Certyfikat dla Abra Meble

20.02.2015 r.
19.02.2018 r.

Opinie o Abra Meble

4.50/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 351 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

ok.

Wypoczynek wyglada ładnie, natomiast pufy sa bardzo źle wykonane po 30min siedzenia na nich zaczely strasznie skrzypieć co jest strasznie denerwujące za tą cene wykonanie i jakosc materiałów z ktorych jest zrobiony powinna byc o wiele lepsza , ogolnie towar zasługuje wedlug mnie na ocene -4, ładnie sie prezentuje jest wygodny
Dostateczny

Producent mógłby podać informację, gdzie schował poduszki.

Przedłużony okres realizacji zamówienia

Ok.

Mimo deklarowanego na stronie internetowej czasu oczekiwania 21 dni, po ponad miesiącu od zamówienia nadal nie otrzymałem towaru.
Na Infolinii odsyłali do sklepu, w sklepie rozkładali ręce. Porażka. Nigdy więcej zakupów w Abra Meble

Super sprawna obsługa. Polecam

po za pozna pora dostawy wszystko ok

Towar taki jaki można się spodziewać za tą cenę, kupowałam meble z serii MESTRE z frimy helvetia (brak zastrzeżeń) oraz BORDO tutaj już zdecydowanie słabsza jakość, nawet jeśli chodzi o istrukcję złożenia jak i zamieszczone systemy otwierania półek. Dostawa szybko i sprawnie, natomiast reklamacja dotycząca ilośći półek w witrynie ciągnie sie już ponad miesiąc...

Wszystko ok. Polecam.

Wszystko w jak najlepszym porządku.

dabrze

Pozytywna
Dostateczny

Sklep świetny. Towar średni.

super

Wszystko super ale jedna uwaga- kanapa na zdjęciu była granatowa a kolor w opisie widniał jako popielaty. No i oczywiście jest popielata ale zabawne było to że nawet pracownicy sklepu nie potrafili na 100 określić jakiego koloru przyjdzie kanapa w końcu :)

Meble mają b. dobry stosunek ceny do jakości natomiast poziom obsługi klienta marny - PRL.

zamówienie bez problemu.
nie dotarły wszystkie elementy.

Dostawa przekroczyła pierwotny termin o 2 tygodnie, łącznie było to ponad miesiąc. Infolinia aż do ostatniego dnia nie potrafiła podać ostatecznego terminu dostawy. Jakość mebli na dobrym poziomie, ciekawy design, w miarę łatwy montaż.

Wszystko ok.

Dobry zakup.

Wszystko sprawnie. Towar bardzo dobrej jakości

Określę opinię o sposobie traktowania klienta, nieterminowej dostawie towaru. braku kompetencji, oszukiwaniu klienta - SKANDAL
Mierny

Abra Meble odpowiada: 20.11.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy, że nie została Pani obsłużona zgodnie z Pani oczekiwaniami oraz, że zamówienie ma wydłużony czas realizacji wynikający z opóźnienia ze strony producenta. Zamówienie jest monitorowane i ma zostać dostarczone do sklepu 22.11. i dostarczone do Pani. Mamy nadzieję, że zakupione meble spełnią Pani oczekiwania. Pozdrawiamy, abra-meble.pl.

wszystko OK ,czas oczekiwania co wiedziałem z góry jednak za długi .

Wszystko OK, towar bez skaz, miła obsługa, pomoc przy załadunku. Polecam

łóżko bardzo ładne ale twarde :) ogólnie polecam mechanizm cichego otwierania i zamykania

11 września dokonałem zakupu. Po 21 dniach roboczych zadając pytanie gdzie zamowiony materac okazalo sie ze sklep lub centrala nie zamowila materaca. Kolejne tygidnie trzeba bylo czekać. 2 miesiące po zamowieniu otrzymalem materac ale o bonifikacie nie było mowy. transport dostalem gratis. Słaba obsługa klienta. Gdybym nie dzwonil nic bym sie nie dowiedzial i czekal bym pewnie do dzisiaj.
Mierny

Szybko, sprawnie, meble w dobrym stanie

Jestem bardzo zadowolony.

Kolejne zakupy i kolejny raz profesjonalne podejście do klienta, polecam sklep.

ok.

szybka dostawa ,dobry kontakt.,towar zgodny z zamówieniem.Polecam

Drogi koszt transportu

Idealnie

Good

super

Ogolnie sklep wart polecenia, meble tanie i dobrej jakości zwłaszcza w porównaniu z konkurencją, jednak nie jest idealny, ciągle jest według mnie miejsce na rozwój i ulepszenie usług.

Abra Meble opinie klientów

Abra Meble

Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Abra Meble uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 20.02.2015 r.

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!

ul. Łagiewnicka 33 a

30-417 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Abra Meble.