Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1471) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4424)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

28 cze 2024
Dostawa była troszkę opóźniona, ale zostałam o tym powiadomiona, ostatecznie towar dotarł, jestem bardzo zadowolona.
Według mnie, wspaniały kontakt z klientem. Korzystałem z usług innych sklepów i nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem do klienta. Tego samego dnia którego zamawiałem dostałem telefon z dokładnymi informacjami w sprawie zamówienia. Wszystko przebiegało sprawnie szybko i w kontakcie ze sklepem. Polecam wszystkim na pewno jeszcze skorzystam z usług sklepu
Wykonanie bez zarzutu, wygodny dla osoby starszej bo wysoki i łatwo się z niego schodzi/wchodzi. Dla mnie o 10 cm za wąski ... przedtem miałam od was podobny model ale 100 i bez nóżek przez co pojemnik był większy i swoboda ruchu (100 cm szer) wygodniejsza.
2 lip 2024

Wyjątkowo miła obsługa

Bardzo miła, sympatyczna Pani. Konkretna, rzeczowa i sprawiająca wrażenie jakby moja dostawa była czymś naprawdę ważnym dla firmy - bardzo za to dziękuję. Towar bardzo dobrej jakości. Dostawa na czas. Towar wniesiony przez uśmiechniętych, miłych Panów.

Meble na balkon

Trochę zbyt długo czekałam na realizację zamówienia. Ale obsługa bardzo miła, zrekompensowała to oczekiwanie.
Solidny sklep, trochę był poślizg z zamówieniem ale wszystko dotarło, dobry kontakt z klientem. Polecam
29 cze 2024
Towar ok, ale termin realizacji...
7 lip 2024
Zamowienie zrealizowane bylo sprawnie , dobra obsluga klienta i pozdrowienia dla Pan z Konina
28 cze 2024
Zgodnie z opisem, łatwy w montażu, pytanie jak będzie z trwałością i skutecznością.
Wszystko przebiegło bez problemów, dostawa na czas, towar odpowiedniej jakości.
10 lip 2024
Dostawa szybka, towar pełnowartościowy, zgodny z zamówieniem.
8 lip 2024
Mało czytelna instrukcja składania, pozatym jest ok

Pozytywne doświadczenie

Dostępność towaru, terminowa dostawa, miła obsługa
29 cze 2024
Wszystko zgodnie z moimi wyobrażeniami! Dziękuję!
Szybka realizacja, fajne szafki, duży wybór
10 lip 2024
Polecam jestem bardzo zadowolona z zakupu 😁

Bardzo dobre zakupy

Towar zgodny z opisem. Szybko dostarczone
9 lip 2024

Solidny mebel

Solidne wykonanie, bardzo dobra jakość.
Kwietnik uroczy. Super się prezentuje.
14 lip 2024
obsługa i mebel jest dobrej jakości