Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1642) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4960)

23 paź 2023
Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

25 wrz 2024

Zakupy w ciemno

Brak możliwości zobaczenia narożników w sklepie. Kolory na zdjęciach na stronie zupełnie odbiegają od rzeczywistości.
Sklep zaraz po złożeniu zamówienia poinformował mnie, że zamówienie dotrze później niż podano na stronie. Po upływie terminu nie zostałam poinformowana o jeszcze kilku dniach opóźnienia. Musiałam dzwonić i dowiadywać się co z moim zamówieniem. Za to minus jedna gwiazdka. Poza tym wszystko się zgadzało. Towar dotarł w idealnym stanie. Panie w sklepie i na infolinii były miłe udzielając niezbędnych informacji. Magazyn rewelacja. Co można by zrobić lepiej? Zdecydowanie potrzebny pracownik zajmujący się wyłącznie zamówieniami online.
Realizacja zgodnie z podanym terminem, bardzo życzliwy kurier. Produkt zgodny z zamawianym - kompletny. Na minus - jeden zawias przyszedł kompletnie uszkodzony i niezdatny do użytku - trzeba było kupić nowy.
25 wrz 2024
Dłuższy czas oczekiwania na paczkę niż było to przekazane podczas składania zamówienia, miało być do 9 dni roboczych, było 14 dni. Sam produkt o 50 zł tańszy niż w sklepach konkurencji.
żle nawiercone otwory na zawiasy w szafie, w komodzie nie da sie wyregulować zawiasów i żeby zamknąć jedne drzwi trzeba otworzyć drugie. Fuszera i zaniedbanie
26 wrz 2024
Produkt jest uzytkowny dopiero od kilku dni i oceniam go dobrze, ale obsługa w sklepie bardzo średnia.
24 wrz 2024
Na pewno zmieniać statusy zamówienia. Miałam tylko przetwarzanie i odebrano
22 wrz 2024
Części szafek nie oznaczone, trzeba się mocno domyślać która jest która
8 paź 2024

usterka

Po rozpakowaniu nienaruszonej paczki drzwi w środku były uszczebione
Bardzo długi okres realizacji zamówienia.

Czas oczekiwania od 5 do 10 dni a faktyczny ponad 3 tygodnie

Czas oczekiwania od5 do 10