Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1559) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4750)

23 paź 2023
Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

27 lip 2024
26 lip 2024
26 lip 2024
25 lip 2024
22 lip 2024
23 lip 2024
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli mieliby Państwo jakieś pytania - zapraszamy do kontaktu pod adresem e-sklep@abraonline.pl
21 lip 2024
Kupiłam biurko. Szkoda, że w sklepie nie mogłam go najpierw obejrzeć dokładnie, bo pewnie bym nie zrobiła tego zakupu. Instrukcja obsługi kiepska, mało czytelna, trudno się połapać. Są oznaczenia - litery i cyfry, których praktycznie nie ma. Prawie wszędzie kołki a śrub bardzo niewiele. Przez to mebel nie jest zbyt mocny. Dalej , na trzy kleje w tubach, jeden wyschnięty, praktycznie nie do użytku - co pokazuje zdjęcie, a każą kleić. Jest 6 szuflad ale nie wiadomo jak je odsuwać bo nie ma za co chwycić. No cóż, nie jestem zadowolona z zakupu.
23 lip 2024
W zamówieniu była półka, nie biurko. Jeśli coś nie jest czytelne w dalszym ciągu - zapraszamy do kontaktu, pomożemy jak tylko umiemy :) Instrukcje tworzone są przez producentów mebli. Skoro mebel zawiera dużo kołków należy go skleić. Prosimy złożyć reklamację na zaschnięty klej, z pewnością zostanie rozpatrzona. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeśli ma Pani pytania prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.
19 lip 2024
23 lip 2024
Dziękujemy za złożone zamówienie. Prosimy o kontakt z salonem realizującym zamówienie.
17 lip 2024
Niestety słabo :( Na wstępie zaznaczę, że obsługa (sprzedawcy) są bardzo, bardzo uprzejmi i pomocni. Dla nich należy się 5 gwiazdek! Natomiast: - przy zakupie na stronie znajdowała się informacja, że realizacja jest 5-10 dni. Finalnie towar został dostarczony do magazynu po ponad 5 tygodniach. To fatalny wynik! - po odebraniu zamówienia okazało się, że sprzęt jest niekompletny tzn. zamiast 3 krzeseł - są tylko 2. Teraz okres oczekiwania to tydzień lub dwa co oznacza, że zamówienie będzie zrealizowane po ok. 2 miesiącach. To niestety nie buduje dobrej marki :(
23 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby każdorazowo komunikować wszelkie zmiany statusów. Przy zakupie czas realizacji jaki został podany wynosił 5-10dni roboczych, czyli 2 tygodnie kalendarzowe. Ze zgromadzonych informacji wynika, że zamówienie było opóźnione, za co bardzo przepraszamy. Towar był odbierany osobiście ze sklepu stacjonarnego, czy przy odbiorze ten problem został zgłoszony? W przypadku pytań prosimy o kontakt z salonem realizującym zamówienie lub pod adresem e-sklep@abraonline.pl.
16 lip 2024
Udzielac dokladnych informacji i odbirac telefony od klientow
23 lip 2024
Dziękujemy za wystawioną opinię. Telefony odbierane są na bieżąco w miarę możliwości przez pracowników salonów meblowych. Jeśli połączenie nie jest odebrane od razu oznacza to, że w sklepie są Klienci, którzy wymagają porady i niemożliwe jest podejście do telefonu. Konsultanci oddzwaniają :) Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej wraz z podaniem numeru, z którego było wykonywane połączenie oraz daty - zweryfikujemy sprawę.
14 lip 2024
Zakup mocno opóźniony. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialność.
23 lip 2024
Bardzo przepraszamy za opóźnienie wysyłki zamówienia. Dziękujemy za jego finalizację i mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupionego produktu :)
11 lip 2024
Zbyt długi czas oczekiwania na produkt. Brak aktualizacji statusu zamówienia. Nie wiem na jakim etapie jest zamówienie, do czasu aż ie zadzwoni osoba ze sklepu z informacją ze produkt czeka w sklepie na odbiór.
12 lip 2024
Podczas składania zamówienia do koszyka zostały dodane 4 produkty z opcją odbioru w sklepie. Pracownicy informują w momencie, kiedy cały towar dojedzie do sklepu i będzie można w całości zamknąć zamówienie. Nie ma zatem potrzeby informować o każdym produkcie, który dojechał bo mając ich przykładowo 20.. zaraz dostalibyśmy wiadomość o zaśmiecaniu skrzynki. Zamówienie w zależności od wybranej formy płatności ma różne etapy. Najprościej jest zadzwonić do sklepu i uzyskać informację :)
8 lip 2024
10 lip 2024
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli napotkała Pani jakiś problem podczas realizacji zamówienia prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z opisem sytuacji.
7 lip 2024
Odpowiedź na wiadomości mało konkretna, długi czas oczekiwania na przesyłkę. Brak informacji od obsługi o planowanym czasie wysyłki. Kupując widziałem, że dostawa ok 7 dni, ale nikt nie potrafił powiedzieć nawet po 7. dniu kiedy dokładnie dojdzie do wysyłki zamówiionego przedmiotu.
10 lip 2024
Zamówienie złożone 6-06-2024 i odebrane 18-06-2024, czyli w 8 dniu roboczym. Składając zamówienie przy produkcie widniała informacja o 7dniach roboczych. Przepraszamy za to jednodniowe opóźnienie. W momencie przygotowania towaru do wysyłki została wysłana notyfikacja e-mail wraz z możliwością jej śledzenia.
6 lip 2024
10 lip 2024
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupionego produktu :) W przypadku pytań - zachęcamy do kontaktu.
29 cze 2024

Bardzo średnio

Postanowiłam odebrać zamówienie osobiście. Znalezienie magazynu graniczyło z cudem. Informacja telefoniczna była niejasna, pani pewnie sama nie wiedziała gdzie szukać magazynu. No o czas oczekiwania na dostawę zamówionego leżaka - niewiarygodnie długi i żadnej informacji kiedy to nastąpi będzie gotowe do odbioru
2 lip 2024
Każdy Klient otrzymuje mapkę z instrukcją dojazdu. W przypadku pytań najlepiej kierować je do salonu, w którym realizowane jest zamówienie, nie na infolinię bo może nie znać Państwa sprawy. Cieszymy się, że udało się odnaleźć magazyn i odebrać zamówiony produkt. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji - musieliśmy oczekiwać na kolejną dostawę, gdyż bieżący stan uległ wyczerpaniu. Po dotarciu towaru do salonu pracownicy poinformowali o możliwości jego odbioru z magazynu, zgodnie z ustaleniami.
28 cze 2024
2 lip 2024
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupionego asortymentu :) W przypadku pytań - zachęcamy do kontaktu.
19 cze 2024
Sklep nie zrealizował zamówienia, finalnie po bojach oddał różnice w cenie w stosunku do zakupu w innym, droższym sklepie. Na telefonicznym biurze obsługi bezczelna obsługa która mi wmawia że nie mają sobie nic do zarzucenia.
18 cze 2024

Brak kontaktu z klientem, długie oczekiwanie na zamówienie

Zamówienie powinno zostać zrealizowane w ciągu 5 dni roboczych. 5 dni minęło i nie było ani przedmiotu zamówienia ani żadnej informacji o opóźnieniu. Dopiero jak zadzwoniłam to dowiedziałam się, że przedmiotu zamówienia - oświetlenie, które zamawiałam nie ma w sklepie, a pani z infolinii nie potrafiła mi powiedzieć kiedy mniej więcej towar trafi na sklep. Klientowi narzuca się myśl - zapłaciłam za coś czego nie ma, a na dodatek nie wiadomo kiedy będzie. Sklep nie powinien sprzedawać czegoś czego nie ma na stanie. Ostatecznie zamówienie dotarło tak jak powinno, ale sklep w żaden sposób nie wykazał inicjatywy aby zrekompensować mi długi czas oczekiwania i brak komunikacji z klientem ze strony sklepu. Niesmak pozostał.
20 cze 2024
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji Pani zamówienia. Mamy nadzieję, że jest Pani zadowolona z zakupionego produktu i z biegiem czasu wybaczy nam Pani ten poślizg. Bardzo dziękujemy za odbiór produktu. Cały czas pracujemy nad usprawnieniem logistyki wysyłek. Sklepy nie mają swoich magazynów i muszą czekać na transporty z magazynów zewnętrznych.
12 cze 2024
13 cze 2024
Prosimy o kontakt pod adresem e-sklep@abraonline.pl i opisu z jakim problemem Państwo się spotkali.
6 cze 2024

Termin dostawy tragiczny.

Sprzedający nie wywiązał się z podanego terminu dostawy. Towar dostałem tydzień po pierwotnym terminie, brak jakiejkolwiek rekompensaty.
7 cze 2024
Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Cieszymy się, że mimo tego zdecydował się Pan na odbiór towaru. Mamy nadzieję, że jakość oferowanego produktu zrekompensuje czas oczekiwania na produkt.