Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1180) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3957)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

30 cze 2023

Aby poprawić jakość usług proponuję więcej zaangażowania w kontakt z klientem od zamówienia do odbioru towaru jedyny kontakt ze strony sklepu to wysłanie dowodu zakupu żadnych innych informacji co do przebiegu zamówienia. Żadnych informacji na jakim etapi

Aby poprawić jakość usług proponuję dostarczać towar w umówionym terminie oraz informowanie klienta o wszelkich niezgodnościach co do zamówienia towar zamiany nie dojechał w wyznaczonym terminie oraz nie został dostarczony do punktu do którego był zamówiony.
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
29 cze 2023

Może być

Podoba mi się możliwość darmowej dostawy do sklepu. Natomiast nie podoba mi się że nie można odebrać zamówienia w sobotę.
28 cze 2023
Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie... Na zakupioną szafę czekałam ponad 3 tygodnie... Telefonicznie poszukiwałam szafy po calej Polsce.. Finalnie szafa przyszła potrzaskana... powiedzieli, że nie można zwrócić i żeby ją zaleklamowć okazało się, że reklamację odrzucili.. Brak słów...
30 cze 2023
Z informacji uzyskanych ze sklepu realizującego zamówienie wynika, że wszystko zakończyło się pomyślnie, a nowa szyba do witryny będzie do Państwa dostarczona. Mamy nadzieję, że jesteście Państwo usatysfakcjonowani finalizacją zamówienia. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy
25 cze 2023
Z ostrożnością, ale polecam . Na ostatnią chwilę, nie bez kłopotów, ale jednak zamówienie zostało zrealizowane. Uff.. dla nas to było ważne.

Porażka.

Czekam na zwrot 200 zł za opóźnienie w dostawie jaccuzzi. Żałosna to rekompensata, ale czekam.
26 cze 2023
Bardzo na przykro w związku z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w terminie.
23 cze 2023
Bardzo przepraszamy za wydłużony czas realizacji, niestety nie był on zależny od nas. Mamy nadzieję, że pomimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane na czas, a Klient w pełni usatysfakcjonowany z zakupów w naszym sklepie.
23 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co wpłynęło na nią. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
20 cze 2023
Zbyt długi czas oczekiwania, dostałam meble kuchenne i do tej pory nie mam blatów i nie wiadomo kiedy będą
23 cze 2023
Sprawa została przekazana do weryfikacji i wyjaśnienia przez oddział realizujący zamówienie. Pracownicy będą się z Państwem kontaktować w tej sprawie.
20 cze 2023

Okropna obsługa

Wprowadzanie błąd na stronie w zakresie dostępności produktu, kłamstwa na infolinii sklepu w zakresie rzeczywistego terminu dostawy, opryskliwość pracownika sklepu obsługującego zamówienie, brak zainteresowania sklepu faktem, że dostarczono niepełne zamówienie. Nigdy więcej.
23 cze 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Opinia została przekazana kierownikowi oddziału realizujące zamówienie. Sklep będzie się z Państwem kontaktował w sprawie zamówienia.
18 cze 2023
19 cze 2023
16 cze 2023
Omijać szerokim łukiem filia w Legnicy, ten sklep rządzi się swoimi prawami, jak nie wiecie jak było za komuny zapraszam do Abra Legnica, komedia,
19 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię. Prosimy o kontakt w wiadomości na adres e-mail: e-sklep@abraonline.pl, aby ustalić nad jakimi aspektami powinniśmy popracować.
14 cze 2023
Bardzo droga usługa dowozu
13 cze 2023
9 cze 2023

Dostawa

Chciałem dostawę do sklepu na Jagiellońskiej. Dostarczyli do magazynu na Jagiellońskiej. Na szczęście to niedaleko. Poza tym OK.
9 cze 2023
Po prostu porażka, zamówiłem w sklepie internetowym, płytki dekoracyjne. Podczas składania zamówienia na stronie pisało czas realizacji 2 tygodnie, po paru dniach zadzwoniła Pani ze sklepu z informacja że realizacja zamówienia potrwa 4 tygodnie. Po tym terminie zadzwoniłem do sklepu z zapytaniem co z zamówieniem, otrzymałem informacje ze sprawdzą co z zamówieniem. Następnego dnia zadzwoniono z informacją że towar jest niedostępny. A ja nadal bym czekał na zamówienie po prostu porażka nikomu nie polecam. Na koniec otrzymałem e maila o anulowaniu zamówienia, z mojej winy ze względu na rzekome nie opłaceniu za towar .
12 cze 2023
Bardzo nam przykro z powodu anulacji zamówienia. Niestety otrzymaliśmy informację od dostawcy, że nie jest w stanie zrealizować tego zamówienia, dlatego zamówienie zostało anulowane. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane był na czas, aczkolwiek na sytuacje niezależne od nas nie mamy wpływu.
7 cze 2023
5 cze 2023
4 cze 2023
Niesłowność pan na infolinii jest dramatyczna.Do dzisiaj czekam na numer konta aby wpłacić pieniądze.Moze to dobrze ,bo kupiłam łóżko gdzie indziej.Co za pomysł aby trzeba wpłacić zanim się otrzyma towar,całą sumę.....
6 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce "Metody płatności". Finalizując zamówienie zgadzacie się Państwo na warunki naszego regulaminu. Mamy nadzieję, że kolejne zamówienia będą w pełni satysfakcjonujące. Pozdrawiamy
4 cze 2023
Długi czas oczekiwania
6 cze 2023
Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania. Poprosiliśmy o weryfikację i interwencję oddziału realizującego zamówienie, z prośbą o informację zwrotną w tej sprawie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.