Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 2229Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

22 paź 2022
Na razie skręciłem tylko jedną komodę. Trochę się obawiałem, że płyta z której jest wykonana jest trochę cienka (wyczytałem gdzieś, że to 16mm), ale tu zaskoczenie - płyta w miejscach strategicznych ma grubość 17mm, a w pozostałych 16mm. Płyta przy tym jest bardzo sztywna i mocna, a przy tym bardzo ładna. Rysunek słojów drewna wyczuwalny pod palcem. Nie jestem pewien czy powierzchnia jest lakierowana - na wszelki wypadek pomalowałem blat lakierem bezpodkładowym (Vidaron - dobra cena za 0,75l ok. 30 PLN). Słaby punkt komody to nóżki - a właściwie ich brak. Mam zamiar z płyty 18mm wyciąć trzy wsporniki (komoda jest dwurzędowa - 2x3 szuflady) o szerokości ok. 10 cm , i dopiero do nich przymocować nóżki z prawdziwego zdarzenia, regulowane, tak aby mebel nie uległ uszkodzeniu np. w wyniku zalania mieszkania.

16 paź 2022
Na stronie internetowej było podane, że termin dostawy towaru to 5-10 dni roboczych. Gdy po upływie tego terminu dzwoniłem do sklepu aby dopytać o planowany termin dostawy to dowiedziałem się, że pracownik nie jest w stanie podać mi tego terminu. Na moją sugestię, że jest już po terminie wskazanym na stronie przy zamówieniu uzyskałem odpowiedź, że "oni tam tak piszą ale zazwyczaj trwa to dużo dłużej ok. 20 dni roboczych". Na dowód mam potwierdzenie zamówienia na w którym jest napisane, że dostawa towaru zostanie zrealizowana w ciągu 5-10 dni roboczych, zresztą na stronie internetowej cały czas jest 5-10 dni roboczych. Druga sprawa to jak już towar dotarł do magazynu z którego firma kurierska miała mi go dostarczyć to czekałem kolejne dni dokładnie od poniedziałku do soboty. O ile do sklepu jeszcze mogłem się dodzwonić to na podany numer firmy kurierskiej już nie. A pracownicy sklepu mówili mi, że to już poza nimi bo towar został przekazany i żebym kontaktował się z firmą kurierską, do której nie mogłem się przecież dodzwonić a innego kontaktu nie miałem. W końcu firma ta odezwała się ale dopiero po tym jak poprosiłem pracownika sklepu o adres tej firmy i powiedziałem, że przyjadę osobiście do nich aby ustalić termin dostawy. Trzecia sprawa to jakość wykonania. Zamówione były dwie sofy, jedna była ok natomiast w drugiej nie można było założyć oparcia ponieważ mocowania oparcia były źle przykręcone. To już osobiście poprawiłem jak również przykręcenie nóżki, która również była źle przymocowana i po prostu odpadała. Podsumowując to brak rzetelnych informacji, po zamówieniu i opłaceniu nikt w firmie nie był w stanie ustalić na jakim etapie jest realizacja zamówienia, problemy z firmą kurierską i wady dostarczonego produktu. No to taka jest moja opinia.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

14 lis 2022
Szafa do odbioru była gotowa o 2 tyg wcześniej niż planowano. Decyzję o dacie odbioru pozostawiono mi. Dodatkowo magazynier ogarnięty facet pomógł zapakować doradził bezpieczniejsze ułożenie. Jako że meblowalem mieszkanie korzystałem też z innego sklepu (BRW Elbląg) i tam wszystko jest żałosne reklamacje ciągnie się 2 mc!Porównać profesjonalizm Abra Meble Malbork do brw to jak Brazylie w piłce do San Marino... Z Szacunkiem dla tych drugich.
Jestem zadowolona z obsługi przez firmę Abra. Wszystko, od zamówienia po dostarczenie towaru przebiegało sprawnie i profesjonalnie.
Komoda generalnie bardzo ładna, niestety bok miała podrapany i widoczny odprysk, (a opakowanie zewnętrzne nie było uszkodzone).
Obsługa na bardzo dobry poziomie i szybkość realizacji zakupów z zamówień za pośrednictwem strony internetowej
Meble super. Design niedostępny w innych sklepach stacjonarnych. Minus za miesiąc oczekiwania na dostawę.
14 lis 2022
świetne ceny, super obsługa (dzięki Pani Karolinie z ABRA Jagiellońska), szczerze polecam
Zamówienie odebrane w terminie oczekiwania jak był podany na stronie przy zakupie.
14 lis 2022
Przepraszamy, pomyliły nam się sklepy. Jesteś świetny, towar dotarł na czas.😇
23 godziny temu
Towar zgodny z oczekiwaniem, długi termin realizacji zamówienia.
Bardzo szybko, sprawnie, produkt bardzo dobrej jakości.
Bardzo miła i pomocna przy zakupie obsługa sklepu.
16 lis 2022
Szybkość realizacji zamówienia. Duży wybór.
Wszystko było ok. Jestem b. zadowolona.
Wszystko ok nic bym nie zmieniała
Mebelki super . Serdecznie polecam
Wszystko sprawnie i bez problemu
7 lis 2022
Ładne produkty w niskiej cenie.
20 lis 2022
Mebel zgodny z zamówieniem.
9 lis 2022
Bardzo miła obsługa