sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (128) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1055)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

pełen profesjonalizm

Bardzo szybka realizacja, darmowa dostawa, kosmetyki wysokiej jakości, polecam serdecznie
Polecam kosmetyki mon rin są super wcierki do włosów z tej firmy najlepsze, polecam.
Bardzo szybka dostawa, świetny kontakt.. Polecam.
wszystko w porządku, szybko i solidnie
Szybka wysyłka
KT
kasia T.
Wieliczka
Bardzo polecam: przesyłka ekspresowa, zawsze solidnie zapakowane. Kosmetyki najwyższej jakości - długi termin wazności - świeża produkcja. Zawsze dołączone próbki do przetestowania
3 mar 2024
Bardzo dziękujemy Pani Kasiu za polecenie i ciepłe słowa! 💖 To dla nas niezmiernie ważne, że nasza praca została tak dobrze oceniona. Ekspresowa przesyłka, solidne pakowanie i najwyższa jakość produktów to standardy, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Cieszmy się, że próbki również spotkały się z dużym uznaniem. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszej oferty!🌟
Bardzo szybki termin realizacji zamówienia. Towar zgodny z tym co zamawiałam. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w państwa sklepie.
3 mar 2024
Bardzo nam miło słyszeć, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Dziękujemy za docenienie szybkiego terminu realizacji zamówienia oraz zgodności towaru z zamówieniem. To dla nas ogromne wyróżnienie i zachęta do utrzymania wysokich standardów. Czekamy na kolejną okazję, by sprostać Państwa oczekiwaniom!
Dziekuje za radość dla ciała,duszy i oka.Produkty extra, bardzo ładnie zapakowane i szybka dostawa.Jestem zachwycona,dziękuję.
3 mar 2024
Dziękujemy z całego serca za tak ciepłe słowa! Jesteśmy zachwyceni, że nasze produkty i sposób ich prezentacji spotkały się z tak pozytywnym odbiorem. 🌷✨ Staramy się, aby każde zamówienie było małym dziełem sztuki, które dostarcza radości na każdym kroku - od rozpakowania po efekty użytkowania. Czekamy na kolejną okazję, aby sprawić Pani jeszcze więcej radości!
Ekspresowa wysyłka super zabezpieczonej paczki, a w środku coś miłego na następne zakupy! Polecam!
3 mar 2024
Bardzo nam miło słyszeć tak pochlebne słowa! Staramy się wysyłać paczki szybciej niż przesyłki emailowe, a zabezpieczenie traktujemy jak misję specjalną. 📦✨ Cieszymy się, że nasza niespodzianka sprawiła radość. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach - zawsze staramy się dorzucić coś od serca!
Ekspresowa obsługa, dodatki gratisowe i kupony zniżkowe na kolejne zakupy. Z przyjemnością wracam!
3 mar 2024
Bardzo nam miło czytać tak pozytywną opinię! 😊 Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasz serwis był szybszy niż plotka w małym miasteczku i bardziej obfity w niespodzianki niż urodzinowe przyjęcie. Do zobaczenia wkrótce!
Super szybko. Plus wspaniały gratis😉 dziękuję i polecam
3 mar 2024
Dziękujemy za Twoją opinię i polecanie nas dalej! 🌟 Cieszymy się, że nasz "super szybki" serwis oraz "wspaniały gratis" sprawiły radość. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego działania. Zapraszamy ponownie - obiecujemy utrzymać ten poziom... i kto wie, może jeszcze jakąś niespodziankę dorzucimy!

Opinia o zamówieniu

Szybka realizacja zamówienia, ceny zamawianych produktów niższe od konkurencji.
3 mar 2024
Dziękujemy za uznanie! 🏆 Staramy się być szybcy jak Ferrari i korzystni cenowo jak wyprzedaż po świętach. Cieszymy się, że doceniasz nasze starania. Zapraszamy ponownie, zawsze staramy się oferować najlepsze okazje!
Bardzo szybko otrzymałem przesyłkę. Upominek pięknie i estetycznie zapakowany.
3 mar 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Nasz zespół robi wszystko, aby przesyłka była u Państwa szybciej niż nowinki na portalach społecznościowych, a pakowanie prezentów traktujemy jak sztukę. 🎨 Cieszymy się, że mogliśmy sprawić Państwu przyjemność. Zapraszamy ponownie, obiecujemy utrzymać wysoki standard!
Dziękujemy za błyskawiczną dostawę! Towar dobrze zabezpieczony.
3 mar 2024
Bardzo nam miło słyszeć, że dostawa dotarła szybciej niż wiadomości na Twitterze! 🚀 Dbamy o to, aby każdy produkt był zabezpieczony jak skarb. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia wkrótce!
IK
iwona k.
rzeszow
Świetny sklep dobre ceny i szybka realizacja.Oby tak dalej
3 mar 2024
Bardzo dziękujemy za słowa uznania! To dla nas ogromna motywacja, aby utrzymywać wysoki standard oferowanych produktów i usług. 💪 Dobre ceny i szybka realizacja to nasz priorytet, aby każde zakupy były dla Państwa przyjemnością. Zapraszamy ponownie i obiecujemy, że postaramy się równie miło zaskoczyć następnym razem!
Bardzo sprawna realizacja zamówienia, konkurencyjne ceny
3 mar 2024
Bardzo nam miło, że została doceniona nasza sprawność - jesteśmy jak błyskawica w świecie dermokosmetyków i suplementów! ⚡ Co do cen, to nasza tajna misja to zapewnić najlepsze oferty, zawsze w gotowości, by wygrać każdą cenową potyczkę. Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia na kolejnych zakupowych bitwach! 🛍️🛡️
Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Dziękuję
3 mar 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Zawsze staramy się być szybcy jak błyskawica i precyzyjni jak szwajcarski zegarek. 🕰️ Cieszymy się, że wszystko poszło gładko i zgodnie z planem. Zapraszamy ponownie!
14 lut 2024
Wszystko w porządku, szybka dostawa
3 mar 2024
Cieszymy się, że wszystko poszło gładko i dostawa dotarła szybciej niż sushi na weekendową imprezę! 🍕 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne zakupy. Z nami szybkość dostawy to standard, a nie wyjątek!
Polecam, szybko, sprawnie, doskonale
3 mar 2024
Twoja opinia sprawia, że nasze serca biją szybciej niż dostawa ekspresowa! 🚀 Dziękujemy za docenienie naszej sprawności i doskonałości. Zapraszamy na kolejne zakupy, obiecujemy utrzymać ten poziom... albo nawet może go przeskoczyć!