karolinaaudycka.pl- Logo - Opinie

karolinaaudycka.pl

Opinie (2189) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7622)

Ważny od: 16 lis 2020
karolinaaudycka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 gru 2023
Torba jest super, jestem bardzo zadowolona. 😍Kolor torby, użyteczność, kolor podszewki, wodoodporność - rewelacja. Jedyną sprawą, którą bym poruszyła, to fakt: czy wewnętrzną kieszonkę (bez zapinania) można naszyć nieco niżej? Bo gdy torba jest niepełna, a ta kieszonka jest wypełniona, np. pomadkami, to wszystko wypada... Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam 🤩😃👋🎄

2 sie 2023
Samą w sobie torbę oceniam pozytywnie, tj. bardzo ładna, pęknie wykonana, dobra jakość materiału. Zamówienie wysłane z delikatnym opóźnieniem (nadanie nr paczki w inPost nie jest równoznaczne z wysyłką paczki, bowiem trzeba ją jeszcze umieścić w skrytce). Sam fakt opóźnienia nie jest kluczowy, istotny jest brak odzewu na e-maila, którego wysłałam do sklepu. Na minus również haft w torbie, który został wykonany na szarym materiale w szarym kolorze - totalnie niewidoczny.

Opinie nt. sklepu karolinaaudycka.pl

Plecak 2w1 rudy brąz

Plecak 2w1 porządnie, starannie wykonany. Podoba mi się materiał wierzchni - jego faktura i kolor. Kształt plecaka i możliwość zmieszczenia w nim formatu A4 to kolejna zaleta. Plecak można nosić naprawdę do wielu różnych stylizacji. Fajne są zewnętrzne kieszenie - niemal niewidoczne (początkowo myślałam, że to tylko ozdobny suwak). Zmieniłabym jedną rzecz tylko: wewnętrzna kieszonka niezapinana - gdyby była trochę większa i mieściłaby swobodnie smartfon - to byłoby już zupełnie idealnie :)
15 maj 2023
Wszystko na duży plus , torebka solidną, wygląda ślicznie , pięknie zapakowana, super kontakt z właścicielem, bardzo polecam, złożyłam kolejne zamòwienie
Bardzo dobra jakość ,polecam

REWELACJA!!! :)

Witam serdecznie Z ogromną przyjemnością piszę kilka słów dotyczących mojego zamówienia. Tak więc przede wszystkim składam duże wyrazy uznania oraz szacunku i podziękowania dla całej pracowni za szybką realizację mojego zamówienia i superszybką wysyłkę do Pruszkowa. Wszystko się udało na czas i przesyłkę odebrałem jeszcze przed urodzinami dziewczyny, choć czasu było mało. Taka magia to właśnie tylko w rodzinnych pracowniach. Przede wszystkim przed otwarciem kartonu myślałem, że torebka będzie piękna a po otwarciu okazało się, że torebka nie jest piękna, tylko --- fenomenalnie piękna 😊 Nawet mi – chłopakowi opadła szczęka, a dziewczyna była wniebowzięta jak dostała prezent, No i dedykacja wewnątrz --- REWELACJA. 😊 😊 😊 Kolory torebki (szary, turkus, fuksja) – Boskie. Wykonanie torebki to prawdziwy rzemieślniczy majstersztyk. Duże duże duże gratulacje dla Ekipy pracowni Audycka. Szacunek dla kontroli jakości p.Karoliny. Spodziewałem się boskiej torebki na prezent i taką dostałem i to szybko. Cieszę się, że moja dziewczyna będzie nosiła torebkę inną niż ten masowy chłam z galerii. Reasumując – wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby. Jeszcze raz gratuluję stworzenia tak wyjątkowej marki i jeszcze raz ogromnie dziękuję za pomoc i realizację tego projektu. Pozdrawiam gorąco Mariusz Stawicki
14 maj 2023
Bardzo szybka, sprawna obsługa. Torebka bardzo dokładnie wykonana.
14 maj 2023
Bardzo dobry kontakt, torba super pod każdym względem zgodna z opisem
13 maj 2023
Torba fantastyczna. Solidnie wykonana, pojemna, wygodna, piękna.
13 maj 2023
Super produkt, perfekcyjne wykonanie, dbałość o każdy szczegół.
12 maj 2023
Produkt został doręczony, taki jak w zamówieniu. Bezpiecznie opakowany i przesyłka także nie uszkodziła zamówionego wyrobu. Trochę negatywu to :można było wcześniej powiadomić o wydłużonym czasie przesyłki z usprawiedliwieniem. Firma poczyniła rekompensatę w formie zwrotu kosztu przesyłki, wprawdzie na moją propozycję, prośbę, ale miła rozmowa z właścicielką firmy - dziękuję. Ogólnie bardzo pozytywnie i polecam " biznes" z tą firmą. Hanna

Cudo

To już moja trzecia torebka i podobnie jak poprzednie jest cudowna :)
12 maj 2023
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Jakosc wykonania idealna. Polecam!
KZ
karina z.
sosnowiec
11 maj 2023
Wszystko ok zgodnie z zamówieniem
11 maj 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupionych torebek jakoś materiału i wykonanie są przepiękne a kontakt ze sprzedawcą przemiły z całego serca polecam 😊