RoyalFashion.pl- Logo - Opinie

RoyalFashion.pl

Opinie (2404) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24 554)

21 lis 2023
Swietnej jakosci buty,kazdy znajdzie cos w swoim stylu dla siebie.Ja zawsze mam problem ze znalezieniem fajnych butow bo takich nie wyprodukowali dla mnie;D (proste,minimalistyczne,bez jakis cekinów,błyskotek i pasków)i tutaj wlasnie takie znalazlam:).Zamówiłam od razu drugą taką samą parę bo nie cierpię gdy cos mi sie mega spodoba a sie zniszczy.Mam wiec dwie pary,zanim je zuzyje juz zdazą mi sie znudzic(mam nadzieje:D bo pewnie juz takich predko nie znajde bo u mnie o kolejną taką milosc od pierwszego wejrzenia-jak znam siebie-bedzie trudno).Szybka i sprawna przesyłka

13 gru 2023
Przede wszystkim nie ma z Wami kontaktu telefonicznego. Na e-maile odpowiada automat, więc nie ma z wami możliwości jakiegokolwiek ustalenia czegokolwiek. Jestem niezadowolona. Buty przyszły uszkodzone, nie chciałam ich zwracać tylko dostać upust na następny zakup lub jakąkolwiek rekompensatę ale z nim i o czym tu rozmawiać????? automat cały czas prosi mnie o kolejne zdjęcia wady, których już wysłałam z 5 razy albo chce mi generować kod zwrotu obuwia.

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

9 sty 2024
9 sty 2024
29 gru 2023
Przedmioty są słabej jakości.
30 paź 2023
buty super, bardzo mi się podobają. Jedyny minus jest taki, że były zapakowane w zbyt mały karton, buty były zgięte i są zdeformowane.
20 maj 2023
Ostatnio zamówiłam spodnie, w których niestety była dziura w kieszeniówce. Na szczęście nie było tego widać na zewnątrz. Ogólnie ze spodni jestem zadowolona- mają wygodny stan, ładnie się prezentują, a z tą dziurą w kieszeniówce jakoś sobie poradziłam. Myślę, że można poprawić jakość odzieży, bo to już drugie spodnie z wadą, które u was zamówiłam.
8 gru 2023
Buty zgodne z opisem. Bardzo ładne i w przystępnej cenie. Jednak mam zastrzeżenia, co do kontaktu ze sklepem. A wręcz brakiem kontaktu. Długie oczekiwanie na rozpatrzenie zwrotu .
7 lis 2023
Wszystko było dobrze a nawet jeszcze lepiej, bo towar bardzo mi się podoba. Sklep sumieny żadnych opóźnien nie było w dostawie.

Ciepłe spodnie

Dobre, wygodne, mozna je nosic bez dodatkowego ocieplania np rajstopami. Mogłyby jednak mieć wyższy stan
3 lis 2023
Jestem zadowolona z zakupu , buty odpowiadają opisowi...
BP
Barbara P.
Piaseczno
12 maj 2023
Bardzo szybka realizacja zamówień. Szkoda, że większość ubrań nie jest dostępna w nieco większych rozmiarach a te oznaczone 3 xl to odpowiedniki europejskiego rozmiaru L.
3 sie 2023

Sandały śliczne,ale na szczupłą stopę

Sandały śliczne, jednak na bardzo szczupłe stopy. Dobrze byłoby pomyśleć o klientkach ,które mają szersze stopy, a przynajmniej informować w opisie.
Zamówiłam trzy pary spodni. Dwie pary są OK. Natomiast trzecia Czarne damskie ciepłe legginsy to porażka rozmiar l/2xl to jak rozmiar S.
11 cze 2023
Sukienka ładnie się prezentuje. Jednak materiał jest sztuczny i trzeba ją odprasować. Ale cena przystępna, a kolor twarzowy, który ożywia.
17 sie 2023

Jeden minus.

Jedna rzecz na minus to to, że w klaplach ze złotym łańcuchem łańcuch jest brzydko porysowany. Reszta jest ok.Szybka wysyłka.