Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1176) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3962)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

9 paź 2023
Bardzo długi czas oczekiwania brak możliwości sprawdzenia realizacji zamówienia prośba o wystawienie opinii przed odebraniem towaru
17 paź 2023
Składając zamówienie w dniu 08.09.2023 18:21:17 przy produkcie widniał czas realizacji: "Od 30 do 60 dni roboczych". Zaakceptowali go Państwo składając zamówienie. W naszej ofercie mamy produkty z różnymi terminami realizacji. Jeśli termin nie był do zaakceptowania istniała możliwość wybory innego produktu. Nie minęło jeszcze 30dni roboczych, zatem nie powinni Państwo mieć zastrzeżeń do tego aspektu. Prośby o wystawienie opinii są wysyłane dla wszystkich Klientów w jednakowym czasie po złożeniu zamówienia. Towar powinien być od odbioru w sklepie w przyszłym tygodniu, pracownicy jeszcze zadzwonią i potwierdzą jak towar zostanie dostarczony do sklepu.
super
8 paź 2023
Miła obsługa. Pani Ania bardzo kompetentną I rzetelna. Polecam wszystkim.
7 paź 2023
7 paź 2023
Super obsługa !
6 paź 2023
Na stronie internetowej było podane : Czas dostawy od 5 do 10 dni. Wporzadku , zamówiłem . Na drugi dzień obsługa zadzwoniła , że potrwa to dłużej i średnio jest to 3 tyg .. No dobra ok.. Mija ponad miesiąc od zamówienia i dalej nic . Kupuję gdzie indziej . Pozdrawiam
17 paź 2023
Czas realizacji zamówienia określany jest w dniach roboczych. Dziękujemy za wiadomość. Mamy nadzieję, że udało się znaleźć mebel spełniający Pana oczekiwania.
6 paź 2023
Realizacja zamówienia szybsza niż podana na stronie. Dobry kontakt sklepu z klientem.
Jest super
6 paź 2023
Firma wprowadza w błąd. Realizacja nie jest do 8 dni a od 5 do 8 tygodni! Później dzwonia i się tłumaczą. Narożnik przyszedł uszkodzony.... TRAGICZNA jakość wykonania!!!! Płyta pazdzierzowa zamoknieta,dziura w podłokietniku,z której wychodziło wypełnienie, niekompletne nóżki,złamana listwa drewniana,uszkodzony-przetarty materiał na rogach, niechlujnie wykonane obicie materiałem,który się marszczył. Wypoczynek wyglądał jak wyjęty ze śmietnika!!!!! Szybka reakcja zwrotu gotówki,tylko dlatego,że zagrozilismy rzecznikiem praw konsumenta. Pani na infolinii powiedziala,ze żadnego zwrotu nie dostaniemy. Oni w miarę możliwości będą dokonywać napraw reklamacyjnych. Nie polecam, UWAŻAJCIE na Abra Meble.
17 paź 2023
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia i za jakość otrzymanego produktu. Na zwrot nie miały wpływu Państwa groźby. W zaistniałej sytuacji należało przesłać formularz odstąpienia od umowy lub reklamacyjny i poczekać na decyzję z działu reklamacji. Przypominamy również, że mogli Państwo nie przyjąć towaru.
6 paź 2023
chcecie poprawić jakość usług ? - to wreszcie to zamówienie zrealizujcie , czekam od 05 września
17 paź 2023
Dziękujemy za kontakt. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Sklep będzie się kontaktował niezwłocznie w sprawie dostarczenia tego towaru.
6 paź 2023
Polecam,czas oczekiwania jest taki jak podane jest na stronie, dobrze zapakowane meble, samodzielny montaż jest prosty.
5 paź 2023
Bardzo dobra komunikacja z osobą nadzorujaca transport, możliwość zmiany miejsca przesyłki, otwartość na potrzeby klienta
Szybko i profesjonalnie.