Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1240) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4053)

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Ekstra
MW
5 sie 2023
Mimo ,że dostawa zajęła więcej niż ilość dni podanych przy opisie produktu to godny pochwały jest kontakt sklepu z kupującym.Polecam.
5 sie 2023
Szybko sprawie. Ok
4 sie 2023
4 sie 2023
3 sie 2023
Możnaby poprawić czas realizacji zamówienia
obsługa, wybór asortymentu
2 sie 2023
Zbyt długi czas oczekiwania na dostawę mebli do sklepu, meble miały źle nawiercone otwory i trzeba było poprawić samemu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
7 sie 2023
Bardzo nam przykro z powodu wydłużenia czasu realizacji zamówienia. Przypominamy, że w takim przypadku można było również towar zareklamować.
ZC
Zygmunt C.
2 sie 2023
Wybór kompletu płytek z kolekcji GRES ARAGON tylko i wyłącznie przez stronę internetową jest bardzo trudny tym bardziej że nikt ze sklepu nie jest w stanie pomóc w wyborze.

Raczej nie polecam…

Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
7 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii, zostanie ona oczywiście przekazana do kierownictwa oraz oddziału szkoleniowego celem eliminacji takich sytuacji w przyszłości. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy
1 sie 2023
Za długi czas oczekiwania. Mebel bardzo ładny i funkcjonalny
EM
Edyta M.
Augustów
31 lip 2023
Miła i fachowa obsługa. Niestety długi termin oczekiwania. Wysoki koszt kuriera.