Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1211) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4016)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

13 lip 2023

Tragicznie długi czas realizacji

Realizacja zamówienia po niemal miesiącu mimo wstępnej informacji o 3 dniach roboczych. Brak możliwości uzyskania jakichkolwiek informacji na infolinii, nikt nic nie wie, system nie działa... Kiedyś tak było i teraz tak jest - nic się nie zmieniło. Szkoda nerwów...
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z wydłużeniem czasu realizacji. Opinia została przekazana do kierownictwa celem eliminacji takich sytuacji w przyszłości. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia. Pozdrawiamy
12 lip 2023
Czas realizacji zamówienia i brak informacji jakie są powody opóźnienia.
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro z powodu wydłużonego czasu realizacji zamówienia. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z zakupów. Pozdrawiamy
11 lip 2023
sprzedający przetrzymał pieniądze przez kilka dni po czym zwrócił je na konto, mailowo informując mnie że zrezygnowałem z zakupu. Po interwencji otrzymałem odpowiedź, ze towaru nie ma na stanie. Pomimo, że sklep internetowy, pozwolił mi zawrzeć transakcję oraz przyjął płatność. Oferowana liczba produktów też była duża. Moja ocena, produkt podrożał ( w innych sklepach był prawie 40% drożej) a oni nie zmienili cen i wycofali się z transakcji, przez pare dni obracając moimi środkami
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zgodnie z regulaminem Sprzedawca ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży w przypadku niedostępności towaru, co też uczyniono. Produkt jest niedostępny na ten moment do zakupu w naszym sklepie.
9 lip 2023
czas to pieniądz a w tej firmie go nie szanują. towar ok., ale czas dostawy to masakra - prawie 4 tyg.
10 lip 2023
Bardzo nam przykro w związku z wydłużonym czasem realizacji. Opinia zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w terminie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna.
9 lip 2023
Paczka do punktu szła 14 dni roboczych jakąś porażka.

Katastrofa

Termin zamówienia 2-3 dni robocze faktycznie dwa tygodnie. Odbiór w sklepie błąd na stronie odbiór w magazynie gdzieś na peryferiach.
10 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do odpowiedniego działu. Zapewniam, że staramy się na bieżąco poprawiać jakość naszych usług, dlatego Państwa zdanie jest dla nas ważne i z pewnością będzie pomocne. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.

Nie polecam!!

Moje zamówienie nie zostało dostarczone, kurier zgubił paczkę. Od 3 tygodni bezskutecznie domagam się zwrotu pieniędzy.
7 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Sprawa jest w toku. Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio poprzez adres e-mail: e-sklep@abraonline.pl gdzie uzyska Pani informacje w tym temacie.
7 lip 2023
Realizacja zamówienia zamiast 7 dni było 14 dni. Brak powiadomień na email. Musiałem dzwonić kilka razy na infolinie co moim zamówieniem.
7 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z opóźnieniem realizacji Państwa zamówienia. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia. Jako, że staramy się nieustannie podnosić jakość naszych usług, opinia zostanie przesłana do odpowiednich oddziałów, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości.
6 lip 2023
Zamówiłam lampę wisząca do kuchni jednoramienna z trzema punktami oświetleniowymi opłaciłam, wyczekalam ponad tydzien i otrzymałam trzy lampki stojące do pokoju dziecięcego ze słownikami. Reklamacji na infolinię nie przyjmują trzeba mailem czas oczekiwania na realizacji 14 dni. 14 dni zawinił sklep a ja mam czekać za rozpatrzenie reklamacji. Udało się to szczęśliwie zakończyć w ciągu 10 dni. Dla mnie porażka. Nie zamierzam korzystać w najbliższym czasie z oferty sklepu.
7 lip 2023
Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Cieszymy się, że udało się szybko ją rozwiązać. Mamy nadzieje, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego asortymentu.
5 lip 2023
Oczekiwanie na towar to jakiś kosmos. Na najzwyklejszy regał musiałabym czekać 3-4 tygodnie. Informację otrzymałam dopiero po zamówieniu towaru. Strona mało przejrzysta, asortyment ubogi. Jest masa dużo lepszych sklepów meblowych, np. Agata Meble.
7 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z wydłużonym czasem oczekiwania na zamówienie. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego asortymentu.
1 lip 2023
Ciężko jest podzielić jakąkolwiek pozytywną opinią kiedy na dostawę towaru czekam już 31 dni i echo, a jakikolwiek odzew ze strony dostawcy chociażby co do przyczyn zwłoki,ma miejsce dopiero po zapytaniu. Brak inwencji wlasnej w tym zakresie ze strony firmy Abra Meble na pewno nie napawa optymizmem i tym samym nie zachęca klienta do zrobienia u nich kolejnych zakupów.
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o interwencję i informację zwrotną.
1 lip 2023
Przyspieszyć realizację zamowień
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane na czas, a Klienci usatysfakcjonowani zakupem.
30 cze 2023

Aby poprawić jakość usług proponuję więcej zaangażowania w kontakt z klientem od zamówienia do odbioru towaru jedyny kontakt ze strony sklepu to wysłanie dowodu zakupu żadnych innych informacji co do przebiegu zamówienia. Żadnych informacji na jakim etapi

Aby poprawić jakość usług proponuję dostarczać towar w umówionym terminie oraz informowanie klienta o wszelkich niezgodnościach co do zamówienia towar zamiany nie dojechał w wyznaczonym terminie oraz nie został dostarczony do punktu do którego był zamówiony.
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
29 cze 2023
Pomylenie zamowienia .. duzy czas oczekiwania ..
30 cze 2023
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z pomyłką w zamówieniu oraz długim czasem oczekiwania. Na bieżąco staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług, a Państwa opinia z pewnością będzie nam w tym pomocna.
28 cze 2023
Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie... Na zakupioną szafę czekałam ponad 3 tygodnie... Telefonicznie poszukiwałam szafy po calej Polsce.. Finalnie szafa przyszła potrzaskana... powiedzieli, że nie można zwrócić i żeby ją zaleklamowć okazało się, że reklamację odrzucili.. Brak słów...
30 cze 2023
Z informacji uzyskanych ze sklepu realizującego zamówienie wynika, że wszystko zakończyło się pomyślnie, a nowa szyba do witryny będzie do Państwa dostarczona. Mamy nadzieję, że jesteście Państwo usatysfakcjonowani finalizacją zamówienia. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy
26 cze 2023
Niestety towar był uszkodzony
30 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt przez naszą skrzynkę email: e-sklep@abraonline.pl lub bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie celem złożenia reklamacji.

Porażka.

Czekam na zwrot 200 zł za opóźnienie w dostawie jaccuzzi. Żałosna to rekompensata, ale czekam.
26 cze 2023
Bardzo na przykro w związku z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w terminie.
22 cze 2023
23 cze 2023
Bardzo przepraszamy za wydłużony czas realizacji, niestety nie był on zależny od nas. Mamy nadzieję, że pomimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane na czas, a Klient w pełni usatysfakcjonowany z zakupów w naszym sklepie.
22 cze 2023
23 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co wpłynęło na nią. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
20 cze 2023
Zbyt długi czas oczekiwania, dostałam meble kuchenne i do tej pory nie mam blatów i nie wiadomo kiedy będą
23 cze 2023
Sprawa została przekazana do weryfikacji i wyjaśnienia przez oddział realizujący zamówienie. Pracownicy będą się z Państwem kontaktować w tej sprawie.