sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (159) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1104)

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

Jestem bardzo zadowolona z Lemone online shop! Szybka dostawa, na czas, eko opakowanie, obniżka na kolejny zakup, dobrej jakości towar. To wszystko dostałam w serwisie. Dziękuję bardzo! Polecam i wrócę ponownie.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Serdecznie dziękujemy za szczegółową recenzję! 😃 To dla nas ogromna radość, że zostały docenione szybkie dostawy, ekologiczne opakowania i wysoka jakość naszych produktów. Cieszymy się, że zamierza Pani wrócić do naszego sklepu. Do zobaczenia przy następnym zamówieniu! 😍🌟♻️
Jestem pełna podziwu, jeśli chodzi o szybkość realizacji zamówienia. Produkty są bezpiecznie zapakowane, i zawsze znajdę jakiś sympatyczny gratis :)
28 maj 2024
Transakcja przebiegła pomyślnie , nie mam żadnych zastrzeżeń. Paczka zapakowana prawidłowo i oczywiście dziękuję za próbkę oraz 5% rabatu 🩷🩷🩷🩷
29 maj 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie i że paczka dotarła w idealnym stanie. Zapraszamy ponownie - rabaty i próbki czekają! 💖
31 maj 2024
Wszystko super, polecam gorąco
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów. Polecamy się na przyszłość! 😊
6 cze 2024

Szybka dostawa. Taniej niż wszędzie, gdzie szukałam. Rabat na następny zakup. Przyjemna obsługa.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Wygląda na to, że nasz sklep zdobył pełen komplet punktów. 🎯 Czekamy z niecierpliwością na kolejne zamówienie! 😊
22 godziny temu
Super , dobrze zapakowane szybko no i próbka innego kremu z zamawianej serii :) miło
Polecam! Szybka wysyłka, starannie zapakowana, wszystko jak należy.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za polecenie! 😊 Cieszymy się, że nasza szybka wysyłka i staranne pakowanie spełniły oczekiwania. Pani zadowolenie to dla nas bezwzględny priorytet!

Na pięć gwiazdek

Świetna obsługa, niesamowicie szybka przesyłka, dobre rabaty!
29 maj 2024
Szanowna Pani Agato, ta opinia sprawiła nam ogromną radość! 🌟 Cieszymy się, że nasza obsługa i szybka przesyłka spełniły oczekiwania. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🎉
Kosmetyki godne polecenia 🙂 ważne że działają 🙂
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że kosmetyki Monrin spełniają oczekiwania. Niech działają, jak najdłużej na zdrowie i urodę! 💄✨
Świetny Sprzedawca - nic dodać nic ująć!
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Serdeczne dzięki za tak pochlebne słowa! 🌟 Pani zadowolenie to dla nas największa nagroda. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 🛍️🛍️
Szybka wysylka. Szeroka gama produktow.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa! 🌟 Zadowolenie klientów to nasz priorytet. Cieszymy się, że nasza oferta i szybka dostawa przypadły Pani do gustu. Do zobaczenia przy następnym zamówieniu! 🛍️
Obsługa była super
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za pochwałę! 😃 Z takim klientem jak Pani, obsługa to czysta przyjemność. Do zobaczenia przy kolejnym zamówieniu! 🛍️
AM
Ala M.
Kwidzyn
6 cze 2024
bardzo poleczm
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za krótką, ale jakże treściwą rekomendację! 😊 Pani zadowolenie to nasza największa motywacja!
27 maj 2024
Perfekt
29 maj 2024
Dziękujemy za najwyższą ocenę! 🌟 Cieszymy się, że wszystko przebiegło perfekcyjnie. Nie możemy się doczekać, aby znów Cię gościć w naszym sklepie. Do zobaczenia! 💖
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Serdeczne dzięki za krótkie, ale treściwe polecenie! 🌟 Pani zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach!