Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1178) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3959)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

7 cze 2023
7 cze 2023

Wszystko super

Szybkość dostawy, dostępność produktu oraz jego wykonanie
6 cze 2023
Obsługa telefoniczna
Wszystko ok
4 cze 2023

Marzeniem moim jest aby zamówienia były realizowane szybciej, za tym, nie mam uwag. Szafy super, chociaż na eiementach mogly być nr w jakiej kolejności je składać

Marzeniem moim jest aby za
4 cze 2023
Fachowa i bardzo sympatyczna rozmowa z konsultantem, szybkie i dostosowane do moich oczekiwań ustalenia odnośnie transportu, niezwykle staranne opakowanie mebla. Niewygórowana cena.
2 cze 2023
Szybką dostawą i bardzo dobra obsługa
30 maj 2023
Kupiłem super szafę w dobrej cenie
29 maj 2023
25 maj 2023

Wszystko super.

Zamówienie zgodnie z opisem. Świetny kontakt z infolinią.
24 maj 2023
Polecam abra meble. Towar zgodny z opisem, łatwa instrukcja montażu, panowie na magazynie uprzejmie pomogą z gabarytem.
Szybka dostawa . Polecam
KR
22 maj 2023
Jedynie w Abra Meble znalazłem żeliwny piec kominkowy Nordflam "Sora", na którym mi zależało i do tego nabyłem go w cenie promocyjnej. Dobry kontakt ze sklepem. Dostarczony w umówionym terminie. Drobny mankament to uszkodzenie blaszanej osłony z tyłu pieca (do usunięcia we własnym zakresie), brak na piecu tabliczki znamionowej z wykazem parametrów oraz brak logo Nordflam na piecu tak jak pokazane jest na zdjęciu pieca na stronie nordflam.pl/piece.
Dobry kontakt,usługa w terminie