Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1153) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3746)

3 gru 2023
Świetny kontakt z klientem. Jasny . Przyjazny. Jeśli trzeba czekać na towar pracownik Abra kontaktuję się jasno, rzeczowo o przyjaźnie informuje i doradza. Polecam. Poza tym można znaleźć lepsze ceny niż u konkurencji.

1 sie 2023
Zamówienie internetowe zostało potwierdzono przez pracownika sklepu stacjonarnego gdzie miał być odebrany zamówiony stół. Towar dotarł do mnie szybciej niż było deklarowano w sklepie. Niestety opinię popsuły przepychanki ze sklepem co do odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Sklep nalegał, że skręcenie stołu w celu jego zobaczenia w domu, wyklucza możliwość zwrotu towaru. Dopiero po prawie tygodniu udało się zwrócić towar. Raczej już nie skorzystam z oferty danego sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Długi okres oczekiwania, niekompletny mebel

Długi okres oczekiwania. Mebel dotarł niekompletny, czekam 2 miesiąc na komplet.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 15.01 z terminem realizacji "do 26dni roboczych", zrealizowane 2.02, zatem w terminie. Na rozpatrzenie zgłoszonej reklamacji ustawowo jest 14dni i w tym okresie powinna Pani otrzymać informację o jej zaakceptowaniu lub odrzuceniu. W dniu 21.02.2024 otrzymała Pani właściwy element.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli mieliby Państwo jakieś uwagi/pytania to zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl
31 gru 2023
Przesyłka zgodna z opisem, długi termin oczekiwania, Brak informacji ze sklepu o przewidywanym terminie realizacji
4 sty 2024

Niezgodny czas realizacji z informacją podczas zakupu

Pomimo informacji dotyczącej czasu realizacji został on znacznie przekroczony
11 sty 2024
Meble ładne. Jedynie do czego się mogę przyczepić to do zakupu toaletki boki płyty białej są na niej odpryski i zagięty jeden róg od szuflady. Trochę to widać jak się usiądzie przy niej. I malutka wada na łóżku koło nóżki,dziurka.
19 sty 2024

Polecamy!

Czas oczekiwania był trochę długi, ale meble ktoś musiał wykonać. Myślę że finalnie warto było czekać. Za to dostawa. Dostawa o 10:06🙂 mili Panowie, pełna kultura.
13 sty 2024

szafa spełnia swoje zadanie i mi się podoba

Praktycznie sama ją złożyłam, mąż mi tylko zawiasy pomógł podokręcać ale mam zdolności manualne wiec jestem wyjątkiem:). Jakość stosowna do ceny.
13 sty 2024
Polecam serdecznie, zakup bardzo udany bez żadnych problemów.
17 sty 2024
Zamówienie szybciej dotarło i jest jak na zdjęciu. Polecam
5 sty 2024

Krzesła kuchenne.

Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Dobry wybór mebli wszelkiego rodzaju.
10 sty 2024
Odebrałem towar jeszcze przed świętami na czym mi bardzo zależoło
9 sty 2024
Zamówiony produkt był o wiele tańszy, niż w innych sklepach.
1 sty 2024
Miła obsługa w sklepie i szybki czas dostawy. Polecam.
3 sty 2024
Sprawna obsługa w sklepie odział Szczecin ul. Struga
2 sty 2024
dostawa to porażka , rogówka bardzo ładna..
11 sty 2024
Przyspieszyć termin realizacji zamówień
18 sty 2024
Polecam zakupy. Towar zgodny z opisem.
22 sty 2024
To moje kolejne zamówienie. Polecam
8 sty 2024
Dobry kontakt, czas oczekiwania ok
19 sty 2024
Dobry kontakt,dotrzymany termin.