sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1119)

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

Prawie bez zarzutu

Szybka dostawa, ujmujący styl korespondencji w trakcie realizacji zamówienia, produkt zgodny z oczekiwanym. Jedyna nieścisłość, to inna kwota w podsumowaniu zamówienia i na paragonie (107,40), niż rzeczywiście zapłacona i potwierdzona przez PayU (113,05).
9 lip 2024
To kolejne zakupy i jak najbardziej polecam za szybkość realizacji zamówienia, porządne opakowanie i darmową próbkę kremu
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Bardzo dziękujemy Pani Justyno za rekomendację! 🎉 Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Kolejne zakupy będą równie udane – obiecujemy! 🌟

Polecam!

Super cena, towar świetnie zapakowany, ekspresowa przesyłka. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie :)
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za fantastyczną opinię! 😊 Cieszymy się, że nasze ceny, pakowanie i szybka przesyłka spełniają Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie! 🌟
Szybka przesyłka i estetycznie zapakowana, miły gest w postaci drobnego upominku :)
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że szybka i estetyczna przesyłka oraz upominek przypadły do gustu. Zapraszamy ponownie! 🌟

Wspaniały sklep, polecam!

Szybka obsługa, dobre ceny, ładne prezenty do zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że nasza szybka obsługa, atrakcyjne ceny i ładne prezenty do zamówień przypadły Pani do gustu. Zapraszamy ponownie! 🌟
Przystępna cena, szybka wysyłka, bardzo miłe dodatki
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! 🎉 Cieszymy się, że nasze ceny, szybkość wysyłki i dodatki sprawiają radość. Zapraszamy ponownie!
Wspaniała i szybka obsługa, chętnie wrócę jeszcze!
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! 🎉 Cieszymy się, że planuje Pani do nas wrócić. Do zobaczenia przy następnym zamówieniu!
27 cze 2024
Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam !!!
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinię! 😊 Cieszymy się, że spełniamy Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie – zawsze staramy się trzymać najwyższy poziom! 🌟
dobre produkty i sprawna dostawa
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że nasze produkty i sprawna dostawa spełniły Pani oczekiwania. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 🌟
10 lip 2024
10 lip 2024
6 lip 2024
27 cze 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! 🎉 Cieszymy się, że możemy budować taką relację z naszymi klientami. Zapraszamy ponownie! 🌸
14 cze 2024
Jestem bardzo zadowolona z Lemone online shop! Szybka dostawa, na czas, eko opakowanie, obniżka na kolejny zakup, dobrej jakości towar. To wszystko dostałam w serwisie. Dziękuję bardzo! Polecam i wrócę ponownie.
20 cze 2024
Serdecznie dziękujemy za szczegółową recenzję! 😃 To dla nas ogromna radość, że zostały docenione szybkie dostawy, ekologiczne opakowania i wysoka jakość naszych produktów. Cieszymy się, że zamierza Pani wrócić do naszego sklepu. Do zobaczenia przy następnym zamówieniu! 😍🌟♻️
21 cze 2024
Jestem pełna podziwu, jeśli chodzi o szybkość realizacji zamówienia. Produkty są bezpiecznie zapakowane, i zawsze znajdę jakiś sympatyczny gratis :)
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Droga Pani Elżbieto, dziękujemy za ciepłe słowa! 😊 Cieszymy się, że nasze starania przynoszą efekty i że gratisy sprawiają radość. Do zobaczenia przy kolejnym zamówieniu! 🌸
28 maj 2024
Transakcja przebiegła pomyślnie , nie mam żadnych zastrzeżeń. Paczka zapakowana prawidłowo i oczywiście dziękuję za próbkę oraz 5% rabatu 🩷🩷🩷🩷
29 maj 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie i że paczka dotarła w idealnym stanie. Zapraszamy ponownie - rabaty i próbki czekają! 💖
31 maj 2024
Wszystko super, polecam gorąco
20 cze 2024
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów. Polecamy się na przyszłość! 😊
6 cze 2024

Szybka dostawa. Taniej niż wszędzie, gdzie szukałam. Rabat na następny zakup. Przyjemna obsługa.
20 cze 2024
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Wygląda na to, że nasz sklep zdobył pełen komplet punktów. 🎯 Czekamy z niecierpliwością na kolejne zamówienie! 😊
22 cze 2024
Super , dobrze zapakowane szybko no i próbka innego kremu z zamawianej serii :) miło
Odpowiedź ze sklepu sklep.lemone.pl
Dziękujemy za miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że nasza szybka dostawa i gratisy trafiają w Pani gust. Zapraszamy do kolejnych zakupów – może znów uda nam się Panią pozytywnie zaskoczyć! 🌸
16 cze 2024
Polecam! Szybka wysyłka, starannie zapakowana, wszystko jak należy.
20 cze 2024
Dziękujemy za polecenie! 😊 Cieszymy się, że nasza szybka wysyłka i staranne pakowanie spełniły oczekiwania. Pani zadowolenie to dla nas bezwzględny priorytet!