Certyfikat dla Abra Meble

20.02.2015 r.
19.02.2018 r.

Opinie o Abra Meble

4.52/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 271 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

jestem zadowolona z obsługi i dostawy

wy dawka towaru troszkę nie na poziomie

Sklep rzetelny mila obsluga duzy wybor mebli

Okey

Miła obsługa,dostawa super,bardzo dobra jakość produktu.Polecam wszystkim zakupy w Abra Meble.

Obsluga uprzejma, towar bez zarzutu, szybka dostawa.

fajne lozeczku w mega cenie

Meble bardzo fajne, obsługa i dostawa bez zastrzeżeń

fajni dostawcy

GOOD

Minął miesiąc a szafy nadal brak.
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 14.08.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na zamówiony przez Panią mebel, który jest spowodowany opóźnieniami u producenta. Nasi pracownicy dołożyli wszelkich starań aby Pani zamówienie zostało zrealizowane najszybciej jak to było możliwe. Mamy nadzieję, że pomimo powyższych problemów zakupione meble spełnią Pani oczekiwania. Pozdrawiamy, abra-meble.pl

Długi czas oczekiwania ale w przypadku mebli to raczej norma.

Polecam. Świetne meble i niskie ceny. B.dobry kontakt ze sprzedającym.

polecam

Dziś otrzymałam dwie kanapy, stolik i biurko. Obsługa i kontakt z pracownikami sklepu bezproblemowy, brak jakichkolwiek zastrzeżeń co do dostawy towaru. Towar dobrej jakości(adekwatny do ceny).

Jak zwykle wszystko w jak najlepszym porządku...

Polecam sklep

Bardzo szybka dostawa,towar zgodny z opisem. Polecam

Jastem zadowolony i na pewno bede waszym klijentem

Dostawa powinna być w cenie lub tańsza

Jestem zadowolona z uslugi

Dobre meble za rozsądną cenę.

Szybka dostawa i.miła obsługa.

Jestem zadowolony z obsługi sklepu oraz z zamówionego towaru.

Produkt zgodny z oczekiwaniami. Na plus kontakt z sklepem Abra w Poznaniu, ale oczekiwanie dosyć długie i generalnie spodziewałem się lepszego wykonania. Grubość ścianek szafy i jej półki nie zachwycają. Co prawda meble nie kupuje się na całe życie, ale jednak każdy oczekuje masywności.
Śmiało można było dać grubsze półki i ściany boczne szaf powinny być grubsze.

Co do montażu nie mam zastrzeż

Komoda po rozpakowaniu z kartonu okazała się uszkodzona,reklamacja została uznana,ale ponad tydzień czekam żeby dotarła do sklepu
Niedostateczny

Abra Meble odpowiada: 18.07.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie opinii o naszym sklepie internetowym. Przepraszamy, że dostała Pani towar niepełnowartościowy. Reklamacja oczywiście została uznana i zrealizowana 7.07. Mamy nadzieję, że pomimo zaistniałej sytuacji towar będzie się cieszył Pani dobrą opinią i zaszczyci nas Pani ponownym zakupem. Pozdrawiamy, obsługa sklepu internetowego abra-meble.pl

PERFEKCJA W KAŻDYM CALU

Fotele o.k

jestem zadowolona i z mebli i sposobu załatwiani i z realozacji

Polecam, szybko sprawnie. Dobry stosunek jakości do ceny

Polecam.

meble otrzymałam wcześniej niż zapowiadano, bardzo miła obsługa ze sklepu Abra z Włocławka, bardzo sympatyczna kompetentna pani informowała mnie telefonicznie na bieżąco, meble przywiezione zgodnie z zamówieniem, ogólnie szczerze polecam

Bardzo szybka dostawa, miła i profesjonalna obsługa, meble super jakość. Polecam

Wszystko ok.

Za długi czas oczekiwania na towar .

Abra Meble opinie klientów

Abra Meble

Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Abra Meble uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 20.02.2015 r.

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!

ul. Łagiewnicka 33 a

30-417 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Abra Meble.