mastivo.pl- Logo - Opinie

mastivo.pl

Opinie (93) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (147)

Ważny od: 12 lip 2022
mastivo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka wysyłka, polecam bardzo ponieważ zakupy są zgodne z opisem i przede wszystkim zgodne z tabelą rozmiarów co jest niezmiernie ważne. Zakupy uważam za bardzo udane, pozdrawiam Mastivo👍😁

Materiał podkoszulek termicznych fajny,gruby,ale są one za krótkie-nawet przy średnim wzroście.Wiec biodra,plecy pozostają nieosłonięte.Czyli do wyrzucenia.Cały zakupiony komplet termiczny od razu skurczył się w praniu (mimo 30 stopni i suszenia nie w suszarce)

Opinie nt. sklepu mastivo.pl

Jedno z opakowań było naruszone. Niezgodny kolor brak czarnych fig a były 2x białe.
Odpowiedź ze sklepu mastivo.pl
Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że nie jest Pan w 100% zadowolony z zamówienia. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu z działem reklamacji lub naszą infolinią.
18 sty 2024
Szybka wysyłka
6 lut 2024
Dziękujemy za ocenę. 🙂
15 paź 2023
6 lut 2024
Dziękujemy.
29 sie 2023
Towar ok, ale opis mógłby być bardziej szczegółowy i zdjęcia też, bo ciężko stwierdzić faktyczny wygląd danego produktu.
8 wrz 2023
Dziękujemy za uwagi i opinię. Pracujemy nad ulepszeniem opisu, oraz dodaniem dokładniejszych zdjęć, aby nasi klienci mieli pełny obraz produktu. Cenimy Pani Jagodo Pani opinię i staramy się stale doskonalić naszą ofertę