Abra MebleOpinie

: 879Dobry

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.47/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

1 tydzień temu
Meble były słabo zabezpieczone do transportu przez co było sporo drobnych zarysowań itp. Nie reklamowałam, bo nie mogłam czekać kolejnego miesiąca, ale warto by to było poprawić.
1 tydzień temu
Szybką i sprawna dostawa. Meble dobrze wykonane.
3 tygodni(e) temu
SOLIDNE WYKONANIE ALE MATERIAŁ TROCHĘ SŁABY
Wszystko ok, dobry kontakt
Abra i Merkury Market wysyłają z tego samego magazynu i kasują 2x za przesyłkę
2 tygodni(e) temu
zamówienia z dnia 19 kwietnia nie dostałam do tej pory
1 dzień temu
Szafka uszkodzona w widocznym miejscu.
Sofa w porządku, niestety dotarła niekompletna, bez śrub i poduszki. Sklep stacjonarny uratował sytuację. Reklamacja uznana, jednak dosłana poduszka była wybrudzona. Trzeba popracować nad jakością obsługi...
Polecam sklep ABRA w Zawierciu, miła, bezproblemowa obsługa, kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń.
meble super, dostawa o.l tydzien szybciej niz bylo napisane na stronie,.serdecznie polecam
Błyskawiczna dostawa. Niestety, żadnego wsparcia, jeśli chodzi o złożenie mebli :-(
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Towar zgodny z zamówieniem i opisem.
Bardzo dobry produkt. Bardzo dobra obsługa. Wszystko profesjonalnie.
Wszystko zgodne z opisem. Sprawna i szybka obsługa.
wszystko sprawnie i zgodnie z zamówieniem
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie
Komoda ładna, cena zadawalająca.
Bardzo dobry kontakt .Polecam
Jesteśmy zadowoleni z zakupu.
Jak najbardziej polecam...