Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1180) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3957)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

29 lis 2023
26 lis 2023
Zamówienie opóźnione kilka dni, wysłane po kilku interwencjach na infolinii. Infolinia odsyła do sklepu stacjonarnego, sklep stacjonarny twierdzi że nie wie co przyjeżdża z dostawą i będą wiedzieć dopiero po rozpakowaniu ciężarówki. Infolinia przez kilka dni nie potrafi podać dokładnego terminu realizacji (na stronie do 7 dni), a cała rozmowa przebiega w tonie "Nie wiem w ogóle o co Panu chodzi, przecież termin jeszcze nie minął, a ja nie wiem kiedy będzie dostawa. Pan zadzwoni jak termin minie". Z towarem ostatecznie wszystko ok - nieuszkodzony i taki jak miał być. Jednak zdecydowanie NIE polecam.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienia wysyłane są wg kolejności wpłynięcia i po ich skompletowaniu. Zamawiając 15sztuk danego towaru może okazać się tak, że nie jest on dostępny "od ręki". Towar został wysłany jak najszybciej było to możliwe. Przepraszamy za kilka dni opóźnienia. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zamówionych produktów.
24 lis 2023
Pozytywnie oceniam kontakt ze strony sklepu. Niestety godziny odbioru zamówienia, wynikające z godzin pracy magazynu, są ograniczone.
24 lis 2023
Dramat nigdy już nic nie zamówię Termin realizacji na stronie jest 10 - 12 dni. Czekam ponad 30 i dostaje tylko telefeny o kolejnym przełożeniu dostawy i kolejne powody słyszę Dramat daleko od tej firmy
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia i dziękujemy za jego finalizację. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupionego asortymentu :)
23 lis 2023
Była pomyłka w bokach szuflady zamiast lewy i prawy były dwa prawe żeby montować szufladę musiałem przewiercić otwory pod kołki na wylot
23 lis 2023
nie terminowo a odbiór tylko w wybrane dni i godzinach
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 23.10 z terminem realizacji "Od 5 do 10 dni roboczych" odebrane 7.11 - wszystko w terminie.
22 lis 2023
Komunikacja oraz pomóc przy składaniu reklamacji
21 lis 2023
Jak możecie mnie prosić o ocenę zamówionego towaru ,jeżeli nie dość że najpierw przedłużyliście jego dostawę (z5-10 dni na 3-4 tygodni)a później powiadomiliście mnie że z niewiadomych dokładnie przyczyn wcale go nie dostanę,i jeżeli chcę to mogę jeszcze raz złożyć zamówienie i znów czekać 3-4 tygodnie.Za takie traktowanie klienta to ja "serdecznie" dziękuję i nikomu waszej firmy nie polecę
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prośby o ocenę wysyłane są automatycznie po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym. Otrzymaliśmy rezygnację z tego zamówienia, dlatego zostało anulowane. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
20 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało anulowane w związku z błędem systemowym. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
17 lis 2023
Meble zamówione na sklepie w Kołobrzegu nadal nie dojechały. Miały być max w ciągu 3 tygodni. Minęło 5 a mebli nadal nie ma. Oczywiście fakturę należało opłacić od razu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie to Klient decyduje czy chce zapłacić za towar w momencie zamawiania czy przy odbiorze mebla. Wybrali Państwo opcję natychmiastowego przelewu. Przy produktach w dniu składania zamówienia (17.10) podany był termin realizacji "Od 11 do 20 dni roboczych". Zachęcamy do zapoznawania się z dostępnymi treściami.
JN
Joanna N.
Kudowa-Zdrój
16 lis 2023
Termin dostawy wg oferty
16 lis 2023

Nie dotrzymują terminów dostaw

Minął miesiąc od złożenia zamówienia i zapłaty, a mebli ani widu, ani słychu. Dzwonię, żeby się dowiedzieć co się dzieje z moim zamówieniem, i słyszę w słuchawce "Co ja mam Panu powiedzieć?".
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za realizację zamówienia. Przepraszamy za opóźnienie.
14 lis 2023
Trudno ocenić cos na co nadal się czeka .Ogromny minus za brak realizacji w terminie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji. Mamy nadzieję, że jest Pani zadowolona z zamówionego asortymentu :)
14 lis 2023

Czas oczekiwania

Produkt miał być dostarczony w przeciągu 10 dni minął miesiąc a informacji brak. Nigdy więcej nie zamówię nic w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za odbiór zamówienia. Mamy nadzieję, że jest Pani zadowolona z zamówionych produktów :) Przepraszamy za dłuższą realizację.
10 lis 2023
Płyty posiadają bardzo dużo odprysków co sprawia że wyglądają jakby były już użytkowane kilka lat.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Mieli Państwo możliwość reklamować produkt lub go zwrócić. Towar został zwrócony, środki do Państwa przesłane, a zamówienie zostało anulowane. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
10 lis 2023
Zakupiony narożnik dostarczony w stanie karygodnym, niemożliwy do złożenia i użytkowania, reklamacja odrzucona…. Abra oszukuje swoich klientów
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Podczas odbioru towaru nie zostały stwierdzone uszkodzenia i nie został spisany protokół. Przypominamy o możliwości odwołania się od reklamacji. EDIT: Narożnik został wymieniony.
8 lis 2023
Nie mam pomysłu.
6 lis 2023
Błędne terminy realizacji zamówienia podane przy produktach - podane 5-10 dni, okazuje się że czas oczekiwania to ok. 3 tygodni, przy czym samemu trzeba się pofatygować i zapytać, bo Abra sama nie informuje o tym fakcie, nie polecam
7 lis 2023
Terminy realizacji podane są w dniach roboczych. Jeśli kwestie logistyczne nie pójdą zgodnie z harmonogramem może dojść do opóźnienia. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pani decyzją zamówienie zostało zanulowane.