Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1153) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3746)

3 gru 2023
Świetny kontakt z klientem. Jasny . Przyjazny. Jeśli trzeba czekać na towar pracownik Abra kontaktuję się jasno, rzeczowo o przyjaźnie informuje i doradza. Polecam. Poza tym można znaleźć lepsze ceny niż u konkurencji.

1 sie 2023
Zamówienie internetowe zostało potwierdzono przez pracownika sklepu stacjonarnego gdzie miał być odebrany zamówiony stół. Towar dotarł do mnie szybciej niż było deklarowano w sklepie. Niestety opinię popsuły przepychanki ze sklepem co do odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Sklep nalegał, że skręcenie stołu w celu jego zobaczenia w domu, wyklucza możliwość zwrotu towaru. Dopiero po prawie tygodniu udało się zwrócić towar. Raczej już nie skorzystam z oferty danego sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Zamówiony towar na szóstkę :) Czas realizacji zamówienia - ponad dwa tygodnie no i opłata za przesyłkę - warte korekty :(
Zły kontakt ze sklepem, pracownicy nie odbierają telefonów. Brak powiadomienia, że zakupiony towar można odebrać.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy o szerszy opis sytuacji w celu jej zbadania na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia. Kiedy telefony nie były odbierane (data, godzina)? Czekamy na komplet informacji w celu wyjaśnienia sprawy.
Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Za każdym razem info o zmianie statusu. Towar zgodny z opisem.
Łatwy proces składania zamówienia, wniesienie w cenie, szybka realizacja.
15 lut 2024
Sprawna realizacja przy zakupie. Polecam.
16 lut 2024
Polecam, szybka i miła obsługa.
Bardzo solidne meble polecam
Toar zgodny z zamówieniem.
Towar zgodny z opisem
Kolejny udany zakup