sklepbeautymania.pl - najlepsze profesjonalne kosmetyki z dostawą do domu!

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (137)

Ważny od: 6 paź 2023
sklepbeautymania.pl - najlepsze profesjonalne kosmetyki z dostawą do domu! spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklepbeautymania.pl - najlepsze profesjonalne kosmetyki z dostawą do domu!

28 sty 2024
Szybka dostawa, towar ładnie zapakowany
Wszystko super - dziękuje
Szybka dostawa. Polecam
Szybka sprawna obsługa
4 lut 2024
Polecam 💕
9 lut 2024
21 sty 2024
26 gru 2023
Czas realizacji zamówienia to petarda. Niecałe dwie doby w ostatnich dniach przed Świętami! Do tego przejrzysta komunikacja. Bardzo polecam😊
Zaskakująco szybka dostawa. Będę korzytsać z tego sklepu. Do tego trafione próbki kosmetyków, spójne z zamówionym produktem.
29 paź 2023
Отличный магазин . Заказик приехал очень быстро , доступные цены и качественный товар, буду теперь постоянным клиентом
22 gru 2023
Bardzo szybka wysyłka i miły świąteczny prezent dostałam do zamówienia 🥹 dziękuje zespołowi za profesionalizm 😊
29 paź 2023
Wszystko super. Wysyłka ekspresowa, produkty rewelacyjnie zapakowane. Będę polecać i wracać.
7 sty 2024
Gorąco polecam sklep ,szybka i sprawna wysyłka a produkty jak zawsze najlepsze i niezawodne .
Szybka realizacja zamówienia, solidne opakowanie, miłe słowa w przesyłce i bezplatna dostawa.

Polecam dostawcę

Bardzo szybka dostawa, zamówione w sobotę, w poniedzialek już dostarczone, polecam dostawcę.