sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (130) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1070)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

Polecam, szybko, sprawnie, doskonale
3 mar 2024
Twoja opinia sprawia, że nasze serca biją szybciej niż dostawa ekspresowa! 🚀 Dziękujemy za docenienie naszej sprawności i doskonałości. Zapraszamy na kolejne zakupy, obiecujemy utrzymać ten poziom... albo nawet może go przeskoczyć!
Ekspresowa obsługa, dodatki gratisowe i kupony zniżkowe na kolejne zakupy. Z przyjemnością wracam!
3 mar 2024
Bardzo nam miło czytać tak pozytywną opinię! 😊 Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasz serwis był szybszy niż plotka w małym miasteczku i bardziej obfity w niespodzianki niż urodzinowe przyjęcie. Do zobaczenia wkrótce!
28 sty 2024
Polecam z całego serca.
3 mar 2024
Z całego serca dziękujemy za Twoje ciepłe słowa! 💖 W zamian polecamy się na przyszłość z naszą pełną serca ofertą. Zawsze dla Ciebie, z miłością do piękna i zdrowia!
6 sty 2024
13 sty 2024
Dziękujemy za Pani rekomendację! 😊 To dla nas wielka radość, że nasze usługi spotkały się z uznaniem. Zapraszamy serdecznie do ponownych zakupów! 🌟🛒
4 sty 2024
3 sty 2024
Szybka dostawa
13 sty 2024
Dziękujemy za Pani komentarz! 😊 Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości naszej dostawy. Staramy się bardzo, aby każde zamówienie dotarło do naszych klientów ekspresowo. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🚚💨📦
29 gru 2023

ocena na 5

Szybka realizacja zamówienia, zawsze miła i uprzejma obsługa.
13 sty 2024
Wspaniale widzieć, że nasza szybka realizacja zamówienia oraz przyjazna obsługa spełniły Pani oczekiwania. To dla nas ważne, aby każdy kontakt z naszym sklepem był pozytywnym doświadczeniem. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie, zawsze będziemy do Pani dyspozycji!" 🌟💼🙌
28 gru 2023
23 gru 2023
Super szybka wysyłka i obsługa 👌 polecam!
26 gru 2023
Dziękujemy za Pani rekomendację i pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że nasza szybka wysyłka i obsługa spełniły oczekiwania. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy i obiecujemy, że nadal będziemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie! 👍🛒💨
AŁ
Andrzej Ł.
Rabka-Zdrój
23 gru 2023
Zrobić u Was zakupy - to zrobić sobie wspaniały prezent!
26 gru 2023
Dziękujemy za tak piękne słowa! 😊 To dla nas wielka radość słyszeć, że zakupy w naszym sklepie są dla Pana prezentem. To nam bardzo schlebia! Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było wyjątkowe. Zapraszamy na kolejne zakupy i mamy nadzieję, że każde z nich będzie dla Pana kolejnym przyjemnym doświadczeniem! 🎁🌟🛍️
Przy dzisiejszym tempie życia, każdy liczy na szybką dostawę. W tym przypadku, mimo zamówienia tuż przed świętami, przesyłka przyszła w niecałe 24h. Co jest wybitnie dobrym wynikiem. Za podejście do realizacji zamówienia duży plus. Z pewnością wrócę!
26 gru 2023
Dziękujemy za tak wspaniałą recenzję! 🌟 Rozumiemy, jak ważna jest szybka dostawa, szczególnie w okresie świątecznym, więc cieszymy się, że udało nam się spełnić oczekiwania. To dla nas ogromna radość, że nasze wysiłki w realizacji zamówienia zostały tak pozytywnie odebrane. Czekamy z niecierpliwością na kolejne zakupy i obiecujemy utrzymać ten sam wysoki standard obsługi! 🚚🎄🛍️

Bardzo dobre ceny
26 gru 2023
Dziękujemy za Pani rekomendację! 😊 Miło słyszeć, że nasze ceny spotkały się z Pani uznaniem. Staramy się, aby nasze produkty były dostępne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na kolejne zakupy i mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli spełnić Pani oczekiwania! 🌟🛒💰
Bardzo polecam zakupy w tym sklepie! Ekspresowa wysyłka, wszystko na plus.
26 gru 2023
Cieszymy się, że nasza ekspresowa wysyłka i całe doświadczenie zakupowe spotkały się z Pani uznaniem. Dążymy do tego, aby każde zamówienie było powodem do zadowolenia. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy w naszym sklepie! 🛒💨😊

Super sklep

Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka. Polecam gorąco 😃
26 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😃 Cieszymy się, że sprostaliśmy wyzwaniu, szybkości wysyłki oraz zgodności towaru z opisem. Gorące polecenie jest dla nas najlepszą motywacją do dalszej pracy. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟📦🛒

Wszystko na +

Szybko, sprawnie. Serdecznie polecam
26 gru 2023
Bardzo dziękujemy, za Pana entuzjazm i rekomendację! 🌟 Cieszymy się, że doświadczenie z naszym sklepem było dla Pana tak pozytywne. Pańskie słowa są dla nas motywacją do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy, zawsze staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów!" 🚀🛍️🙌
17 gru 2023
16 gru 2023
Wszystko przebiegło sprawnie
26 gru 2023
Dziękujemy, Macieju, za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że proces zakupowy przebiegł sprawnie i satysfakcjonująco. Staramy się, aby każda transakcja była dla naszych klientów właśnie taka. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🌟🛒
9 gru 2023
Szybka wysyłka. Produkt zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że szybkość wysyłki oraz zgodność produktu z opisem spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli obsłużyć Panią ponownie w przyszłości! 📦😊
8 gru 2023
Mega szybka dostawa, rabat na kolejne zakupy i ładnie zapakowane.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za tak entuzjastyczną opinię! 😊 Bardzo cieszymy się, że nasza szybka dostawa, rabat na kolejne zakupy oraz staranne opakowanie trafiły w Pani gust. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z rabatu przy kolejnych zakupach – już nie możemy się doczekać, aby ponownie Panią ugościć! 🌟📦🎁
7 gru 2023
DLA MNIE JEST OK
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za zwięzłą opinię! 😊 Miło słyszeć, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Zapraszamy na kolejne zakupy i mamy nadzieję, że również one będą "OK"! 🌟🛒