trefl.com- Logo - Opinie

trefl.com

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (778)

Ważny od: 7 gru 2021
trefl.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Dobrze byłoby spersonalizować wiadomość o możliwości odebrania paczki dla osób, które zamawiają do magazynu z opcją odbioru własnego. Otrzymałam komunikat o tym, że kurier lada moment dostarczy paczkę do moich rąk ;) Następnie poszłam odebrać paczkę z numerem przesyłki z magazynu i okazało się, że konieczny do odbioru jest numer WZ, także było trochę komplikacji w samym procesie odbioru paczki. ;)

Zamówienie złożyłem 08-12-2023 dziś po ponad tygodniu produkty dalej nie są wysłane. Próbuje dodzwonić się na infolinie bez skutku... Zamówienia nie widać na moim koncie...

Opinie nt. sklepu trefl.com

21 kwi 2024
W jednym z zestawów brakuje aż 2 elementów. Z informacji na stronie wynika, że koszty wysyłki wniosku o przyznanie reklamacji ponosi Klient, co jest dla mnie nieprzyjemnym rozwiązaniem, zwłaszcza że pomyłka nie leży po mojej stronie tylko stronie sklepu.
Niekompletne puzzle, i to opakowanie dla dzieci, ledwie 72 puzzle, a i tak dwóch brakuje. Żenada.
10 sty 2024
Długi czas oczekiwania na przesyłkę
14 sty 2024
Szybka realizacja zamowienia
Jeszcze go nie odebrałem więc jak mam tak szybko ocenić. Dalibyście chociaż tydzień a nie spam wysyłacie. Podobnie empik robi. Kupuje 3 ksiazki a on dzien później pyta jak je oceniam bo oczywiście realne jest że je przeczytałem. Pomyślcie nad tym
10 paź 2023

Oczekiwanie na zamówienie

Od tygodnia czekam na jakąkolwiek wiadomość od Państwa w sprawie mojego zamówienia, niestety doczekać się nie idzie. Zamówione fotopuzzle i jakiekolwiek informacje o nich po opłaceniu zamówienia nie istnieją.
4 sty 2024
W mailu który otrzymałem, nie było informacji, że przesyłka zostanie wysłanie do mnie po 10 stycznia, a powinna być taka informacja, wyraźnie było napisane, że przesyłka dotrze od 24 do 48 godzin
15 sie 2023
W zamówieniu 000116176 były puzzle Psi patrol 60 elementów - 17321, brak 1 elementu. Wysłałam już reklamację. Brak odpowiedzi. Proszę przysłanie brakującego puzla lub coś w zamian.
28 sie 2023
Zero odpowiedzi na maila dot. zamówienia i używania produktu, zero maili po zakupie - dostałem tylko maila z fakturą już po odebraniu paczki, w następnym dniu...
26 lis 2023
Zamówiłam puzzle jako prezent dla siostry. Karton na rogach uszkodzony, puzzle po pakowane są w worki które podczas transportu się otwierają. Nie polecam
Kupuję u producenta, a dostałam jedno pudełko puzzli bez folii ochronnej i takie otwarte puzzle mam dać w prezencie?? Jestem szczerze zawiedziona.
26 lis 2023
Zmienić ludzi pracujących na infolinii, bo pracują chyba za kare. Wysłać to co się zamówiło a nie zamówienie innego klienta.
28 paź 2023
Towar nie był dostępny. Chcieliśmy zrobić niespodziankę na urodziny i w ostatniej chwili zostaliśmy bez prezentu. Żenada.
25 gru 2023
Zamówiłam puzzle Kraina Lodu 4 w 1, a otrzymałam puzzle 100 lat Portu Gdynia… Zamowienie nr #000126303.
3 sty 2024
Nie dostałam jeszcze zamówionej rzeczy więc nie jestem w stanie nic napisać.
19 lis 2023
Długi czas wysyłki. Zamówienie złożone w niedzielę, z wysłane w czwartek.
9 gru 2023
Drogo.