Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1187) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3985)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

3 sie 2023
Możnaby poprawić czas realizacji zamówienia
7 sie 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co wpłynęło na nią. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
ZC
Zygmunt C.
2 sie 2023
Wybór kompletu płytek z kolekcji GRES ARAGON tylko i wyłącznie przez stronę internetową jest bardzo trudny tym bardziej że nikt ze sklepu nie jest w stanie pomóc w wyborze.
2 sie 2023
Proponuję zająć się zaległymi tematami.
7 sie 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Prosimy o kontakt, aby ustalić nad jakimi aspektami powinniśmy popracować. W wiadomości na adres e-mail: e-sklep@abraonline.pl prosimy zawrzeć informację, którego salonu dotyczy opinia.
1 sie 2023
Za długi czas oczekiwania. Mebel bardzo ładny i funkcjonalny
EM
Edyta M.
Augustów
31 lip 2023
Miła i fachowa obsługa. Niestety długi termin oczekiwania. Wysoki koszt kuriera.
30 lip 2023
Meble nie powinny być wysyłane kurierem!!!
31 lip 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe prosimy o informację zwrotną pod adresem e-sklep@abraonline.pl co możemy zmienić, aby podnieść jakość świadczonych przez nas usług wraz z informacją, którego zamówienia dotyczy opinia.
28 lip 2023
Dostawa 3 tygodnie o ciagle mydlenie oczu. Nie polecam!
31 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za wydłużenie czasu realizacji. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
27 lip 2023

Dno i 3 metry mułu

Zakupy tam to nieporozumienie. Nie wywiązują się z terminów. Nikt z obsługi nie jest w stanie udzielić jakichkolwiek informacji o terminie dostawy. Wykrecaja się podwykonawcami na każdym kroku. Po długich i ciężkich rozmowach czułam się wręcz winna zaistniałej sytuacji, bo zamówiłam towar. Nie polecam.
22 lip 2023
Obsługa całego zamówienia jest tragiczna Realny czas dostawy towaru jest inny niż podczas składania zamówienia Informacja o odbiorze towaru jest niezrozumiała i nie czytelna
21 lip 2023
20 lip 2023
Reklamacja narożnika to jakaś kpina , dzień po zakupie zgłosiłam reklamację tj.26.06.2023 do dnia dzisiejszego 20.07.23 problem nie został rozwiązany , najpierw przywieziono mi drugi naroznik który miał większe uszkodzenia niż ten co zareklamowałam. Następnie po kilku dniach Pan z serwisu zadzwonił że przyjedzie rano wymieni uszkodzenie , lecz nie mogłam być rano w domu ponieważ pracuje , miał ktoś skontaktować się ze mną w celu uzgodnienia nowego terminu i do dnia dzisiejszego cisza . Nie polecam sklepu Abra choć meble mają ładne ale nigdy więcej nie zrobię tam zakupów ponieważ czas i jakość reklamacji to jest porażka i kpina z klienta, odradzam ten sklep. Nigdy w życiu nie miałam problemu z żadnym innym sklepem tak jak z Abra
31 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Sprawa została przekazana do kierownictwa. Nasi pracownicy będą się z państwem kontaktować.
20 lip 2023
Jakość dobra ale za długi czas realizacji zamówienia
17 lip 2023
Wszystko byłoby ok,gdyby nie Pani odbierająca tel. infolinii....niezorientowana,niemiła....rozmawiając z nią ma się poczucie,że to ona kupowała coś u nas a nie odwrotnie...
31 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do odpowiednich działów. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie, dlatego z pewnością Państwa opinia pomoże nam nad tym pracować. W przyszłości zachęcamy również do kontaktu poprzez naszą skrzynkę email: e-sklep@abraonline.pl. Pozdrawiamy
15 lip 2023
Nie wiem co z tym sklepem jest nie tak, ale już kolejna rzecz od nich jest totalną porażką. Zamówiłam krzesła do kuchni z ekoskóry z serii Sofia. Zamówienie miało być gotowe do odbioru po 14 dniach - czekałam miesiąc. Nogi od krzeseł po rozpakowaniu były miejscami zardzewiałe a cała konstrukcja niepasowna. Jeśli macie dużo cierpliwości i nie zależy wam na jakości wykonania to śmiało kupujcie. W innym przypadku szczerze odradzam.
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Prosimy o kontakt na adres mailowy e-sklep@abraonline.pl lub bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie celem zgłoszenia reklamacji. Pozdrawiamy
13 lip 2023
Długi czas realizacji zamówienia
13 lip 2023

Tragicznie długi czas realizacji

Realizacja zamówienia po niemal miesiącu mimo wstępnej informacji o 3 dniach roboczych. Brak możliwości uzyskania jakichkolwiek informacji na infolinii, nikt nic nie wie, system nie działa... Kiedyś tak było i teraz tak jest - nic się nie zmieniło. Szkoda nerwów...
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z wydłużeniem czasu realizacji. Opinia została przekazana do kierownictwa celem eliminacji takich sytuacji w przyszłości. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia. Pozdrawiamy
11 lip 2023
sprzedający przetrzymał pieniądze przez kilka dni po czym zwrócił je na konto, mailowo informując mnie że zrezygnowałem z zakupu. Po interwencji otrzymałem odpowiedź, ze towaru nie ma na stanie. Pomimo, że sklep internetowy, pozwolił mi zawrzeć transakcję oraz przyjął płatność. Oferowana liczba produktów też była duża. Moja ocena, produkt podrożał ( w innych sklepach był prawie 40% drożej) a oni nie zmienili cen i wycofali się z transakcji, przez pare dni obracając moimi środkami
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zgodnie z regulaminem Sprzedawca ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży w przypadku niedostępności towaru, co też uczyniono. Produkt jest niedostępny na ten moment do zakupu w naszym sklepie.
10 lip 2023
Zamawiany produkt odpowiadał opisowi. Był kompletny i dobry jakościowo.
10 lip 2023
Meble prezentują się bardzo ładnie. Cztery gwiazdki ze wzgledu na zawiasy. Problem z regulacją ze względu na zbyt cienką blaszkę w zawiasie. Przy próbie dokręcenia i regulacji bardzo łatwo przekręca się śruba w zawiasie. Dwa zawiasy wymienione na własne. Po za tym wszystko ok.