak mi nie odpisał, nie otrzymałam produktu do dzisiaj czyli do 18.05. Czekam na dalsze wyjasnienia
18 cze 2024
W dniu 16-05-2024, kiedy złożyła Pani zamówienie przy produkcie był podany czas realizacji 21-30 dni roboczych. Termin ten został również wysłany w potwierdzeniu złożenia zamówienia (ma Pani na e-mailu) i mija w dniu 28-06-2024. Sklep poinformował, że od 12.06.2024 nie odbiera Pani połączeń. W związku z tym wysłał maila i czeka na kontakt z Pani strony.
16 cze 2024
17 cze 2024
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli chciałaby się Pani podzielić z nami napotkanymi trudnościami prosimy o kontakt pod adresem nasz_klient@abra-meble.pl z podaniem numeru zamówienia.
15 cze 2024
14 cze 2024
Od 14 maja czekam na realizacje zamówienia lub na jakikolwiek kontakt z informacją o stanie realizacji . Widać ABRA w nosie ma klienta .....nie ten to będzie następny .
17 cze 2024
Dzień dobry, składając zamówienie przy produkcie był podany dłuższy czas realizacji. Prosimy o zapoznanie się z korespondencją e-mail. Towar już czeka na odbiór przez Państwa. Zapraszamy :)