Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1284) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4111)

3 gru 2023
Świetny kontakt z klientem. Jasny . Przyjazny. Jeśli trzeba czekać na towar pracownik Abra kontaktuję się jasno, rzeczowo o przyjaźnie informuje i doradza. Polecam. Poza tym można znaleźć lepsze ceny niż u konkurencji.

1 sie 2023
Zamówienie internetowe zostało potwierdzono przez pracownika sklepu stacjonarnego gdzie miał być odebrany zamówiony stół. Towar dotarł do mnie szybciej niż było deklarowano w sklepie. Niestety opinię popsuły przepychanki ze sklepem co do odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Sklep nalegał, że skręcenie stołu w celu jego zobaczenia w domu, wyklucza możliwość zwrotu towaru. Dopiero po prawie tygodniu udało się zwrócić towar. Raczej już nie skorzystam z oferty danego sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Od najnowszych
Super obsługa

Bardzo dobry kontakt ze sklepem w Lesznie. Panowie pomogli z zapakowaniem krzeseł do samochodu.
Wszystko ok.
MS
Marek S.
Grudziądz

Zamówiony narożnik

Na pochwałę zasługuje sprawna obsługa dotycząca odebrania towaru w sklepie. Poprawie, moim zdaniem mogłaby ulec obsługa klienta, szczególnie braki w informowaniu o czasie oczekiwania oraz stanie realizacji zamówienia.
Polecam w 100% . Towar zgodny z opisem i jakość bardzo dobra.