Abra MebleOpinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
ABRA S.A.

4.60 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Szybko i tanio

1 tydzień temu
Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie przyjechało kompletne, niczego nie brakowało, a same meble dobrej jakości. Cieszę się, że wszystko przebiegło bez komplikacji i teraz salon wygląda świetnie :)

1 tydzień temu
Zawsze terminowo i fachowo. Polecam.

1 tydzień temu
Dobra jakość wykonania oraz łatwość montażu

2 tygodni(e) temu
Jak zawsze niezawodna firma oraz personel bardzo miły, przy tym profesjonalny.

4 tygodni(e) temu
Brak bieżącej informacji o stanie realizacji zamówienia. Brak informacji o terminie realizacji. Sofa bardzo udana, dobrze i starannie wykonana. Do poprawy tylko logistyka, zamówienie 13.12 dostarczono 03.01.

zadowolony klient super obsluga

Obsługa telefoniczna miła jednak nie do końca wszystkiego się dowiedziałam . Dostawca cudowny ,miły człowiek. Meble lepiej wyglądają niż się użytkują .

Towar zgodny z opisem, dostawa również bez zastrzeżeń:) jesteśmy bardzo zadowoleni z narożnika. Polecam :)

Łóżko zamówione przez internet z odbiorem własnym w salonie na ul. Głebockiej. Przez tydzień zero kontaktu Dopiero gdy zadzwoniłem na infolinię okazało się, że po pierwsze ktoś z salonu powinien zadzwonić i potwierdzić zamówienie, a po drugie nie mogę odebrać łóżka z salonu, mimo iż była taka opcja przy składaniu zamówienia, lecz muszę jechać do magazynu na Matuszewską i tam je odebrać. Jak w PRLu

super

polecam i sklep i towar.

Paczka przyszła szybko, zlecenie też zostało szybko wykonane

Wszystko przebiega bardzo sprawnie.

Narożnik idealny poleca

Wspaniale.