Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1176) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3962)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

13 cze 2023
9 cze 2023

Dostawa

Chciałem dostawę do sklepu na Jagiellońskiej. Dostarczyli do magazynu na Jagiellońskiej. Na szczęście to niedaleko. Poza tym OK.
7 cze 2023
5 cze 2023
31 maj 2023

Uszkodzenia

Możecie wprowadzić, lub poprawić kontrolę jakości, jeśli jakakolwiek istnieje, aby elementy nie były uszkodzone, a przynajmniej te widoczne.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
31 maj 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
29 maj 2023
21 maj 2023
8 maj 2023

....

Kiedy składałem zamówienie realizacjąa miała być do 5 dni robiczych, później ktoś do mnie zadzwonił że jest poślizg i zamówienie przedłuży się do 3 tygodni. Po trzech tygodniach sama zdzwonilam do sklepu i powiedziano mi ze za tydzień. Ale to nie wszystko... sklep nie jest elastyczny i nie chce dostosować się do klienta. Dostawa w czwartek a jeśli nie ma Cię w domu lub nie ma kto wnieść towaru to dostaniesz zamówienie za 2 tygodnie lub m- c wtedy kiedy sklep ma dostawę. Nie wspomnę o cenie z kosmosu za wniesienie mebla na wyższe piętro.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
8 maj 2023
Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia docierały do Państwa na czas, a informacje o wszelkich opóźnieniach zostawały udzielane na bieżąco. Niestety dostawą zajmuje się firma zewnętrzna, od której uzależnione są terminy dostaw. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowolenie z kolejnych zakupów.
5 maj 2023
Szafa ma cienką płytę. Rączki zwykłe powinny być, a nie cienkie plastiki w szufladach. Na plus natomiast jest wygląd.
29 kwi 2023
Dobrze by było aby była szybsza dostawa. Na internecie pisze ze dostawa do 5dni a ja czekałam 3 tygodnie a pozaty towar ok