Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1229) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4039)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Przysłać zamówiony towar
3 godziny temu
Zrezygnowali Państwo z części towaru, zwrot środków został wykonany na konto bankowe, z którego otrzymaliśmy płatność.
Zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl

Pierwszy i ostatni raz

czas oczekiwania już ponad dwa miesiące na materac, kolory wyraźnie inne niż na zdjęciach przy komodzie, brak laminatu na półkach, bezradność i bezsilność lub bezużyteczność ludzi w sklepie stacjonarnym i osób na infolini, tragedia i porażka, kupiłeś w sklepie idź się kłócić do sklepu, kupiłeś w necie to pisz lub dzwoń,
3 godziny temu
Przedmiotem tego zamówienia była komoda, nie materac. Kolor może się różnić w zależności od ustawień monitora i padającego oświetlenia. W przypadku zastrzeżeń do produktu - prosimy o złożenie reklamacji. Na stronie są informacje jak postępować - zgłoszenie powinno zostać przesłane pisemnie na skrzynkę e-skelp@abraonline.pl. Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy takiej reklamacji.
od 10 kwietnia wciąż czekam na zamówienie i dalej go nie mam !!!
4 godziny temu
Bardzo przepraszamy za opóźnienie. Informowaliśmy już w zeszłym tygodniu o opóźnieniu. Jak tylko towar dojedzie do sklepu i będzie gotowy do odbioru skontaktujemy się telefonicznie. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
czas realizacji zamówienia yo było 10 dni roboczych, zadzwonili powiedzieli że jednak 14, zgodziłam się i mimo tego ten czas już upłynął a zamówienia nadal nie ma
4 godziny temu
Bardzo przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia. Pracownicy w trybie pilnym ustalą przyczynę opóźnienia i wrócą z odpowiedzią.
4 godziny temu
Dziękujemy za finalizację zamówienia :)
Towar był uszkodzony, zniekształcona podstawa mocowania klosza. Zorientowałem się zbyt póżno, żeby reklamować.
4 godziny temu
Prosimy o złożenie reklamacji na adres e-sklep@abraonline.pl z przesłaniem zdjęć. Zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez Dział Reklamacji. Czekamy na wiadomość! Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Opuznienie wysyłki

Opóźnienie wysyłki
4 godziny temu
Bardzo przepraszamy za powstałe opóźnienie. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupionego produktu :)
Termin realizacji zamówienia. Dwa tygodnie czekałam na dostawę i jeszcze dostałam uszkodzony basen
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na zamówienie. Taki towar otrzymaliśmy od producenta, nie było uszkodzeń zewnętrznych. Pani reklamacja została przyjęta i rozpatrzona pozytywnie. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za realizację zamówienia :)
Zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl
Na zamowienie czekalam dwa tygodnie, mimo, ze powinnam je dostac max po 7 dnich. Niestety przyszlo niekompletne, teraz czekam dwa tygodnie na wyjasnienie
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zapomniała Pani dodać, że po 7dniach roboczych, a to różnica. Reklamacja została zgłoszona niezwłocznie, przepraszamy za braki w otrzymanym zamówieniu. Do 14 dni od złożenia reklamacji będzie odpowiedź.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 2-04-2024 z terminem realizacji: "Do 26 dni roboczych". Termin realizacji jeszcze nie minął.
Dość długi czas dostawy i jedna z lamp przyszla uszkodzona
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało złożone 04.04.2024 20:24:55 z terminem realizacji 9dni roboczych. Dostarczone do sklepu zostało w dniu 17.04, zatem w terminie. Za uszkodzenie przepraszamy, prosimy o złożenie reklamacji.

czas realizacji…

Na stronie internetowej czas realizacji zamówienia wynosił 5-10 dni, po dokonaniu zamówienia czas ten wydłużył się do 5 tygodni. Plusem jest szybki zwrot gotówki po rezygnacji z zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przy potwierdzeniu zamówienia poinformowaliśmy o możliwym wydłużonym terminie realizacji. Zamówienie złożone 3-04 i anulowane 5-04.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli mieliby Państwo jakieś uwagi/pytania to zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl
2 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jeśli mieliby Państwo jakieś uwagi/pytania to zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl. W tytule prosimy o umieszczenie numeru zamówienia.
1 maj 2024
28 kwi 2024
Zero kontaktu ws. zamówienia. Bez mojej interwencji do dzisiaj nie wiedziałabym, że zamówienie jest aż tak bardzo opóźnione. Dodatkowo odniosłam wrażenie, że Pani, która odpowiadała na moje wiadomości kładła nacisk na rezygnację z zamówienia. I tak też się stało.
30 kwi 2024
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Ustalimy szczegóły ze sklepem przypisanym do realizacji zamówienia.