Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1348) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4201)

3 gru 2023
Świetny kontakt z klientem. Jasny . Przyjazny. Jeśli trzeba czekać na towar pracownik Abra kontaktuję się jasno, rzeczowo o przyjaźnie informuje i doradza. Polecam. Poza tym można znaleźć lepsze ceny niż u konkurencji.

1 sie 2023
Zamówienie internetowe zostało potwierdzono przez pracownika sklepu stacjonarnego gdzie miał być odebrany zamówiony stół. Towar dotarł do mnie szybciej niż było deklarowano w sklepie. Niestety opinię popsuły przepychanki ze sklepem co do odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Sklep nalegał, że skręcenie stołu w celu jego zobaczenia w domu, wyklucza możliwość zwrotu towaru. Dopiero po prawie tygodniu udało się zwrócić towar. Raczej już nie skorzystam z oferty danego sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Od najnowszych
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, jeśli napotkała Pani jakiś problem podczas realizacji zamówienia prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Prosimy o kontakt w sprawie wystawionej oceny na e-sklep@abraonline.pl
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy o kontakt pod adresem e-sklep@abraonline.pl i opisu z jakim problemem Państwo się spotkali.
Odradzam. Cały czas zbywają że przy następnym transporcie będzie zamówienie trwa to 1.5 miesiąca. Odradzam wszystkim ta sieć
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za kontakt. Przepraszamy za opóźnienie w realizacji Pana zamówienia. Sprawa jest wyjaśniana, wrócimy z odpowiedzią.
Zamowienie nie zostalo zrealizowane
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 10-05-2024 z terminem realizacji "Od 31 do 40 dni roboczych" zostało przez Panią anulowane w dniu 17-05-2024, zatem przed podanym przez nas terminem. Do zamówienia nie było płatności.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy o kontakt pod adresem e-sklep@abraonline.pl w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W dzień zamowienia poinformowano mnie telefonicznie, że zamówienie zostanie zrealizowane w terminie 2-4 tygodnie. W 5 tygodniu zadzwonilam do Abra i dostalam informację iż oni nie wiedzą kiedy będzie zrealizowane. Na prośbę o interwencję u Producenta uslyszalam, że mam sobie sama zadzwonić. U Producenta usłyszałam, że jest to zamowienie przez Abra i tam mam zadzwonic. Po ponownym kontakcie w Abra usłyszałam, ze oni nie wiedzą i że mam sobie po prostu anulować zamówienie. Ze szczerą chęcią bym ty zrobiła tylko produktów nie ma już u Producenta. Obsługę oceniam najgorzej jak się da.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia. Wyjaśnimy sprawę.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Na swoje zamówienie czekam już miesiąc, mimo że upominalam się o nie regularnie. Rekompensaty za opóźnienie- brak. Czekam aż to się skończy żebym mogła zapomnieć o tym sklepie. Nigdy tu nie wrócę.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, dostawa przewidziana jest na najbliższy tydzień: poniedziałek./wtorek. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia.

Termin dostawy tragiczny.

Sprzedający nie wywiązał się z podanego terminu dostawy. Towar dostałem tydzień po pierwotnym terminie, brak jakiejkolwiek rekompensaty.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Cieszymy się, że mimo tego zdecydował się Pan na odbiór towaru. Mamy nadzieję, że jakość oferowanego produktu zrekompensuje czas oczekiwania na produkt.
Zakupiłem i opłaciłem piecyk 26.04.2024 r. z terminem dostawy 5 dni roboczych. Najpierw dostałem informację, że dostawa się opóźni ze względu na długi weekend, a pod koniec maja, że z uwagi na Boże Ciało. Takie postępowanie sprzedawcy nie budzi zaufania. 3.06.2024 r. z zakupu zrezygnowałem. Na plus należy jedynie uznać, że pieniądze zostały zwrócone.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, nie powinna mieć miejsca. Oczywiście jeśli nie możemy zrealizować zamówienia to środki zawsze są zwracane. Cieszymy się, że chociaż z tego jednego aspektu jest Pan zadowolony :)
w trakcie sprawdzania
Nigdy więcej zakupów w Abra. Sprzedają towar, którego nie mają na stanie. Po trzech tygodniach oczekiwania trzeba się jeszcze trzy razy prosić (dwa razy pisemnie i raz na infolini) o zwrot kasy. Infolinia zatrudnia osoby bez kompetencji, po których widać, że praca sprawia im ból. Porażka. Omijać takich handlowców należy z daleka. Ostrzegam.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, towar, który Pan zakupił cieszył się tak dużym powodzeniem, że bieżący stan magazynowy został wyczerpany, a kolejna dostawa nie zdążyła jeszcze dojechać. O zaistniałej sytuacji poinformowaliśmy drogą mailową. Informacja została wysłana przez nas e-mailem w dniu 27-05-2024 i nie była odpowiedzią na Pana wiadomość. Zamówienie zostało przez Pana anulowane, a środki zostały zwrócone.
Jeszcze nie otrzymałam zamowienia mimo iż upłynął termin realizacji... czekam i nie mogę się doczekać...
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, od dnia 23-05-2024 ma Pani informację dotyczącą zamówienia. Dostawa produktu do magazynu była opóźniona, w związku z czym czas realizacji jest również wydłużony. Zdecydowała się Pani czekać. Towar dojechał do magazynu, czeka na transport do sklepu. Prosimy o cierpliwość, jak tylko towar zostanie dostarczony do sklepu personel poinformuje Panią o możliwości odbioru. Dziękujemy.
Wszystko ogólnie ok. Brakowało mi tylko konkretnej daty dostawy. Szafa wizualnie ładna. Jakość materiałów odpowiednia do ceny.
w trakcie sprawdzania
Brak dostarczenia towaru i utrudniony kontakt
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, w dniu składania zamówienia, czyli 3-05-2024 przy produkcie widniała informacja o czasie oczekiwania "Od 21 do 30 dni roboczych", która również została powielona w mailu potwierdzającym zamówienie. Zamówienie zostało zrealizowane w dniu 4-06-2024, czyli w terminie przez nas podanym. TOWAR ZOSTAŁ DOSTARCZONY W 21 DNIU ROBOCZYM.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupionego produktu :)
Bardzo długi czas oczekiwania. Brak konkretnych informacji, zamówienie złożone 2 maja. Miało być do 17 dni roboczych, nie otrzymałam Go do tej pory. Najprawdopodobniej skończy się na anulowaniu zamówienia. Bardzo jestem rozczarowana. Nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji, tak jak informowaliśmy w dniu 31.05.2024 drogą mailową: "mamy opóźnienia w dostawie na magazyn i cały czas czekamy na zamówiony produkt." Produkt dojechał, zamówienie zostało do Państwa dostarczone w dniu 4-06-2024.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Towar został zwrócony, a zwrot środków wykonany. Czy spotkała się Pani z jakimiś komplikacjami?