karolinaaudycka.pl- Logo - Opinie

karolinaaudycka.plOpinie

ważny od: 16.11.2020
Sklep karolinaaudycka.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie karolinaaudycka.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 16.11.2020

Opinie nt. sklepu karolinaaudycka.pl

U Pani Karoliny zamówiłam już trzecią torebkę, każda jedyna w swoim rodzaju, z dbałością o każdy detal, estetykę. Zawsze jestem pewna, że dostanę produkt najwyższej klasy, dlatego nie waham się zamawiać torebek w tej pracowni, moja kolejna torebka zapewne też będzie pochodzić stamtąd. Z Panią Karoliną jest bardzo dobry kontakt, omawiałyśmy kwestię haftu drogą mailową. Lubię torebki projektu Pani Karoliny, ich swobodny styl, materiały, kolorystykę, paski świetnie leżą na ramieniu, dobrze się je nosi. Wszystkie, jakie do tej pory zakupiłam wzbudzają zainteresowanie moich koleżanek, komplementy należą się Autorce.

Torba była szyta na zamówienie, więc czas realizacji nie mógł być krótki, jednak brakowało mi kontaktu ze sklepem - potwierdzenia kolejnych etapów realizacji, czy jakiegoś dialogu na temat personalizacji. Płacisz i czekasz nie mając poczucia, że ktoś się Tobą zajmuje. Odpowiedzi na maile suche, jakbym przeszkadzała w pracy. Szkoda, bo to bardzo zniechęca. Torba też niestety lekko odstaje od tego, co pokazuje zdjęcie z oferty.

Opinie nt. sklepu karolinaaudycka.pl

Obsługa, kontakt na bardzo wysokim poziomie. Produkt, jak zwykle spełnia moje oczekiwania. Torebki cieszą się popularnością poprzez swój wykon, jakość i prezencję. Tak trzymać - dobra robota. Co prawda dość długo czeka się na torebki ale zrozumiałe jest, że są one szyte na bieżąco. Dziękuję, pozdrawiam i do kolejnego zakupu:)))
Pani Karolino, torebka jest autentycznie przepiękna, w moim ukochanym kolorze niebieskim. Faktycznie wodoodporna,przy dziecku docenia się jeszcze bardziej:) Uszyta z precyzją i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Moje doskonale wydane pieniądze;) Na pewno skuszę się jeszcze na zakup u Pani.
Piękne, starannie wykonane torebki, możliwość wyboru wariantów i dodania personalizowanego napisu wewnątrz. Bardzo dobry kontakt mejlowy w razie potrzeby. Wygodna dostawa przez paczkomat, produkt starannie zapakowany. Mam już trzy torby, podejrzewam, że w przyszłości jeszcze się skuszę 😉
Na uwagę zasługuje wysoka jakość wykonania produktu. Dbałość o detale, intensywny kolor i funkcjonalność to trzy największe zalety torebki. Jedyne na co warto zwrócić uwagę to lekkie utrudnienie w otwieraniu głównego zamka, który jest blokowany przez małe uchwyty górne torebki.
Torebka zgodna z opisem.....na żywo jeszcze bardziej piękniejsza 🤗 Kontakt jak najbardziej pozytywny, szybka odpowiedź na maila. Pięknie zapakowana torebka. Gorąco polecam zakup. Myślę, że to był nie pierwszy mój zakup
Torebka jak zwykle śliczna, wygodna i przykuwająca uwagę wszystkich przechodniów. To już 3 od Was. Jedyna uwaga to zdjęcie od klientki było z filtrem i kolory były bardzo wyostrzone a na żywo są mdłe i nie wyraźne
Torba duża, pojemna, bardzo wygodna. Zadbano o każdy szczegół. Jakość wykonania nie budzi żadnych zastrzeżeń. Bardzo długo pragnęłam zakupić torbę tej marki i cieszę się, że w końcu mi się udało. Gorąco polecam!!!
Piękne torebki, wykonane z niezwykłą starannością. Wielki plus za możliwość wyboru podszewki i personalizacji za pomocą wybranego przez siebie, haftowaneho tekstu. Nie żałuję, że zamówiłam dwie 😀. Polecam.
Wszystkie torebki, które kupiłam, w sumie kilka, są pięknie wykonane, mają świetne kolory. Precyzja i wysoka jakość, to ogromny atut. Na pewno jeszcze będę kupować. Na prezent, doskonałe!
Torebki są świetne....... wygodne, pojemne i bardzo dobrze i starannie wykonane Zakupiłam od razu dwie .....jedna fuksja worek i druga również worek koloru czarnego Polecam :):):):
Super torby! Wszystkim polecam. Wykonane bardzo starannie z odpornych, ale bardzo łanych materiałów (nabuk, plecionka) i można je spersonalizować napisem, np. wewnątrz torby.
Najcudowniejsza torebka na świecie. Kocham ją od pierwszego wejrzenia. To moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia torebka. Doskonała jakość, dopieszczona w każdym detalu.
Torebka piękna 😍 duża, pojemna, bardzo starannie uszyta, cudnie się układa 😍 Polecam bardzo! To nie jest na pewno ostatni mój zakup! Już myślę, by zamówić następną! ☺
Kolejna torebka do mojej kolekcji .😍Kontakt bardzo dobry jak i pomoc w dobrze kolorystyki .Polecam i napewno jeszcze nie jedna torebka będzie w mojej kolekcji .
To już moja druga torebka Pani Karoliny. Precyzyjne, estetyczne wykonanie, wygoda, piękny kolor, ekologia. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam i polecam.
Pięknie zapakowane i bardzo ładne torby. Czas oczekiwania na przesyłkę mógłby być krótszy, ale przesyłka była w terminie oznaczonym na stronie. Polecam!
Piękna, mięciutka torebka, ślicznie odszyta. To, co najbardziej mi się podoba, to świadomość, że torebka została uszyta tylko i wyłącznie dla mnie.
Jakość wykonania bez zarzutów, wszystkie zszycia idealne, materiały dobrej jakości. Testuję wytrzymałość, mam nadzieję, że będzie służyć długo...
Podobają mi się nie ograniczone możliwości modyfkacji. Infomrowanie na każdy, etapie zamówienia. Torebka bardzo dopracowana i łądnie zrobiona
Wczoraj
Torebka uszyta na zamówienie wg dostępnego wzoru z dostępnych tkanin realizacja w terminie zgodnym z opisem,wykonanie staranne . Polecam!